Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 28.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Простатата алармира:-))) Отговор на мнението
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано12.02.10 11:27



Допреди половин година бих спорил убедено, че не е възможно да има по-тъпи реклами от тия за прахове за пране. Оная кадъна "Мария" е флагман и ненадмината идиотия, а доколко успешни са рекламите в моето таргет-множество говори факта, че тъй и не помня какъв прах рекламираха - прах като прах!

.
Но от няколко месеца съм съкрушен!
Трима-четирима дебили - пилотите, както и оня с физиономия на бит педераст "амиии...простатата..." решително излязоха в челото на класацията! Респект!

Редактирано от Kиpo на 12.02.10 11:29.



Тема а мен ме кефинови [re: Kиpo] Отговор на мнението
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано12.02.10 17:50



оная с малкото момченце и динозавърския скелет. Дребния яде някакъв бъркуш с калций и го предлага на скелета.



Тема ... ти к`во искаш...нови [re: Kиpo] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано12.02.10 23:21



... проста реклама щот е за простата жлеза...


Сега изобщо има някакъв бум на тъпите реклами.... явно някои се напъват до насиране да измислят нещо...

За разлика от някои, когато се играе на рицари не играя ролята на принцесата

Тема Re: ... ти к`во искаш...нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано13.02.10 08:45



По-интересното е кой тъпак ПЛАЩА за да му окепазят продукта с тия тъпи реклами...

Това е като чалгата в иначе приятна кръчма. Седнеш с приятели, хахо-хихи и по едно време нормалната музика спира и пускат "вечерна". Не ги разбирам тия работи.



Тема Re: ... ти к`во искаш...нови [re: *Paл*] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано13.02.10 20:49



... "вечерна" ??? Хахахахах не бях чувал подобно нещо за чалгийката... :) Аз да ти кажа когато съм в компания дори не чувам музиката в заведението... освен ако не ми е скучно или ако някой не вметне нещо относно нея... Някак се абстайирам та където реши компанията все ми е добре...
Междо другото ето един блог дето разпилява от критика рекламите.. и ето една тематична за простатата... :)



За разлика от някои, когато се играе на рицари не играя ролята на принцесата<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Apxaнreл на 13.02.10 20:50.</EM></FONT></P>

Редактирано от Apxaнreл на 13.02.10 20:51.



Тема Re: ... ти к`во искаш...нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано13.02.10 21:18



Киликанзер!



Тема абсолютно....нови [re: *Paл*] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано13.02.10 22:46



... и понеже автора цели в десятката ето още няколко от моите рекламни фаворити :)


и още по-добре казано :


....оххх как ухаят само някои женичкиииии

Тема обичаме ли женичките ?нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор Пaвeл Cyдoплaтoв (разведчик)
Публикувано16.02.10 19:51



....оххх как ухаят само някои женичкиииии

Абе, Архангел да не си някой от внуците на дядо Стефчо ?



Явно е, че и без Трибестан е вдигал самолета, а "простата му така и не е алармирала" при този виталитет и тая жизненост на тези години, които излъчваше.
Впрочем и аз май като дядо Стефчо обичам женичките, обичам ги всичките и особено тези тук.
- тези са си "жив Трибестан"
Мир на праха му, на дядо ни Стефчо!

Редактирано от Пaвeл Cyдoплaтoв на 16.02.10 19:58.



Тема Re: обичаме ли женичките ?нови [re: Пaвeл Cyдoплaтoв] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано16.02.10 22:49



.. бе няма в акта ми за раждане името на Стефчо.. лека му пръст... ма мноооого ги обичам тез женички... :) Не всичките ма за сметка на това някои от тях мноооого... :)
Тези дет си ги напускал... как няма да ги обичаш бре... тва са създадени за либоФФФ.. Либоффф отпред... отзад.. и навсякъде на такива девойки :)



....оххх как ухаят само някои женичкиииии

Тема Re: Простатата алармира:-)))нови [re: Kиpo] Отговор на мнението
Автор L.CORNELlVS (dictator)
Публикувано19.02.10 11:20



http://sulla.bg/2006/10/24/1306.html




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.