Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:03 20.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема По какво се познава Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано09.07.09 12:11



обичаната от мъжа жена, м?



п.п. да проверите дали сте обичани мъже, вижте в женския или просто отидете на публично място с много жени

Редактирано от caн на 09.07.09 14:26.



Тема Май не е...нови [re: caн] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано09.07.09 12:43



за този клуб въпросът ти.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.


Тема казвай за къде енови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано09.07.09 13:16



че да го местя


и що да не е за тоз клуб ?

Редактирано от caн на 09.07.09 13:30.



Тема Добре гледанитенови [re: caн] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано09.07.09 13:51



мъже не знаем по какво жените познават, че сме добре гледани.

Може би в женския?



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Тема Re: Добре гледанитенови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано09.07.09 14:21



ама ви налитат ... нали?!


ще се пробвам в женския

п.п. пък тук ще посменя темата ....
и да те питам по какво познаваш, че е една жена е обичана от мъжа ... за гледана от мъжа, няма да питам ... това не е мерило...може би



Тема За жената като обект...нови [re: caн] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано09.07.09 14:35



в случая не мога да говоря. Но лесно се познават жените, които обичат мъжа до себе си - те не подават нишани, не се самооферират, не са "излезнали на пазара" за брачни халки.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.


Тема Re: По какво се познаванови [re: caн] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано09.07.09 14:42



По големия задник.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: По какво се познаванови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано09.07.09 17:45



т.е. малък и стегнат задник = мъжът й не я обича или мъж въобще няма

.



Тема Re: По какво се познаванови [re: Arachnoid] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано09.07.09 18:12



Ако знаеш колко си прав...





Тема Re: По какво се познаванови [re: caн] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано09.07.09 18:35



- по какво се познават добрият кон и добър ебач?
- нямат кореми!

---------
целунете ми чакрата!


Тема От личен опитнови [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано09.07.09 20:34



ли ми признаваш логическото заключение

? Положителен отговор пък би ме замислил как един кратък пост като твоя може да се окаже перфектната скрита автореклама .



Тема Re: От личен опитнови [re: Arachnoid] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано09.07.09 21:02



Е ти направо ме закопа


Какво да ти отговори човек при тая желязна логика
Ще заложа на авторекламата



Тема Re: По какво се познаванови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано09.07.09 21:34



Тц! Нормален си ми е.





Тема От коетонови [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано09.07.09 21:35



произлиза т.нар. "Парадокс на Vulpes": естеството на рекламирания "продукт" е такова, че генерираното благодарение на авторекламата допълнително търсене води до загуба на основни качества на продукта /за справка – вж. по-нагоре Холдън/, изтеглянето му от пазара и съответно елиминиране на нуждата (и ползата) от реклама.
Ох, отивам да го пусна това на доцент Тодоров от УНСС за новия му учебник по реклама

. Май те направих известна .



Тема Re: От коетонови [re: Arachnoid] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано09.07.09 22:11



Хм, допълнителното търсене като резултат от съчетаването на автореклама и рекламата, която ти ми направи (струва ми се добре сме дефинирали петте М и маркетинговият ни канал е меко казано екстравагантен

) има поне две следствия - вдига цената и увеличава вероятността за успешна реализация (не знам защо наричаш реализацията изтегляне от пазара, по дяволите ). С евентуалната реализация маркетинговият ефект ще бъде постигнат, а дали ще настъпи загуба на основни качества на продукта или напртив, ще бъдат открити/развити такива даващи допълнителна стойност, зависи преди всичко от потребителя

П.П. И Котлър може да ни потупа по рамото



Тема Котлър, а?нови [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано10.07.09 09:54



Май за нов учебник доцент Тодоров можем да го изключим от авторския колектив

.
Права си за следствията – цената се вдига и се увеличава вероятността за успешна реализация. От друга страна аз може би не съм се изразил правилно – под „изтегляне от пазара” съм имал предвид крайния резултат за самия пазар (продуктът вече не е на него), а не за купувача или самия продукт. Петте М може и да се сме ги дефинирали добре (каквото и да бяха, мързи ме да проверявам), но не сме дефинирали нещо основно за Парадокса – предпоставката дали продуктът ще се пласира само веднъж или многократно. За самия него е добре да се пласира еднократно на най-подходящия купувач, с произтичащите от това загуба на основни качества и придобиване на компенсиращи такива. В тоя случай не би трябвало да те ядосва употребата на „изтегляне от пазара”. Ако обаче се наложи многократно пласиране (тук се замисляш за досегашната практика и потребители на продукта и срока му на годност, т.е. още колко реализации може да му се позволят) то един само на пръв поглед подходящ купувач може да окаже предимно „желаните” негативни ефекти (влошаване на такива параметри като обем, повърхност, еластичност на продукта ). При последвало връщане на продукта в обращение цената ще е паднала, а с нея и възможностите за реализация(тук отново ти си казваш колко дълго ти е нужно за да приведеш продукта в „пазарен” вид с други способи ) . Опит за автореклама тогава може да ти навлече проблеми с комисията за защита на потребителя (ако там постъпи оплакване за невярна реклама).
Всичко изводи са с презумпцията, че за средностатистическия потребител даденият продукт е от значение повече от останалата номенклатура на „фирмата ти” (като материални стоки и услуги) . Предполагам, че това е вярно по-скоро за една крайно ограничена част от потребителите – и като брой, и като разбирания .



