Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 02.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Бате гойко ще го закъсанови Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано19.01.10 18:52



Кобилката (Руми) сдаде багажа,хер Флик(Симеончо) заеба плащания от бюджет 2009 и ги прехвърли в 2010 г. , за да се похвали колко е добър,Божидар осра нещата с турците и получи жълт картон,скоро ще се осере и Трайчо с великите енергийни проекти.И това само за половин година.
А щеше (бат гойко) до 15 дни след избора на правителството да започне да гради магистрала "Тракия".Сега се оказа,че има да чакаме.
Завода за боклук остава в мечтите.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Бате гойко ще го закъсанови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано19.01.10 19:56



е, то това си беше ясно и се очакваше
само не мога да му се начудя на наглостта, за мутренското му държание и подходи ще замълча

Любовта започва с усмивка, увеличава се с целувка и завършва със сълза.


Тема Носталгичнонови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор мнoroнaзнaйниkoвa (обща позната)
Публикувано19.01.10 20:02



А колко хубаво беше когато имаше насрещни планове и знаехме точ в точ кога, къде, какво ще се открива и все преизпълнявахме пустите им планове.
И властта беше доволна от нас и ние от нея

,
Само се чудя на кой му хрумна да я събаря, тая хубава власт?
Ех, колко хубаво си блеехме в онези годинки и как ни стигаше на всички овце фуражеца.
Мнението си го казвахме по партийните събрания, а не в Интернета и всеки даваше само положителни оценки за мероприятията на "народната власт".
В България всичко вървеше по мед и масло, а ако имаше нещо нередно за него бяха виновни единствено лошите империалисти, които завиждаха на нашата идилия( и затова ни докараха "мръсната демокрация"-проституция, наркотици, убийства, измами).

Всъщност сълзата и смеха Холдъне са на едно лице. И май не са само в театъра.
В България всичко е толкова абсурдно, че дори и абсурда ни е истински.

П.С. А ти за бате Бойко не бери грижа.
Я виж предишните управляващи, дето вече са закъсали, как само кършат ръчички(досущ като Юрая Хийп).
Керванът си върви, а ние кучетата само си лаем.(грешка - пишем по форумите)



Тема Re: Носталгичнонови [re: мнoroнaзнaйниkoвa] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано19.01.10 20:17



Може и скоро да спрем да лаем.Че както искат да ни дебнат от МВР и ДАНС=ДС още докато пишем може да ни приберат като оня виц за микрофоните в контакта.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Революционно(от научно-техническата революция) [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор мнoroнaзнaйниkoвa (обща позната)
Публикувано19.01.10 20:38



Голям оптимист си.

не надценявай полицаите. Все пак бащите им са милиционери( а не програмистите от 90-те, които си намериха мястото под слънцето в обетованата земя).

Ще хванат на Мойсей шлифера. (от как излезе по книжарниците Дан Браун шлифера е на Леонардо)

Аз имам над десет ник-нейма и ползвам поне 15 IP-адреса.
Никой не знае с какво се занимавам и къде се намирам(пътувам из страната- от 01.01.2007 целият ЕС ни в е страната).
С една дума шляещи се като мен из общото икономическо пространство - бол.
Освен това ползващи като мен много често уайрлес колкото си щеш, така че могат да хванат само на босия цървулите.(или както във филма "Топло"- да направят посещение на някое бедно ромско семейство)





Тема Re: Революционно(от научно-техническата революция)нови [re: мнoroнaзнaйниkoвa] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано19.01.10 20:48



Що го неокъпеш тоя циганин,че ще оплеска клавиатурата?
Или и той е от Д..С?




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Свръхсекретно(агент на ДАНС)нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор мнoroнaзнaйниkoвa (обща позната)
Публикувано19.01.10 22:38



Той по времето на филма "Топло" беше от ДС(държавна сигурност), ама сега е кЮмпютъризиран и вече е от ДАНС(държавна агенция за национална сигурност)

-даже в момента ни засича писанията.

И аз май като Румен Петков, оцапах работата и издадох свръхсекретен сътрудник на ДАНС, ама и на мен ще ми се размине или ще трябва да делим една килия с Руменчо(даже знам, че ако го вкарат, ще си имаме и шадраванче в килийката, че да има къде да се облекчава момчето)



Тема Бате гойко ще го закъсанови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор мнoroнaзнaйниkoвa (обща позната)
Публикувано20.01.10 01:09



По темата е писал Карбовски.



Няма да се правя на по-остроумна от него. Все пак аз съм новоизлюпена и посредствена графоманка.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.