Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 06.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: И още нещо...нови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано31.03.10 18:03




Говорим за различни неща.
За мен свободата на избора е най-важна. Какво по-добре от това да работиш нещо, което те кефи? При това без работно време и без да се иска от теб определена работа. Работиш колкото и каквото искаш. Е, не звучи ли добре?
Единственото, което не ми харесв много много е, че трябва да го правя за пари. Ама пък финикийските знаци също са стимул.

За това каква домакиня съм.
Често казано за този приз не се боря, оставила съм го на други.
Готвя веднъж в седмицата - в събота. Чистя също тогава и то ако междувременно мъжът ми не е почистил.

И детето ми не е обградено с нужното внимание. Най-вече сме на телефонна връзка и на раносутринни и късновечерни свиждания.
Но все си мисля, че то се гордее с мен такава, каквато съм.



Тема Re: чудя сенови [re: билянa] Отговор на мнението
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано31.03.10 18:04



Предаванията не съм ги гле дАла, ама съм чела в нета за тях.
Пък новини съм длъжна да гледам, да чета и да попивам денонощно, защото такава ми е работата.



Тема Re: И още нещо...нови [re: Лили Bиxpoнpaв] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано31.03.10 18:11



Ами нали и аз това говоря- за свободата на избора? И нали това подчертах- че когато професията ти те кефи, а не е просто принудително средство за оцеляване, е различно. Много жени обаче нямат възможност за избор, уви.

Апропо, аз пък даже съм още по- малко амбициозна- за никакъв приз не се боря. Стига ми да съм по- често щастлива, ако е възможно.





Тема В твоя случай...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано31.03.10 19:05



всякакви усилия на добронамерени специалисти и квалифицирани педагози са излишни.

Ти си от редките случаи, които са плодотворна почва за опити за изследване по въпроса къде минава границата между крайно тъп човек и безкрайно тъп такъв.

Успя ли въобще да вденеш какво ти се казва в цитацията на ефекта на Дунинг-Крюгер?



Тема Re: чудя сенови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано31.03.10 19:23



Ето малко помощ и от мен.
Съмненията идват от знанието, не от невежеството. Докато невежият се съмнява много рядко, толкова рядко, че почти не се случва…
Така учениците на Зенон го запитали: „Учителю, защо ти, който знаеш много повече от нас, много повече се съмняваш?” Пък той им начертал един голям и един малък кръг на пясъка и им рекъл: „Големият кръг са моите знания, а малкият вашите. Но и двата кръга са ограничени, извън тях има много неизвестни. Обиколката на голямата окръжност, т.е. моите знания, е по-голяма - следователно и границата на моите знания с неизвестното е по-голяма от вашата. От тук идва и съмнението ми.”





Тема Re: чудя сенови [re: Лили Bиxpoнpaв] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано31.03.10 20:56




И къде го видя това мечтание?


прозира + близко до ума. Може би ти не го осъзнаваш добре ама питай мен а ти кажа, аз съм добър познавач на човешката душа.

Казвала съм неведнъж, че презирам домакинския труд и по никакъв начин не бих се набутала в тази роля.

и аз не го обичам ако трябва да домакинствам за чужд дом. Но за моя си намирам начин да си го направя приятно. Всъщност нещата, които не мога да си направя приятни все още са събиране на играчки, прахосмукачка, чистене на прах, миене на прозорци (това па последното направо го избягвам без много да ми пука). Бе не си падам по чистене. Ама пък ми действа антидепресиращо и го възприемам като изразходване на калории та някак си успявам да не го приемам чак толкова трагично.
И определено го предпочитам пред много професии като примерно даскалка в детска ясла или градина. Недоумявам как някои хора години наред това си работят. Обичам професии в които имам развитие




Тема Re: В твоя случай...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано31.03.10 21:54



не бе, как ще вдена такава сложнотия. Кво очакваш от тъп инженер, не се излагай.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.