Тема Re: Котлър, а?нови [re: Arachnoid] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано10.07.09 11:46



Ясно е, че "изтегляне от пазара" и "реализация" имат еднакво значение. Замених термините с цел да ошлайфам М-есиджа. "Изтегляне от пазара" е излишно дълго и създава асоциации за бракуване, негодност. "Реализация" създава усещане за удовлетворение у потребителя.
Решението ни за М-едията е смело, ако успеем с тази маркетингова стратегия може да претендираме за научно откритие в областта на маркетинга (ако Киро не ни банне междувременно за непозволена реклама

).
За цената (М-ъни) сме на едно мнение - върви нагоре независимо от ситуацията на световна финансова криза [нослето ми докосва тавана].
М-ежърмънт - категорично съм съгласна с теб, че печалившата статегия е да се откажем от количеството за сметка на качеството. С други думи, да се насочим към таргет-групата на "подходящия потребитеЛ". Обратното - да разчитаме на оборот, би довело до драматичен спад в цената на продукта и до бърза загуба на стойност, независимо от евентуалното запазване/възстановяване на някои външни качества на продукта.
М-исията на маркетинговата стратегия е ясна - реализация на продукта, но в никакъв случай посредством заблуждаваща реклама. Целта е "подходящият потребител" да получава продължаващо удовлетворение от продукта и да не съжалява, нито да променя решението си да го ползва (което ние с теб сме му помогнали да формира). Нещо повече - да получи допълнителна полза от скритите качества на продукта, които могат да бъдат извадени от латентното им състояние посредством подходящо ползване на продукта.
Готова съм еднолично да поема евентуална отговорност както за нарушаване правата на потребителя пред КЗП, така и за заблуждаваща реклама пред комисия за защита на конкуренцията. Все пак решенията и на двата органа подлежат на обжалване пред Върховния административен съд. Ще помисля и по въпроса за застраховка на риска от професионална отговорност.



Тема Re: Котлър, а?нови [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано10.07.09 13:12



Ама ти много добре си се подготвила за атака на качествен сегмент от пазара (ти си знаеш кой ти е целевия потребител), качила си го на ниво бизнес-наука. КЗП не ти е правила проблеми, но явно си подготвена (поне информационно) и за такъв случай – изобщо, дългосрочна стратегия с покрити всички аспекти на работата на „предприятието”

. За SWOT анализ да не питам, сигурно се обновява най-редовно за да отговори на изискванията на средата и целите на „фирмата” .
Иначе само заради алегорията по раздутия извод от наблюдението на Холдън/очертава ми се като любим похват и стил на писане тук/ ми беше интересно да си припомня някои неща от ученото навремето. Нямам приятни спомени от онази четирибуквена сграда, която за малко да стане петбуквена, нито добро мнение за обучението там .
BTW, Вълка може и да си затвори очите за рекламата (особено ако има мерак за обекта й), но може и да отнесеш някое „телесно” наказание за това, че го прескочи като модератор на клуба и вмени такива контролни функции направо на админа (който май не се е вясвал наоколо в близкото минало).



Тема ъ?нови [re: Arachnoid] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.07.09 13:22



май съм пропуснал нещо или някоя?!?!



---------
целунете ми чакрата!

Тема За нещо дали си пропуснал -нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано10.07.09 13:56



нищо съществено

, обсъждаме рекламата в клуба и контрола върху нея? За някоя... не знам, Лиса да каже дали и какво се изтърва !



Тема Re: Котлър, а?нови [re: Arachnoid] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано10.07.09 13:57



Не омаловажавай приноса си в бизнес-стратегията и SWOT анализа

. Ти даде идеята и по тоя повод изкарах от едни прашасали чекмеджета под шапката си някакви остатъци отпреди години, с които да се позабавляваме . Иначе не си правя илюзии - бизнес-похватът относно дискутирания "продукт" емпирично и статистически е доказал своята непригодност - в масовия случай така структурирани финансови схеми приключват като успешно реализирани репо-сделки . Четирибуквената сграда и аз не я харесвам, затова и не съм се навъртала там.
Доколкото ми е известно, Вълкът действа в условията на оперативна самостоятелност, интуитивно заложих на неговата добронамереност и затова се обърнах директно към висшестоящия орган (пък и не исках да забърквам човека в нашите машинации и да го натоварвам със съмнения за неприлагане на мерки срещу изпирането на пари и разправии с комисия за финансов надзор)

П.П. Извинявам се за спама



Тема Re: За нещо дали си пропуснал -нови [re: Arachnoid] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.07.09 14:06



аз пък опитвам се да видя нещо в туитър и получавам съобщение

Sorry, the account you were headed to has been suspended due to strange activity.

Стигнах до извод, че хора имат добро чувство за хумор!

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: ъ?нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано10.07.09 14:09



Ами, чудим се дали жените без мъж до себе си имат повече време и мотивация да ходят на фитнес, и дали семейните жени придобиват вредния навик да преяждат





Тема Re: ъ?нови [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.07.09 14:12



да ви имам проблемите ....

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: По какво се познаванови [re: caн] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано11.07.09 22:51



по щастието, което излъчва.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: По какво се познаванови [re: caн] Отговор на мнението
Автор Kpaличa ()
Публикувано12.07.09 00:05



По скъпите подаръци





Тема браво бе!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано13.07.09 15:12



да ти имам асоциацията ... или това е начин да накараш жените да се примирят, че задниците им са големи

и да престанат да се тюхкат ...да бе



Тема Re: По какво се познаванови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано13.07.09 15:14



леко коремче при жените ... хм може и привлекателно дори да излежда ... или предпочшташ корем с плочки а ?





Тема ясноонови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано13.07.09 15:15



за теб обичана жена, значи задоволена





Тема глупостинови [re: Kpaличa] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано13.07.09 15:16



ама пълни ... това значи че е ценена, а не обичана ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.