Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 03.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Па кажи, [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано03.01.10 23:41



как се влиза под кожата на жена тогава, като един класик. Някои ще си водят прилежни записки





Тема ееее, [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано04.01.10 23:42



ами как няма да ти кажа, че е червена, като моята си е червена


аз смятам, че съм се родила малко по-рано то полагаемото ми се. трябваше да се родя когато вече е измислена ето
само че при мен ще е обратното - колата ще е червена, а аз ще съм в черно




Тема Re: Представям си го [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор lsabelle de Toi (lush)
Публикувано05.01.10 01:35



Интересно ми е да чуя как се влиза под твоята кожа - чисто теоретично.

При положение, че има привличане и искате да си изпокъсате дрехите, влизането под кожата може да бъде планирано и постигнато. На мен са ми го организирали това умишлено, затова знам, че е възможно.



Тема Re: Голямата тайна? [re: lsabelle de Toi] Отговор на мнението
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано05.01.10 22:38



Гледай филмчето Грозната истина. Ако не намериш достатъчно отговори, поне ще се забавляваш.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Голямата тайна? [re: lsabelle de Toi] Отговор на мнението
Автор kreativcho (непознат )
Публикувано06.01.10 17:12



Аз този линк вече го бях пуснал някъде ама айде пак

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=womenclub&Number=1949660118&page=18&view=collapsed&sb=5&part=



Тема Няма шанс! [re: lsabelle de Toi] Отговор на мнението
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано07.01.10 13:47



Щом е такъв пич, какъвто го описваш, нямаш никакъв шанс да му влезеш под кожата.


Пичовете са затова пичове, защото са независими!!!



Тема Re: Няма шанс! [re: ЛAMБИ] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано07.01.10 13:51



Хех, те и майсторите затова са майстори, щото всеки майстор си има майстора, и рано или късно си го намира... майстора





Тема Re: Голямата тайна? [re: lsabelle de Toi] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано07.01.10 15:07



Сега ще ти споделя женските си наблюдения


Първо, трябва да дефинираме къде точно искаш да влезеш - в портфейла и в колата на пича, или някъде по-дълбоко (което като правило минава покрай първото).

С пътната карта към портфейла и колата на Ужасно Готиния Пич (УГП) можеш да се снабдиш от лъскавите женски списания. Вкратце - Впечатляващо Готина Мацка (ВГМ) се става с фирмени парцалки (може и втора употреба, ако не им личи), високи обувки за всички сезони и поводи (включително за планина и нощна разходка по плажа), поне няколко естетически хирургически намеси, независимо дали имаш нужда или не, правят се за престиж (ако бюстът ти е малък - увеличи го, ако е голям - повдинги го, малко устни, малко нос - като минимум). Въобще налага се да бъдеш не просто видима или очевидна, тярбва да бъдеш натрапчиво забележима - като стоиш пред Аймакса в мола мъжете от Хепито да се обръщат да те зяпат. Инвестицията си е повече от сериозна, но и УГП е човек като всички нас и иска като плаща, да си купи най-най-най-забележимото. Представи си ти например за какви обувки би дала 300 лв - трябва да бъдеш специална поне колкото тях

Ако обаче искаш да влезеш директно в малкия мозък и диафрагмата на УГП под формата на приятно остро присвиване, нещата са по-сложни. Тия горните ги забрави. УГП отлично знае, че никоя жена не се ражда ВГМ, независимо какво твърди. Жената прави много сериозни инвестиции, за да стане ВГМ и да впечатли УГП. Прави го с единствената цел да накара УГП да клъвне, за да си избие от него инвестицията възможно най-бързо и да почне да печели на негов гръб. Затова още при вида на ВГМ, УГП автоматично превключва на защитен режим и между вас се простира Великата Китайска стена.
Извод № 1: Бъди готина, бъди мацка, ако ти идва отвътре, или грозната Бети дори, но не изглеждай Впечатляваща!
Извод № 2: Не прави опити да впечатлиш УГП! Той по дифолт очаква всяка жена да се опитва да го впечатли, и затова най-много се впечатлява от тази, която не го прави.
Извод № 3: УГП не иска да бъде мишената (макар че перманентно е), той иска да бъде стрелеца. Предпочита да уцели грозната Бети, отколкото да бъде поразен от ВГМ.

Заключение: Емпиричните данни сочат, че най-УГП се влюбват в на пръв поглед обикновени жени по горните причини

Желая ти успех с твоя пич, и умната!



Тема Re: Голямата тайна? [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано08.01.10 22:39



Адски си приятна за четене!





Тема Re: Голямата тайна? [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано09.01.10 18:45



Йес, бейби, говори ми


и тематично




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.