Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 19.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Телефонните измамници!!!нови Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано12.03.09 18:08



Звъни ми вчера телефона ей така по селски(софийски)


И един младежки плачещ глас започва да стене
-"Татко,татко....."
Питам:
-Пепи ти ли си бе ?(Пепи нямаме в целия род до четвърто коляно)
-Аз съм-казва.
- Да не си пребил някой с колата бе копеле?
-Да бе и съм пил и трябва да дам 5000 лв,за да отърва панделата.
-Казвам му отиваш на Сточна гара ,след колелото в посока центъра в дясно в ковачница "Крали Марко".Там поръчваш да ти изковат едно желязо 4х4 санта и дълго къде 40 санта и си го завираш в гъза и го завърташ.
Та така.Копелето затвори телефона.
Ама идиотите нахитряха и телефона няма индикация за номера.

На някой случвало ли му се е?




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Два пътинови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано12.03.09 18:49



за катастрофа, един път "познат", дето сама трябваше да сещам, кой е, но изчезна, след като разбра, че нямам никакви роднини и познати, извън наше село....и последния път преди месец, една мадама от КАТ, да ме пита, кой от семейството карал кола



Май съм рекордьорка



Тема Звъни домашния телефон. Вдига баща ми.нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор comprehension (бивш ASSASSIN)
Публикувано12.03.09 19:34



Бреее, слушам - ясно ми е какво става, ама на баща ми не му е ясно. Пита, пита, пита...

- Кой се обажда, кой се обажда...?

и накрая трясна ядосан слушалката и ме гледа. Аз се хиля:

- Съученик ли ти се обажда, набор от казармата или братовчед? Катастрофирал ли е или само са го арестували???

- Братчед ми бил! Ти откъде знаеш, бе?

Обясних му. Той се пули:

- Добре, ясно, ама откъде ми знае името?

- Абе, таткооо! Знае го от най-стария телефонен указател на града! И адреса ти знае! И да знаеш, че пак ще ти се обади!

Ха, ха, хааа! Наистина се обади пак след два дни. Баща ми:

- Ооо, Пешооо, здрасти, беее, години не сме се виждали. Как е баба Пена, леля Кина, стрина Гъца, вуйчо Спас, чичо Тряс, братчеда Гошо и брат ти Тошо...?

като му оставя време за отговор за всеки роднина...

Щях да се напикая от смях!


25 минути го мота докато оня се усети!









Редактирано от comprehension на 12.03.09 19:40.



Тема Re: Звъни домашния телефон. Вдига баща ми.нови [re: comprehension] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано12.03.09 19:44






Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема А, този свръх-гаден номер знаеш ли го???нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор comprehension (бивш ASSASSIN)
Публикувано12.03.09 19:55



Крадат телефончето на малко дете. Цък-цък, обикновено няма парола, пише:

мама
тати
баба
дядо
мимето
румито
гошко
тошко


Звънят на мама:

- Прощавайте, не се притеснявайте, аз съм доктор Иванов от пета болница, детето ви е при нас, състоянието му е стабилно, станал е инцидент, не се притеснявайте, само ще трябва да купим лекарства за 300 лева, нямаме ги в моента, ще ви дадем фактура, ще я осребрите, моля ви побързайте, ще ви чакам в кафенето до входа на болницата...

Обезумялата майка моментално събира парите, отива в кафенето, дава ги, докторът обещава след малко да се върне със сведения за здравословното състояние на детето и фактурата, влиза в болницата и...???

И не излиза!





Тема Re: Телефонните измамници!!!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор милeйди (мускетарка)
Публикувано13.03.09 11:46



На всички доколкот мий известно.....





Тема Re: Телефонните измамници!!!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор apassionata (firework)
Публикувано13.03.09 13:29



О дааааа, случи ми се и ми беше много гот ама втория път

, защото първия ми се обадиха от едно представителство в София (бяха метнали първо тях, а метнатите се обърнаха към мен, за да извърша услугата), проведоха се около 10 разговора с разказване на фантасмагорични случки, след което просто престанах да си вдигам тела на непознатия номер, а на балъците им казах, че съм заета. След около 5 месеца аз пак в София, звъни ми телефона и мамка му СЪЩИЯТ глас, е побеснях, държах го на телефона поне 20 минути, ей така да си хаби импулсчетата, разпитвах, изпадах в подробности, обещавах своевременна реакция, симулирах неподправена загриженост, на копелето му се отвори лафа, зе и майтапи да пуска, но като му казах, че имам проблеми със забравянето и гласчето му ми е много познато от има няма 4-5 месеца прекъсна веднага връзката. Копелета нещастни! В полицията казаха, че има много сигнали, но нямало как да се справят с проблема, сплескани безгръбначни! В другите държави заради антитерористичните мерки сложиха клауза на всичките абонати на мобилни оператори, които ползват предплатени услуги да си декларират данните до есента на 2009!!!
А ние се оставяме да ни тормозят, може да е смешно, но това е ТЕРОР, шибано стадо овце сме ние, смеем си се на простотията, а отгоре ни го слагат четвъртит ежедневно, ай сиктир, че се ядосах

Редактирано от apassionata на 13.03.09 13:29.



Тема Re: Телефонните измамници!!!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано13.03.09 15:15



На хлапето попаднаха, мамка им, казали "обади се на татко ти да донесе парите, че майка ти уби един човек", пък аз бях в кухнята.
Че онуй мойто като се стресира, че съм убийца, та обърнахме нещата на майтап, че съм убила един комар, пък нали земята била резерват за развъждане на комари (анимацията "Лило и Стич") и затова била данданията.
Да го бях хванала, на члена му щях да го обеся тоя.



Тема Re: Телефонните измамници!!!нови [re: Smile] Отговор на мнението
Автор apassionata (firework)
Публикувано13.03.09 15:30



А на мен дядо ми едвам оживя след една такава телефонна гавра!
Да си тероризиран в собствената си държава от собствени сънародници е СРАМ!!!



Тема Re: Телефонните измамници!!!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано13.03.09 15:55



на мен от гръцкия номер са ми звъняли и питали дали ще успея да позная роднините ми там



-
Виртуалното пристрастяване води до реални хемороиди!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.