Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 10.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Анкета - какъв е основният ви мотив...нови Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано25.03.10 16:35



за да работите и печелите пари. Предлагам ви няколко варианта, но вие може свободно да си отговорите както го мислите
Работя поради следната основна причина:

1. За да мога да си плащам сметките и да живея добре аз и семейството ми.

2. От любов към работата, не мога да седя и да бездействам, научен съм: За лудо работи, за лудо не стой.

3. Защото обичам да печеля пари. Опиянявам се от мисълта, че имам много и искам все повече и повече. За мен е важно да трупам пари, а не да ги харча. Не ми пречи да живея като мизерник ако знам, че имам много пари и мога да си позволя всичко.

4. За да имам пари за себе си, за собствените си хобита и забавление.

5. Защото жена ми и децата имат нужда, основно заради тях се претрепвам. Аз си мога и с малко.

Пускам това запитване, защото с една клубарка завързахме дискусия. Според нея мъжете работят за семейството. Аз лично не отричам да има такива, но личният ми опит май е че бачкат от любов към парите, към трупането на денги, а не толкова за да осигурят охолен живот на семейството си.




Тема Re: Анкета - какъв е основният ви мотив...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано25.03.10 16:37



Не работя!




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Анкета - какъв е основният ви мотив...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано25.03.10 16:40



4



poor is the man whose pleasures depend on the premission of another

Тема Re: Анкета - какъв е основният ви мотив...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано25.03.10 18:38



6. За да излизам рано сутрин и да се прибирам късно вечер





Тема Re: Анкета - какъв е основният ви мотив...нови [re: chavdar4e] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано25.03.10 19:39



Толкова грозна и проклета е жена ти?




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Ха,нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.03.10 21:27



0. за да не мисля за парите




Тема Re: Анкета - какъв е основният ви мотив...нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор doji (новак)
Публикувано25.03.10 21:32



93,67% от домакинствата в Европа , се издържат благодарение на мъжа. По данни на Галъп Интернешънъл.



Тема Re: Анкета - какъв е основният ви мотив...нови [re: doji] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано26.03.10 11:01



че нали повечето жени работят, техните пари къде отиват. Дори и да си харчат всичко за себе си пак участват в издръжката косвено, като пестят пари на мъжовете си да ги издържат и тях. Така че при положение, че повечето жени бачкат тази статистика изобщо не е вярна, защото и жените участват в издръжката.
И какво всъщност значи издръжка на семейство. Яденето на масата е около 15-20% от заплатата. Това е най малкият харч. И аз въпреки че не работя мога да издържам семейството само с детските ако става на въпрос.
Та ако някой ми купува яденето изобщо не бох го нарекла издръжка. Де се вика на улицата ще изляза с една паничка и пак ще събера пари за една кифла да се наям, колко ми трябва на мен. Така даже като се замисля аз специално излизам съвсем безплатно на мъжа ми, защото се храня предимно с остатъчци от децата. Ако не бях толкова добро прасе и си правех винаги пресни порцийки за мен, половината храна и съответно разходи за храна ще отиват на болкука, защото децата почти нищо не ядат, а мъжът ми яде само прясно сготвено и остатъци от предни дни хич не обича.




Тема Re: Анкета - какъв е основният ви мотив...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Refine (усмихната)
Публикувано26.03.10 15:50



Последното ти изречение формулира мой отдавнашен проблем - сори за отклонението от главната ти тема



Споделете опит, моля - как по дяволите се справяте с остатъците от храна, успявате ли да приготвите необходимото количество, без излишъци.

Защото аз нещо се нервирам на тази тема - аз също съм натоварена на работа, пазаруването и готвенето отнемат ежедневно време, и никак не ми е по вкуса това, че трябва да направя едно от двете - или да изяждам остатъци от вчерашно ястие, или да изхвърлям храна, което си е разхищение.

Абе не мога да намеря златната среда и това е. А най-обичам, когато благоверния ме накара да приготвям нещо друго в последния момент, щото това му се хапвало. Не съм темерут и не се впрягам за дреболии, но - отделила съм маса време за пазаруване и готвене, след което готвя още веднъж. Въпреки че често питам по телефона какво би искал за хапване точно за да предотвратя такива ситуации. Хайде, дайте идеи!



Тема Re: Анкета - какъв е основният ви мотив...нови [re: Refine] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано26.03.10 16:59



Какво да ти работиш също, ще си делите домашните задължения, след като му се хапва нещо определено да се научи да си го готви сам!

poor is the man whose pleasures depend on the premission of another



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.