Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 19.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: баси и историята!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано07.02.09 19:35



Тоя крокодил вероятно пише тук в клубовете



И неспирно дрънка как мъжете за нищо не ставали,не трябва деца преди кариерата иска да стои рахат по кръчмите,иска мъжа и да готви чисти и пере..... искам,искам,искам ..................

Не ти ли е познато от клубовете всичко това, та така се изненада днес в закусвалнята?

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: баси и историята!нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.02.09 20:27



В клубовете не виждам хората, а и не ги познавам. Когато една жена има кариера и наистина е заета, има право да има и изисквания, така че преди да видя някого, трудно ми е да го коментирам. Тази не беше от тях.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: баси и историята!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано07.02.09 20:32



Чакай че ми стана интересно



Когато една жена има кариера и наистина е заета, има право да има и изисквания към кого бе пиле?

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема оххххнови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано07.02.09 20:39



хем се смях, на ситуцията как си я написала, ама не е за смях... За него, що се е оженил, ще измислим, ама тя що се е омъжила и дете има като ще ги дрънка таквиз ...



Тема Re: баси и историята!нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.02.09 20:51



Към този, с когото живее. Ако семейството се издържа основно от нейните доходи, значи мъжът трябва да поеме част от другите задължения. Познавам не една и две такива жени и мъжете им водят деца на училище, и готвят, и какво ли не. Щото не може, ако си шеф на банка с нам колко клона и трябва да направиш приключване до 03.01., примерно, да си вдигнеш чукалата на 30-ти декември в 17 часа и да кажеш "отивам да си взимам детето от градина". Просто не става, щото няма дълго да те търпят. А като те изхвърлят, стандартът на семейството пада. Е, значи в такъв случай някой трябва да вземе детето. Ако мъжът може да го направи, защо не.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: оххххнови [re: caн] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.02.09 20:52



Виж сега, у такива екземпляри мозък няма, така че там логични реакции не се търсят. Ама ми е чудно този мъж, дето изглеждаше читав, защо търпи това.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема щотонови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано07.02.09 21:01



хората се делят на две :
1. хора, на които им личи на лИцето това дето им е на сърце и душа отвътре
2. хора дето не им личи, това дето им отвътре - нещо като лъснати ябълки пък под кората гнили.



Тема Re: баси и историята!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.02.09 06:11



Страхотна логика.Поздравления!

А в същото време ако мъж е този който основно издържа семейството и се притрепва до късно на работа,няма право на изисквания


Няма право да иска да е изчистено в къщи,няма право да иска да му е сготвено боб с кюфтета примерно,не може да иска от съпругата си да му нареже салатка и сипе ракийка докато той си поеме въздух пред телевизора.Неможе.
Защото тогава тук се изправят една камара празнодумки и в един глас започват да крещят как тоя бил тартор,битов алкохолик,чалгаджия и бай ганьо в едно,как бил превърнал жената в робиня и че тя не е длъжна да търпи такава свиня.......


Та така де,права си.Жената има раво да изисква

А пък като те гледам с какъв ентусиазъм влизаш в такива теми,оставам с впечатлението че ВСИчКИ жени които ти познаваш са директорки на банки омъжени за льольовци-таксиджии

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Ей,нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано08.02.09 08:46



като вземиш да се пенявиш, наистина го правиш както трябва


Къде Идиотова е казала, че мъжа не трябва да има изисквания? Веднага й сложи още 200 думи към постинга.
Пък после жените сме били истерички!



Тема Re: баси и историята!нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.02.09 10:12



Мисля, че ми приписваш някакви свои мисли. Напротив, когато мъжът докарва парите в семейството, той има право на всичките тези изисквания. Няма право единствено, ако жена му ги изпълнява, да и реве и че не изкарва пари. По принцип нормалните жени (не тези, за които е темата) ги правят тези неща и без да им се напомня.
А пък като те гледам с какъв ентусиазъм влизаш в такива теми,оставам с впечатлението че ВСИчКИ жени които ти познаваш са директорки на банки омъжени за льольовци-таксиджии Не, не са всички. Освен това и на тези, които са, мъжете им също не са таксиджии,защото повечето ми близки познати, и жени, и мъже, са с висше образование и обикновено си го ползват. Но факт е, че имам достатъчно познати жени, изкарващи повече от мъжете си (някои от тях бивши). А точно тази тема едва ли е показателна за ентусиазма ми по отношение на темите, които описваш, та не е зле да озаптиш порива си да правиш генерални заключения, непочиващи на факти.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.