Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 30.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема На кривия к...р и вълната му пречи!нови Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано21.08.09 16:25



На Иван Костов му пречеха ченгетата,на Царо му пречеха българите, сега на бат Бойко му пречи С.Станишев.
Бе аман от криви курове.Кой си няма хал хабер от управление на държава да не се бърка и само да се оправдава.
Сорим ,че пускам темата тук,ама пи писна на оная работа от пикльовци.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: На кривия к...р и вълната му пречи!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано22.08.09 06:32



Ама прав си бе,да бяхме си оставили сергейдоган.зер на него никой и нищо не му пречеше-прав кур имаше,и вечно надървен зад нас



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: На кривия к...р и вълната му пречи!нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано22.08.09 11:52



А кажи за кой да гласуваме.
Всички се осраха за 20 години.
Сега бат Бойко ще прави избори за велико Н.С.
Ще се осере като царо,дето не влезе в парламента даже с тия избори.
Сега има лакоми още 116 депутатчета и двайсетина министри пак недохранени.
Даже министъра на отбраната не е помирисвал казарма.
Гладните оси хапят по-силно.
Е това ни чака!
Да нахрантутим и тия.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: На кривия к...р и вълната му пречи!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано22.08.09 13:21



Ами вече си го избрахме.Сега и да умуваме файда няма.
За това кои оси колко хапят може и да поспорим,ама пак ще стигнем до извода че кой ще дойде в парламента,няма никакво значение.От българските депутати много отдавна не зависи нищо което касае националните интереси.Депутатите са сложени там само за да следят контрабандата,и да сменят върховете по ерархията чат-пат.
На тебе ли сега да ти ги обяснявам че ми се правиш на халтав



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: На кривия к...р и вълната му пречи!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор esti ()
Публикувано22.08.09 13:23



Сорим ,че пускам темата тук,ама пи писна на оная работа от пикльовци.


То на крив......сичко му пречи.





Тема Холди,нови [re: esti] Отговор на мнението
Автор jamie (градинар)
Публикувано22.08.09 18:17



изправи го барем тая вечер ве






Тема Re: Холди,нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано22.08.09 19:44



Моя не е крив.
На сбърканите ни управници все нещо им е криво.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: На кривия к...р и вълната му пречи!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано24.08.09 16:52



eeee Холди,
Бойко нищо няма да направи .... /освен някоя тотална глупост/ то и като беше кмет на София все нещо му пречеше

от какъв зор сега ще се променя.
Ще уволни двама трима петима, на по ниски нива и то тия които си вършат работата /не зависимо от пратийни окраски/. Ще си разиграе пешките наляво надясно за заблуда на народа, който ще вика "бравооо Бат Бойко страшен си супермен ей сега ще и покашеш на тия лошите" /много обича показноста наш Бойко.
И после нещата ще се уредят между двата втори реда на шахматната дъска при закрити врати и всичко ще си е като по старому. С много симулиране на свършена работа, удари в гърдите и гръмки изказвания/заканвания.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: На кривия к...р и вълната му пречи!нови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано24.08.09 18:02



Аз знам,че нищо няма да направи.Това е ясно за всеки полуграмотен юридически човек.
Той няма власт над съдебната система и не може да направи нищо.Само не знам защо му вярва неграмотния БГ народ.
От ЕК му казаха,че трябва да се поправи НПК и НК.Само ,че там трябва да го реши НС.А той няма власт там.Там си е пълно с продажни адвокати,на които тия закони им пълнят гушките.
Та такива работи,ама БГ народа е недоучен.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: На кривия к...р и вълната му пречи! [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано24.08.09 22:09



Холдъне, чети и се радвай:



Добре, че беше той, че да не фалира държавата.
Въпреки че мен ако питаш, нямам нищо напреки да ни бяха поробили я австрийци, я испанци... То и сега не е късно де.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.