Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 24.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Поредното безумие ... Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано16.04.09 13:33



... още не съм забравил как някой малоумник търчи до теб да ти връзва мартеница, че идва и великден и пак същите малоумници ще търчат с опулени очи и с яйца в ръцете .... направо предизвикват подсъзнателно желание да ги сведа с единия крак в могила, че да се занимават с нещо и да не ме занимават с простотиите!

-
Виртуалното пристрастяване води до реални хемороиди!


Тема Re: Поредното безумие ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано16.04.09 15:18



И ще ти разправят че христос въскръснал, очаквайки да им отговориш подобаващо



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Поредното безумие ...нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано16.04.09 15:32





-
Виртуалното пристрастяване води до реални хемороиди!

Тема Или накратко -нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано16.04.09 15:35



още няколко реда за емоциите, породени от леко досадната за едни и изключително дразнеща за други страна на някои народни традиции.
Не бих си вързал мартеница, не бих си боядисал и яйца. Не вярвам в поверията, с които се свързват тези обичаи. Това с мартениците ми е и досадно защото го чувствам като задължение да купя и да получа няколко бели и червени кончЕта за колеги, познати и роднини. Бих казал, че го понасям, ако "понасям" не предполаше някакво усилие да се изтърпи нещо, а в случая такова няма. До степен "дразнещо" няма да стигне.
С Великденските яйца проблеми нямам - просто около самия празник вземане-даване с приятели и роднини обикновено нямам и когато се видим цялата дандания вече е отминала.
Чудя се в кое от следващите поколения някои традиции ще отмрат окончателно

?



Тема Re: Поредното безумие ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано16.04.09 20:25



мен пък суетнята по Коледа и Нова година по ме дразни ...суетнята по масовото пазаруване - определено ще предпочета коленето на прасе ...мамка му... нямаме прасе



а Великден просто си е пролетен празник ...нищо повече. Пък какви СМС - и има по възкресението, няма лошо, ама няма нужда да ми го казват какво му била символиката



Тема Re: Поредното безумие ...нови [re: caн] Отговор на мнението
Автор Бaлkaнcka (Бяла птица)
Публикувано17.04.09 11:35



Явно всички изразили мнението си тук сте атеисти! Свободен избор да бъдеш такъв както решиш! Въпросът е в това, защо не приемате различните? Това са традиции оцелели векове и за повечето хора е важно да вярват в съществуването на нещо по - добро! А вие в какво вярвата си е Ваша работа...



Тема Re: Поредното безумие ...нови [re: Бaлkaнcka] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано17.04.09 12:45



христианство е една от най-агресивните религии, та не говори за неприемането на различните.

-
Виртуалното пристрастяване води до реални хемороиди!


Тема Re: Поредното безумие ...нови [re: Бaлkaнcka] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано17.04.09 13:24



Къде видя някой да е написал че отрича религията,камо ли пък разичните?

Доколкото аз разбрах,в темата ставаше въпрос че не на всеки се харесват досадните ритуали свързани с някои празници,та в тоя смисъл съм се изразил и аз.
Прочее аз много се дразня и като започнат да ме поздравяват дори и за рожденния дем.Мразя лигавщината,която мисля че няма абсолютно нищо общо с религии,най-малко пък разграничаване по такива.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Поредното безумие ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор PreslySt (същата)
Публикувано17.04.09 14:59



Какво "една от", определено е най-агресивната и то по много тънки и различни начини ти ядат дроба...



Тема Re: Поредното безумие ...нови [re: PreslySt] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано17.04.09 16:13



- религия - това философия, наука или е история?
- това е бизнес!



-
Виртуалното пристрастяване води до реални хемороиди!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.