Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:30 23.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Парцал ли е жената, дето си ляга на първа среща?!нови [re: *Paл*] Отговор на мнението
Автор Дeлиятa (Морския)
Публикувано16.09.09 11:04



За мен такава жена е пачавра.

Няма невъзможни работи - има много трудни работи


Тема Не.нови [re: (Д)Eфekтнa] Отговор на мнението
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано16.09.09 12:39



Друг е въпроса, че според мен жените винаги правят сметки преди да правят секс за първи път и такава постъпка по-скоро показва, че не е сериозна. За справка - виж мнението на сан по-нагоре.

Аз лично бих се притеснил и доколко е здрава. Въпреки, че не съм жена аз самия избягвам да правя секс на първа среща(това - откакто навърших 38

), макар, че ми се е случвало, де.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Редактирано от Koм на 16.09.09 12:40.



Тема Re: Парцал ли е жената, дето си ляга на първа среща?!нови [re: (Д)Eфekтнa] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.09.09 14:43



да предположим че жената е парцал, тогава мъжът който прави секс на първа среща какъв е?



Тема "да се запознаеш с някой в дискотека"нови [re: (Д)Eфekтнa] Отговор на мнението
Автор A$$A$$lN (ветеран)
Публикувано16.09.09 14:46



Щом сама ходиш на дискотека - нормално е за всеки мъж да си помисли, че търсиш секс и оттам нататък всичко е ясно.



Тема и каквонови [re: Koм] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано16.09.09 16:16



като си прави жената смеката преди да прави секс???
и кое е несериозно в слуая?

Аз пък ако съм мъж ще си имам едно наум ако някоя веднага ми се навие ... на първа среща
може мнителност, може предразсъдъци да го наречете, както щете ...щом са ни дадени и те си имат своята употреба

а точно в тези случаи човек има нужда от превантивност.



Тема еййнови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано16.09.09 16:30



ти още си в ученическите години...
въпреки че технически погледнато си прав, две непознати същества едва ли прави или легнали ще си доставят кой знае какво удоволствие

... и все пак ...ако ще е гарга да е рошава





Тема Re: и каквонови [re: caн] Отговор на мнението
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано16.09.09 18:23



Да, де... и аз това казах, че имам не едно, ами 100 на ум. Най-вече по отношение на някои вируси.


Иначе - не си правя някакви дълбокомислени морални заключения от това на коя среща съм спал с нея. А и съм забелязъл, че стават доста настъпателни ако им откажеш внимателно на 1-та среща.
А има и случаи, когато изтрезняват и няма да ти се обадят въобще, защото дори не помнят кой от всичките 50 човека за вечерта си. В такива случаи - както казват при нас - "oh, well..."

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Младежнови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано16.09.09 18:26



Какъв друг да бъде? Всеизвестно е, че когато на мъжа му стане оная работа - мозъка му заспива.



Мъжът е направен от природата да натиска газта, а жената - да натиска спирачката. Ако и двамата натискат газта - често се случва да катастрофират.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Младежнови [re: Koм] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.09.09 20:19



аха младеж значи





Тема Re: Младежнови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано16.09.09 20:32



Той младеж пък тя курва...

Смях в залата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.