Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 08.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: усещането за дете е свързано ..:))нови [re: DarkSide] Отговор на мнението
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано05.03.09 13:04



не бре...искам да кажа, че искам да прилича на НЕГО ...хехе





Тема Re: НЕ!нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано05.03.09 13:06



от "онзи"дето уж не е искал дете...можеш да очакваш всичко- от израз:"Ти шегуваш ли се? Сигурна ли си , че това дете е мое?"...през категоричното:"Не искам дете, махни го, ще ти платя аборта!"...до "Чудесно...щом е станала работата , ще си го гледаме!"



Тема Re: НЕ!нови [re: LlRA..] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано05.03.09 13:16



да, отговорите са ясни, но самото му мислене дали ще се промени?щото и трите варианта ако ми каже някой лично на мен познай дали няма на секундата да му бия шута



Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някой може да се влюби в усмивката ти

Тема Хъм...нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано05.03.09 13:22



обичайно е достатъчно да види бъдещите си деца в отражението си в очите ти.
Но това е като изявление за пресата малко.

Посрещни убиеца си с усмивка, това ще те направи безсмъртен.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.


Тема Re: НЕ!нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано05.03.09 13:23



в какво да се промени самото му мислене...нещо започваш да ставаш много неясна?нещо уроци ли искаш да му даваш? що ли?

и що да се би ешут ана някой при вариант 3?...нали трябва да си щастлива че иска детето и теб))

я се конкретизирай и изплюй камъчето...какво точно питаш?



Тема Един мъж ми каза че никога не е усетил чувствотонови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор comprehension (бивш ASSASSIN)
Публикувано05.03.09 13:23



че иска деца и за това нямало да става баща...

Този не е мъж, а педал! Да го духа. Не ни давай за пример такъв патологичен случай.

Как усетих, че искам да ставам баща??? Не знам, отвътре ми дойде.

Ти как усети, че искаш да ставаш майка?



Тема Re: НЕ!нови [re: LlRA..] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано05.03.09 13:28



оффф лиро па не четеш, начи някой си казва че понеже не бил усетил чувтсвото че иска деца и за тва нямало да има, интересно ми е, потретвам се, дали ако някоя забременее той ще си промени възгледа относно децата, дали ще заиска или па ше си кюта на онва чуство



Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някой може да се влюби в усмивката ти

Тема Re: Един мъж ми каза че никога не е усетил чувствотонови [re: comprehension] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано05.03.09 13:30



не съм усетила още че искам да ставам майка, пък и да не изключваме варианта че не винаги имаме време да усетим нещо и то да се случи


и как ти дойде от вътре? жена ти беше ли бременна, или просто решихте че искате дете?

Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някой може да се влюби в усмивката ти

Тема Re: НЕ!нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано05.03.09 13:36



това не вярвам някой да може да ти отговори!
но знам за подобни случаи...където въпросният се е омел,защото е казал, че не иска деца...и се е счел за манипулиран...но след години се е появявал в животът и и е искал да са заедно...истории всякакви!

Факта обаче, че е споделил, че не иск адеца...е достатъчен за да не се злоупотребява с човека!

така че ако забременееш...трай си и се радвай на придобивката!ако пък му споделиш-не се сърди на никой за реакциите му))

реален съвет!- не се поддавай на подобни чувства...потрай докато намериш човек с когото заедно да искате дете и всичко да си е ок))

сег аможе и да имаш усещането, че искаш и можеш сам ада го гледаш...но животът ни поднася какви ли не изненади))
бъди малко по реалистично гледаща!
това н ее шега!



Тема Re: НЕ!нови [re: LlRA..] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано05.03.09 13:40



е, аз съм на 33 години, нЕма начин да забременявам от някой си дет не иска деца вервай ми

на тия години не съм създала семейство поради некви си причини и смятам ако искам такова да бъде истинско, не бих се подложила на някакви си моментни чуства за деца

Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някой може да се влюби в усмивката ти


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.