Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:06 04.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Поредната идиотщина Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.07.09 14:44



Или на някой малоумен съдия/прокурор,или на недоразбрал журналист.Както и да е-търси се изкупително агънце. А познайте от три пъти кой ще го отнесе-човека имащ най-малка вина за случилото се. Обвинението му е предимно за това че не е извел пътниците за секунди.Същите тея пътници които едвам се качват в продължение на минути,той е трябвало да измъкне от пламъците за секунди.Десетки човека-забележете.Абе ше си изгори заради идиотщината която залива държавата.Познавам лично Жорката и съм убеден че е направил всичко по силите си,дори вероятно и повече-смел мъжага е.Беше...
Последно което каза е че ще го отнесе той-няма кой друг просто на тоя етап.Вече не е смел,а отчаян


Забравил съм линка
ето го:




не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш

Редактирано от *Плaмeн* на 13.07.09 15:28.



Тема За каквонови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано13.07.09 15:06



иде реч всъщност ... от няколко дни не съм чела новини или това е нещо старо

или от снощи (тази сутрин ) за горящите коли в Младост а?

Редактирано от caн на 13.07.09 15:06.



Тема Re: Поредната идиотщинанови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано13.07.09 18:12



Нашите съдилища на умряло куче нож вадят.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: За каквонови [re: caн] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано13.07.09 18:28



Пожара във влака около Търговище,когато изгоряха 9 души.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Поредната идиотщинанови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.07.09 18:49



Виж сега парадокса.
Помниш ли оня пенсионер дето обърка педалите на газта и спирачката и помете 18 човека.Сега си пие ракийката и хич не му е на шапката,а арестуваха собственика на автобуса и още не се знае дали е излязъл от ареста!!!
Къде е сега собственика на влака питам?
Или поне технически отговорното лице което е позволило неизправен вагон да се закачи на композицията.И какво ми търсят под вола теле сега.Кондуктора бил виновен!!!Жорката дори не е бил кондуктор а камериер на кушет вагоните.Негова ли е работа да разбира от повредена ел инсталация на 30 год. вагон?
Или пък как да евакуира над 30 човека от горящ вагон,през заключени врати????
Идиотщина. Истината е че адвоката му е казал че е почти невъзможно да отърве кауша-нарочен е и точка.



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Ами можем само да свием рамене за пореден път илинови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано14.07.09 20:26



Какво можем да направим?
Аз наистина се чувствам безпомощен. Но поне можем да съучастваме в привличане на вниманието. По някакъв начин.
Кой както може и намери за добре.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ами можем само да свием рамене за пореден път илинови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано14.07.09 21:33



Нищо не можем да направим бе човек.Но пискането във форумите би трябвало да не остава незабелязано.Все пак на онея люшпери дето са назначени за връзки с обществеността работата им е да следят за обществените реакции,вкл. и по интернет форуми и да си вмятат по нещо от това в тефтерите.
Нали уж сега обещават обективност и прозрачност,нека ги подсещаме чат-пат.Нека ги подсещаме че рибата се вмирисва от главата,и това е във всяка една свера където се случват сакътлъци и престъпления.
Че не са виновни дребните мишки че си играят докато котарака пирува.
Докато котарака пирува със средства от игрите на мишката!!!
Стига вече с тея чалги -за милиони няма закони-за кокошка няма прошка!


Иначе съм почти убеден че Жорката ще се размине с условна(то пък има си хас да лежи ефективно) и всичко ще си мине по каналния ред на забвението. Но просто момчето ще е съсипано.Първо от самата случка,после и от всичките заплахи които неизбежно са му отправяни по време на всеки разговор със следовател.ПОсле и от измъчването от собствената му съвест че е бил безпомощен докато са загивали хора.А защо?
Заради нечия чужда безотговорност която вече е платена щедро и ще остане незнаказана или ще се хвърли само прах в очите на близките.
До кога???

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш

Редактирано от *Плaмeн* на 14.07.09 21:36.



Тема Re: Поредната идиотщинанови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.07.09 11:16



А аз така и не разбрах стана ли ясно кой и защо е заключил вагона?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Поредната идиотщинанови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано15.07.09 12:22



Вагона се заключва към съседните вагони,но не и вратите навън.Иначе как другите са изляли?
Тия са били с огромните торби за битпазар и са се омотали докато си спасяват стоката.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Поредната идиотщинанови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор 741 (ветеринар)
Публикувано15.07.09 13:51



Тц, и страничните врати са заключвали - по заповед. Тия дето са опитали да излязат през заключената врата, там са останали. Заради тая заповед съдят един от шефовете:



А заключването не е без нищо. Преди време редовно упояваха и обираха пътниците в спалните купета, понеже шафнера няма как да пази двете врати едновременно по гарите. Предполагам оттогава са я въвели.

Редактирано от 741 на 15.07.09 13:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.