Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 12.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Голямата тайна? [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор lsabelle de Toi (lush)
Публикувано10.01.10 15:58



Тебе те усещам. Ти си ми от моята порода. Не червена лисица, а голяма лисица.

Пич няма. Уволних го. Дойдох само да питам, защото все си падам по едни красиви, търсени, разглезени ебачи и ми е омръзнало от театъра - завоюването на такива изисква цялостна военна стратегия, което значи много планиране, разход на енергия, ресурси, време, а точно в момента като че ли не ми се занимава - търся някакъв шорткът към под кожата. Иначе в колата и леглото е най-лесно да се влезе на един мъж. На мен ми стига само да се усмихна. Като те чета, и на теб ти стига същото.



Тема Re: Голямата тайна? [re: lsabelle de Toi] Отговор на мнението
Автор N_7O (free)
Публикувано11.01.10 11:03



Ако и ти си пич, значи няма да е проблем - себеподобните се привличат.
Само не разбрах какво му е лошото да ти направят 3 деца?



Тема Re: Голямата тайна? [re: N_7O] Отговор на мнението
Автор lsabelle de Toi (lush)
Публикувано11.01.10 12:20



Нищо лошо няма в трите деца. Но има много лошо в три деца от путьо. Извинете.



Тема Re: Голямата тайна? [re: lsabelle de Toi] Отговор на мнението
Автор N_7O (free)
Публикувано11.01.10 12:31



Извинете, но ако чак на третото дете усетите, че всички са от путьо...



Тема Re: Голямата тайна? [re: lsabelle de Toi] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано11.01.10 12:34



Хмхмх, в името на голата истина трябва да призная, че съм далеч от съвършенството на 100 процентовата успеваемост да ги сразявам с една усмивка

... но пък и пичовете със слаби ангели дето срещу една усмивка си подават нослето да ги водя (ако ще и към леглото ми да е) са ми извън таргет групата

Ай, ама сме нахални като конски мухи... спретнахме седянката насред мъжкия клуб да спамим баси толерантните мъже са се събрали тук, та още никой не ни е наритал
, на които също със сигурност не им е лесно



Тема Re: Голямата тайна? [re: N_7O] Отговор на мнението
Автор lsabelle de Toi (lush)
Публикувано11.01.10 13:11



Деца още нямам, така че и подобни притеснения нямам. Мерси.



Тема Re: Голямата тайна? [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор lsabelle de Toi (lush)
Публикувано11.01.10 13:16



И аз не обичам лесните. Даже колкото по-труден, толкова по-интересен. Но някои мъже това го възприемат абсолютно буквално и минават всякаква граница и чак започват да се правят на незаинтересовани, с което ми убиват всякакво либидо. Наскоро един така чак изпадна горкия в шок да се чуди къде е сбъркал. Казах му да се върне две пресечки по-назад и на оня острия завой да се огледа и да зацепи, че не може така с театъра до безкрай.

Те мъжете обичат да слушат тайно женски разговори. Както ние обичаме да слушаме мъжки. Нали, пичове?:)

Кажи ми нещо за теб. Интересна си ми. Има ли някой, който да ти е под кожата? Има ли някой, на който искаш да влезеш?



Тема Re: Голямата тайна? [re: N_7O] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано11.01.10 13:20



Тече, всичко тече... имаше една такава песен



Животът се променя, хората още повече. Днес си един, утре - друг, тръгнали двама в една посока, после пътищата им се разделили...

Не е нужно да съдиш толкова строго... когото и да съдиш



Тема Re: Голямата тайна? [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор N_7O (free)
Публикувано11.01.10 13:24



was just a comment





Тема Re: Голямата тайна? [re: lsabelle de Toi] Отговор на мнението
Автор N_7O (free)
Публикувано11.01.10 13:33



отплеснахме се от темата.
Но ти бе намекнато от мен и още един юзър, една-две юзърки: ако мога да обобщя: на всички е известно, че мъжките приятелства са изключително здрави и ценни. Значи най-напред трябва да му станеш приятел. Пичовски обаче. Можеш ли го? Ако не...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.