Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 12.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема чудя се Отговор на мнението
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано30.03.10 11:41



и се мая на една група мъже.
Научих за тях точно в дира, а в реалитито не познавам нито един от тях.

Тази група мъже има за съпруги домакини. Уточнявам какво разбирам под домакиня. Това не е жена занемарена и запусната, с развлечени анцузи и тениски на лекета, която чисти и готви за домочадието. Често дори изобщо не се занимава с къщна работа, защото има домашна помощница. Тя има перфектен маникюр, прическа, дрешки и дори ходи на фитнес. Среща се с приятелки на кафе и гледа сериали.

Та, мили съпрузи на гореописаните жени, какво ви задържа при тях? За какво си говорите вечер? А през уикендите? С какво ви изненадват?

Интересно ми е защото аз съм пълна противоположност на тези жени, а и в кръгът, в който се движа няма такива. По едно време, когато бях с бебе и излизах на близкото кафе, ме налазваха 2-3 пъти подобни, но толкова ми доскуча с тях, че си запазвах отделна маса и си четях вестници и книжки, само и само да не ме занимават с битовизмите си.



Тема Re: чудя сенови [re: Лили Bиxpoнpaв] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано30.03.10 15:40



Виждам, че темата е за мъжове и се извинявам, че се намесвам, но и аз не мога да си представя такова безцелно съществуване.


Наскоро мисля, че Мартин Карбовски беше, говореше за държавата на Златките.
Говорих наскоро с моя колежка, завижда на такива "домакини" и си мечтае за мъж, който да я издържа и тя да не прави нищо.



Тема Re: чудя сенови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано30.03.10 16:00



И аз не мога да си представя, но явно съществуват и то са доста голяма част от населението.
Днес четох интервю с Конда Кондов - оня приятел на футболиста Орлин Орлинов, който преби манекенката. Гей бил, фризьор бил. Рядко чета такива смислени думи от някого.

Той обясняваше за тази категория жени.



Тема Re: чудя сенови [re: Лили Bиxpoнpaв] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано30.03.10 16:11



И аз го четох това интервю, оня селски бек, ритнитопковеца, го изкараха почти светец.


А оная световно неизвестна 'моделка' с разбитата муцуна също не е света вода ненапита. Слави много популистки я беше поканил още на следващия ден да разкажела 'истината'. И тя не е от хората, които си изкарват прехраната с истинска работа. Още по-малко ония двете кифли, които я коментираха в "Станция Нова" при Нана.



Тема Re: чудя сенови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано30.03.10 16:15



Като оставим настрана за бияча и момето конкретно, обобщенията му за тези безцелни куклички са вярни.





Тема Re: чудя сенови [re: Лили Bиxpoнpaв] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано30.03.10 16:35



Така е, само дето не ми е ясно защо мъжовете-клубари се спотайват и нищо не казват по темата.

Дали пък не харесват такива женички?



Тема Re: чудя сенови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор билянa (минаващ)
Публикувано30.03.10 17:25



извинявайте, въпросът ми вероятно е неуместен, ма вие всичките тези работи кога ги гледате? докато се реализирате професионално и социално на работното си място и в своите приятелски среди ли? щото аз работя вкъщи (не като домакиня

), пък не съм смогнала да гледам нито едно от тези свръхинтелигентни и социалнозначими предавания, нито съ успяла да прочета това характероизгреждащо интервю....



Тема Не съм от тях...нови [re: билянa] Отговор на мнението
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано30.03.10 18:10



Несъм от тях, как` Сийке!



Редактирано от ЛAMБИ на 30.03.10 18:11.



Тема Re: Не съм от тях...нови [re: ЛAMБИ] Отговор на мнението
Автор билянa (минаващ)
Публикувано30.03.10 18:16



всеки разбира колкото може, никой не може да надскочи себе си, тъй че не се притеснявай, светИ, светИ...





Тема Re: чудя сенови [re: билянa] Отговор на мнението
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано30.03.10 18:58



Профи изкривяване, гълъбице.
Трябва да гледам всичко, въпреки че не ми е приятно най-често.

И що се впрегнА?
Нали не си домакиня.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.