Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 25.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Мъже, моля ви светнете ме какво става Отговор на мнението
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано20.02.09 23:05



че хич не мога да ви разбера.

1. Мъж се държи гадно и студено с жена си, не и обръща никакво внимание, квото и да каже го пропуска покрай ушите си, понеже не очаква да каже нищо умно. Никога не се интересува от нея как се чувства, от какво има нужда. Защо се държи така, изпитва ли изобщо нещо към нея?

2. Но същевременно иска секс контакт с нея и когато е решил че го иска е в състояние да е много мил предния един час, ама съвсем друг човек. Така докато не си получи дажбата. На др ден си е същия дръвник. Изобщо мил е само когато е решил, че днес трябва да си задоволи сексуалните нужди. Какво е това, нормално мъжко поведение ли е !!!!
Разтъкувайте ми тези отношения, има ли проблем според вас, какъв е или просто само на мен ми се струва, че има проблем, а пък от мъжка страна нещата да са си съвсем нормални.

Мен това положение не ме устройва. Iскам да си запазя брака, ама този начин не ми върши работа. Не мога да си легна с човек, който непрекъснато демонстрира неучвание към мен. Но изглежда на мъжете това не им пречи. как да постъпя хем да си запазя брака, хем да не ми се налага да спя с него насила, защото просто не мога да се отърся от спомените за гадното му отношение към мен. Дори не съм сигурна, че той осъзнава, че се държи гадно и колко много това ме наранява. Осъзнава ли, какво става според вас, светнете бедната душа?




Тема Напълно нормално мъжко поведение!нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор comprehension (бивш ASSASSIN)
Публикувано21.02.09 04:23



Както и напълно нормално ти е женското поведение!

Все искате мъжът да ви гледа влюбено, да ви сваля звезди от небето и денонощно да ви приказва колко много ви обича!

Айде, стига с тия изтъркани грамофонни плочи!!! Пфууу, аман от мрънкаши жени!

Ай, стига с тези латино-сапунени сериали, стига сте страдали за щяло-нещяло!!!


Искам да си запазя брака, ама този начин не ми върши работа. Не мога да си легна с човек, който непрекъснато демонстрира неуважение към мен.


Мдааа! Все едно, че чувам бившата ми съпруга!



Същата като теб! Мрън-мрън-мрън-мрън-мрън...

Пфууу, отврат! Все трябвало да й обръщам внимание, все трябвало да й приказвам колко я обичам, колко я уважавам и обожавам...

Баси досадата!!!



Тема Re: Мъже, моля ви светнете ме какво ставанови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано21.02.09 08:03



Въри пак в женския.Там има реални шансове да събереш пак към 200 поста състрадание и великолепни съвети



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Мъже, моля ви светнете ме какво ставанови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор jumblies ()
Публикувано21.02.09 08:36



... да си запазя брака

като за начало ... докато изхождаш от тази позиция - възможност за оправия няма

смени я


bump ...

Тема Re: Мъже, моля ви светнете ме какво ставанови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор illidan Stormrage (demon hunter)
Публикувано21.02.09 12:00



глей ся, човека достатъчно му е гадно че та търпи, направил си е децата- продължил е рода. Сега недей да го тормозиш, ами мълчи и гълтай когато трябва и го остави да си гледа мачовете на спокойствие



dominating ...

Тема Re: Мъже, моля ви светнете ме какво ставанови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.02.09 12:08



Аз не знам, какво е ставало преди 3-4 години, както се спомена тук, но съм попадала и на други твои теми в същата посока.

Даваш ми усещането, че си се вкопчила в този мъж прекалено, а и имаш очаквания, ти също да се неотклонният негов център. Струва ми се, че това се дължи на много затвореният ти живот. Ами разчупи го. Създай си свои интереси, излизай навън и "проходи" самостоятелно.

Нали знаеш, как с времето не забелязваме нещата, които смятаме за неизменно наши и губим интерес към тях? Стани интересна и буди интерес! Това е женският ми съвет.





Тема Re: Мъже, моля ви светнете ме какво ставанови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано21.02.09 12:28



А да си се замисляла дали в едни отношения само единия има вини, отговорности и нужди?
Че като те чета (не само сега) май не си...

Welcome to the real world!




Тема Re: Мъже, моля ви светнете ме какво ставанови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано21.02.09 21:17



АМи точно поради неговото пренебрежение съм си намерила купчина други интереси. И са ми толкова интересни, че съвсем загубих интерес към мъжа си. Сега остава и друг по интересен мъж да си намеря и вече няма да имам никаква причина, изключвайки децата, да живея с настоящия си мъж. Не искам така да става. А на него определено не му харесват хобитата ми, защото го пренебрегвам заради тях. То това и е идеята, той мен като ме пренебрегва нормално е и аз да почна по същия начин. Но това не е пътят към запазване на връзката, а по скоро към разрушаването и.


Разбира се, че съм се вкопчила в него, нали ми е съпруг, моя половинка, едно цяло сме... Така би трябвало да бъде според брачния обет. Но реално не е. Той от мен само иска, а не дава нищо. Къде дават така.




Тема Re: Мъже, моля ви светнете ме какво ставанови [re: illidan Stormrage] Отговор на мнението
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано21.02.09 21:19



аз съм го оставила, ама нещо му не аресва. Децата ги е напраил, ама сега требе и да ги отгледа, щото иначе няма гаранция да продължи рода. Или аз ще ги гледам, а той ще ми осигури условията, или ще му ги връча сам да си ги гледа и да си продължава рода как знае






Тема Re: Мъже, моля ви светнете ме какво ставанови [re: jumblies] Отговор на мнението
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано21.02.09 21:20



поясни







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.