Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Телефонните измамници!!!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано13.03.09 16:03



два пъти:
един път на детето на мобилния некъв Иван,дето бил закъсал за пари.Казвам Ни Иван,ни Петкан познавам.И затвори.
втори път на моя мобилен,пак за некви катастрофи.Помлял се ,трябвали му пари.Казах му:"Чудно,ти нали подписа доброволно за донорство"И той затвори.





Тема Re: Телефонните измамници!!!нови [re: apassionata] Отговор на мнението
Автор милeйди (мускетарка)
Публикувано13.03.09 17:33



Аз съм чувала,че някои възрастни хорица направо се гътвали....



Мамка им мръсна,ама няма кой да ни защити от подобни телефонни терористи.....И дете и старец ще затрият за 1000 лв.

Таа държава е истинската джунгла.В Африка ще се чувстваме като на 5то авеню в Манхатън



Тема Re: Телефонните измамници!!!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано18.03.09 15:37



И аз преди време чух едни, некадърно-артистични вопли по телефона : "Мамо, мамо...", съпроводени с хълцания. Веднага се усетих каква е работата, ама следващия път ще приложа твойто сценарио, че ми аресА.





Тема Re: А, този свръх-гаден номер знаеш ли го???нови [re: comprehension] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано18.03.09 15:39



Този номер още не го бях чувала. Благодаря за инфото.





Тема Re: Телефонните измамници!!!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор agaolev (непознат )
Публикувано02.04.09 01:41



Здравейте на всички и добре заварил! (за пръв път влизам тук)



По темата: в Mitsubishi Club един образ се е позабавлявал добре с подобни измамници. Ясно е, че нищо не може да им направят в общия случай , но поне е дал гласност колкото се може, за да предупреди хората. Май част от забавлението го пускаха някъде по телевизиите.

На който му е интересно:



Тема Re: Телефонните измамници!!!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано02.04.09 06:19



абе на мен не, но на бившия - да. Явно някой знаеше, че пътува често в чужбина, но не беше наясно с подробностите, та му звънна и изигра селски номера. Имал бил пратка от чужбина, и тъпите митничари искали подкуп, за да бъде освободена и т.н. И то на автогарата на София. Явно измамниците бяха от някаква селска част на България, дето целия им досег с отвъдния свят се изчерпваше с колети от автогарата.

Бившият обаче знаеше 2 и 200 и за митниците, и самолетните, и автомобилните и автобусните проверки по тях, включително и вноса и износа на предмети през тях. И полънготи момчето отсреща докато му затвори. Оказа се после, че се бяха обаждали и на бащата на бившия, пак със сходен номер за освобождаване на пратка от чужбина. Но тогава който и от нас да пътуваше си се знаехме и комуникирахме дори и когато сме зад граница, та измамниците явно се усетиха и мина само с тези 2 обаждания!


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Телефонните измамници!!!нови [re: LadyMorgana] Отговор на мнението
Автор 741 (ветеринар)
Публикувано02.04.09 09:39



Е стига де. Митницата си е точно до автогарата, добре е обяснил човекът. Преди и казваха "митницата до гарата", ама гарата е далече



Иначе, едва ли са ви познавали. Звънят наред, и където мине номера.



Тема Re: Телефонните измамници!!!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано02.04.09 21:38



И на мен някаква разсополивена магарица ми ревеше и аз я питам "Кой се обажда?, а тя "Майко, аз съм, не ме ли позна убих едно дИте, блъснах го с колата!Викам "Ти коя си? тя "Дъщеря ти съм, не ме ли позна?" А аз имам син. Въпреки, че веднага се усетих, сърцето ми падна в гащите и се разтреперах!



В Сатурнова дупка съм, ама като изпълзя, ще видите вие!

Тема Re: Телефонните измамници!!!нови [re: agaolev] Отговор на мнението
Автор Meduse (boneless)
Публикувано04.04.09 09:53



Жестоко!
Нямах нерви да изслушам всичко

, но браво на теб какво търпение!

Има начин тези кретени да престанат да ни тормозят, но държавата не ебава



Тема Re: Звъни домашния телефон. Вдига баща ми.нови [re: comprehension] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.04.09 11:30



като му оставя време за отговор за всеки роднина...



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.