Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 07.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ако мъж не издържа жена си упражнява насилиенови Отговор на мнението
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано12.12.09 22:33



върху нея.





Тема Пообърка се,нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.12.09 01:39



никъде не пише за мъж и жена. Пише за съпрузите - аз мисля че е крайно време мъжете да се престорим на бедни, баси как ни притискат съпругите ни - крият всичките пари от нас






Тема Re: Абе техната...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано13.12.09 01:55



тия вече тотално се побъркаха.
А ще има ли съд за жените, които не дават на мъжете си? М?



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ако мъж не издържа жена си упражнява насилиенови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.12.09 08:25



Хахаха,нали щяхме да бъдем равни бе,ко стана



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Ако мъж не издържа жена си упражнява насилиенови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано13.12.09 14:46



Отдавна не бях чела по-голяма простотия!

Подобни глупости са унизителни и за двете страни. Тия нямат ли си друга работа, та да определят на хората как да живеят и какви отношения да имат?! Престъпници ли сме що ли? Къде остана свободата на личността? Яко матрицата!



Тема Re: Ако мъж не издържа жена си упражнява насилиенови [re: *Paл*] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано14.12.09 01:49



добре дошли в милиционерската държава с 2 пъти мъж на годината като примиер и неговото правителство.

---------



Тема Нямам никакво намерение да се занимавам с [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано16.12.09 03:19



глупости! Изобщо нямам намерение да търся кой какво предложил и кой какво е гласувал.

Ако въобще това е вярно, не виждам как ще стане на практика доказването на вината на мъжа?!

И, по дяволите, защо се споменава само мъжа??? Жената няма ли задължения?!

Апропо, термини "мъж" и "жена" няма в юрисдикцията. Има "съпруг" и "съпруга".



Тема Re: Нямам никакво намерение да се занимавам снови [re: A$$A$$lN] Отговор на мнението
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано16.12.09 14:07



съпруг и съпруга, които са безполови

. Явно не става дума за съпрузи, а за живеещи на семейни начала изобщо.
Разбира се, че жената има задължения. Теб кои по точно те вълнуват и държиш да изпълнява



Тема Re: Ако мъж не издържа жена си упражнява насилиенови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано16.12.09 19:47



интересно.
И как ще се доказва как са взети семейните решения - еднолично или не? Може би след всеки семеен разговор ще трябва да се изготвя двустранно подписан протокол от семейния съвет? Може би и тези въпроси задължително ще се уреждат с предбрачния договор?
А може би целия бъдещ семеен живот ще трябва предварително подробно да се предначертава? И как така мъжът ще е длъжен въпреки желанието на съпругата - ами ако тя получава тройно по-висока заплата от него?
Или докато мъжът слушка, няма проблем, но в момента, в който съпругата реши, веднага може да му спретне дело за домашно насилие защото... вчера не й дал пари за хляб?


Във всеки случай, любопитно е как конкретно ще бъдат уредени нещата... като се знае манталитета на нашенеца... ще има големи циркове, май




Тема Re: Ако мъж не издържа жена си упражнява насилиенови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано17.12.09 15:52



Това е то! Който дава е насилник, който получава е жертва.

Решението е ясно - мъжете ставаме бедни!

Къде е казано, че имаме!? Ще ми искат пари, ако имам - нека докажат, че имам.

Мъже, не си носете парите в къщи! Тогава вие ще обвинявате, че ви насилват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.