Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Голямата тайна?нови [re: LaBelle de Toi] Отговор на мнението
Автор mo32 (I_see_you)
Публикувано12.01.10 18:13



Ако изглеждах като Енрике Иглесиас и имах неговия татко, щеше да ме търпиш дори да врещях като прегракнал гъсок.

Запази чеиза на баба си за някой музей, така и двамата ще ти бъдем благодарни.

Това е този, който слага одеяло върху тапицерията през лятото и картонени кори на всичките четири гуми, нали?
Онзи със зелените реснички от перде вместо сенници, разрязаните тапи от оцет, които предпазват предното стъкло да не бъде надраскано от чистачките, възглавничките отзад и кученцето, което клати глава. Омазан потни и мазньоч до лактите... Същият!


В отговор на:


1. Не. Мъжете нямат право да имат косми на гърба. Поне моите мъже нямат.



Защо ги лишаваш от бъдещи ползи, когато бъъде приет закон, че космите от гърба и ушите задължително отиват на темето?
В отговор на:

2. Приема се. Това важи реципрочно: като почна да имам бръчки и ми увиснат циците, ще трябва да приемеш, че ще се ориентирам към ботокс и силикон, без ти да се ориентираш към първата 22-годишна фръцла. Тоест, пазенето на гърба не е само женско задължение.



Ще трябва да те разочаровам. Нашата критическа е създадена да бъде забавна, с млади мацки и бързи коли, защото това е малка компенсация за простатата и по-късия ни живот.
В отговор на:

3. Това е леко повърхностен критерий, но да приемем, че говориш за цялостната организация и мениджмънт на приходящите родители и роднини - смятам, че с това всяка умна жена може да се справи с много търпение и усмивки.



Дано, дано... защото голяма част от репертоара на повечето зрели двойки се върти около споменаването на роднините.

Жените ги харесвам заради самите тях.

___________



Тема Re: Голямата тайна?нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор LaBelle de Toi (lush)
Публикувано12.01.10 22:18



В резюме, имаш косми по гърба, изневеряваш и си добил параноя от предишни приятелки относно непознати жени, на които трябва да казваш "мамо"? Или не те схванах?:)



Тема Re: Голямата тайна?нови [re: LaBelle de Toi] Отговор на мнението
Автор mo32 (I_see_you)
Публикувано12.01.10 23:10



Лошо, ако не схващаш хумора.

Чувал съм, че най цененото от жените мъжко качество е чувството за хумор. От друга страна, това съм го чувал през миналия век, когато у нас любовта все още не беше тотално изместена от любовта към парите, та може и да греша.

Само от суета, ще те поправя, че нямам косми по гърба, но имам 'пагони' на раменете. По-мъжко е, макар, че ако имах косми на гърба, можех да си изрежа директно любимият ми номер 23.

Ха сега ти кажи какво очакваш от ЕДИНСТВЕНИЯТ? Да пее, да плачИ когато капят листата или че нямаш претенции към цвета 'пепел от рози', стига да е на Бентли?

___________

Редактирано от mo32 на 12.01.10 23:13.



Тема Re: Голямата тайна?нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано13.01.10 09:33



Бентли не правят пепел от рози


тиии... заради пагоните ли имаш слабост към този цвят?



Тема Re: Голямата тайна?нови [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор mo32 (I_see_you)
Публикувано13.01.10 11:00



Целта на целия каламбур беше друга и мисля, че стана ясна - да покаже колко богат трябва да е чичко-парично, за да си позволи 'пепел от рози' в името на 'любовта'.

Що се отнася до цвета, имаше едно лято, когато 'розАвото' и 'бимбяното' бяха на мода и където и да завъртеше глава човек, все това виждаше. От тогава изпитвам леко гадене от тоя цвят.

___________



Тема Re: Голямата тайна?нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано13.01.10 11:14



"Лошо, ако не схващаш хумора."



"Чувал съм, че най цененото от жените мъжко качество е чувството за хумор." Съвсем прав е бил източникът ти на информация, спокойно можеш да му се доверяваш и за в бъдеще



Тема Re: Голямата тайна?нови [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор mo32 (I_see_you)
Публикувано13.01.10 13:37



Доверие никому, още по малко пък не себе си!



По тоя повод:

Мъж простира и си мърмори:
- Какви времена, доверие никому да нямаш! Още по-малко пък на себе си!
Човек да не се отпусне да пръдне и... сега простирам!



___________



Тема Re: Голямата тайна?нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор LaBelle de Toi (lush)
Публикувано13.01.10 20:13



Ако един мъж ме кара да се смея, това е едно много добро начало. Обаче нали се сещаш, че трябва да има синхрон в чувството за хумор, да можем да се смеем на едни и същи неща.

Пагоните, извинете, ще трябва да ги епилираме.

Единственият... не очаквам нищо от него, но ако го срещна, ще му постеля света в краката.



Тема Re: Голямата тайна?нови [re: LaBelle de Toi] Отговор на мнението
Автор mo32 (I_see_you)
Публикувано13.01.10 20:35



ще му постеля света в краката

Ех, ето затова ви обичаме, вас жените. После можете да ни забиете нож в гърба, но ще го направите с финес и без капка съжаление.

Когато аз срещна Единствената, тя ще харесва моите пагони, мъжка непохватност и грозничкото ми лице. Не е нужно да ми постила нищо повече от леглото, където ще се обичаме. Тук свършва романтичната част и започва бруталния реализъм.

___________



Тема Re: Голямата тайна?нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор LaBelle de Toi (lush)
Публикувано15.01.10 22:41



Хей, много черно. Какво е това за ножа? Аз и останалите бъдещи твои жертви не сме виновни, че бившата ти е някаква кофти мацка.

Как от пет поста се разбра, че не сме един за друг:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.