Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 25.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: чудя сенови [re: билянa] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано30.03.10 20:49



Извинена сте, мила госпожо.


На работното си място не гледам телевизия, в обедната почивка си позволявам да прегледам вестника.
Тъй като пребивавам в чужбина, мога да гледам българска тв само онлайн, т.е. докато вечерям или правя нещо друго общо взето слушам какво се случва в милата ни татковина
Надявам се да ви удовлетворява този отговор и да съм била достатъчно изчерпателна. Ако още нещо не ви е ясно, питайте.
Иначе няма нищо лошо ако сте домакиня, не се срамувайте.



Тема Re: чудя сенови [re: Лили Bиxpoнpaв] Отговор на мнението
Автор doji (новак)
Публикувано30.03.10 21:56



//Това не е жена занемарена и запусната,с развлечени анцузи и тениски на лекета,която готви и чисти за домочадието.Тя има перфектен маникюр,прическа,дрешки,ходи на фитнес и не само............................ Аз съм пълна противоположност на тези жени както и кръгът в който се движа.//





Тема Re: чудя сенови [re: Лили Bиxpoнpaв] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано30.03.10 22:28



Аз лично бягам от тях като от чума.



Тема Re: чудя сенови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано30.03.10 22:32



Докато си мечтае, ще стигне до състояние да не я иска мъж въобще.



Тема Re: чудя сенови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор билянa (минаващ)
Публикувано31.03.10 00:19



ба, да се срамувам! Бих се гордяла дори, а пък други наоколо колко биха били доволни... но както казах по-горе, никой не може да надскочи себе си

.
Всъщност, сигурно наистина съм се изразила прекалено завоалирано, защото никой не е схванал какво питам. А то е - защо хора, на които им е добре в реализацията им, които се чувстват удобно в кожата си, на които им е пълно, гледат ТОЗИ вид предавания, четат и се интересуват от точно ТЕЗИ неща? Няма заядливост във въпросите ми, просто ми е неразбираемо, опитвам се да отгатна, но.....



Тема Re: чудя сенови [re: Лили Bиxpoнpaв] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано31.03.10 01:20



то и аз не съм мъж

, но имам познат от бившата работа, чиято жена не работеше. не ми изглеждаше нещастен или недоволен. напротив:)
били са колеги в университета. след второто дете тя почти 10 години вече не работеше. той се грижеше за нея като за рохко яйце. когато тя се обаждаше по телефона, той й говореше нежно и ласкаво /тогава още нямаше мобилни май/.
а е мъж, който обича непрестанно да е обграден от женско внимание и ухажване. но не знам да е пристъпвал границата. и най-вероятно не е.
тя все още не работи, той все още бърза да се прибере и си говорят по телефона като гаджета

може би... любов?
може да са възпитани в такива ценности?
може би тя му дава това, което друга жена не може? - топъл дом, уют, нежност, чувство за незаменимост
не знам
но знам, че има и такива семейства и си живеят чудесно

не знам дали мога да правя това, което прави тази жена
един милион неща съм си оставила да върша когато се пенсионирам, защото сега НЯМАМ ВРЕМЕ!
а тази жена например, сигурно ТОЧНО сега прави нещата, които иска.



Тема Re: чудя сенови [re: Лили Bиxpoнpaв] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано31.03.10 01:43



а дали усещаш колко много си ти личи, че те е яд на въпросните скучни домакини.
Какви са им мъжете ли - сама знаеш. Първосигнални и наивни селяци без духовни и интелектуални нужди.




Тема Re: чудя сенови [re: билянa] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано31.03.10 08:21



Доста рядко сядам специално да гледам няко предаване. Телевизорът работи 'за фон', докато върша нещо друго. От въпросния Биг Брадър хванах влизането на съквартирантите и една грозна сценка (за съжаление БТВ в момента не работеше, та се наложи да превключа на Нова

) В последните години за съжаление телевизията бълва тъпи реалити предавания и още по-тъпи филми. И като махнеш рекламите почти няма какво да се гледа. А когато телевизиите и вестниците тръбят как на някаква моделка й разбили муцуната, щеш не щеш, ще го чуеш. А да ти кажа честно, предпочитам да слушам новини, отколкото да подсмърчам на турски сериали.



Тема Re: чудя сенови [re: doji] Отговор на мнението
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано31.03.10 10:55




Е, аз не мога да сложа анцунг, защото се връщам от работа късно и си стоя с офисните дрешки на вечеря.
Но...
Нямам перфектен маникюр и ходя на фризьор само в понеделник. През останалите дни гледам да се оправя сама с прическата си.
За дрешки нямам време да се мотам в магазините. Обикновено си купувам нещо, когато ми стане горещи или студено, или пък реша, че вече е крайно време да си взема нови обувки или ботушки.
На фитнес ходя веднъж седмично и то само защото трябва да има и физическо натоварване.

Това е, което съм искала да кажа без думи.



Тема Re: чудя сенови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано31.03.10 10:57



Муцка, защо виждаш яд в това?
Съвсем сериозно те питам.
И изобщо не мисля, че въпросните мъже са първосигнални селяци. Пък и защо да обиждаме селяните?

Просто въпрос? Защото не разбирам този начин на живот - това е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.