Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 27.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Говорете ми виенови Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.01.09 20:38



за хипохондрия и за въображаема конспирация


Ето какво са си говорили хората преи мноооооого години-




В началото на “Студената война” – 1947 г. - Алън Фостър Дълес – първият шеф на ЦРУ - заявява:

“Ние ще хвърлим всичкото злато на САЩ, цялата сила на САЩ за измамване и оглупяване на хората от социалистическия свят. Незабелязано ще подменим човешките ценности с фалшиви. КАК? Ще намерим единомишленици в тези страни и Русия. Ще разгърнем грандиозна по мащаби разложителна работа, ще изтръгнем социалната същност на литературата, ще насърчаваме автори, които втълпяват в човека култ към секса, насилието, садизма, предателството - тоест безнравствеността. Нужни са писания, осмиващи естествеността и почтеността като архаични отживелици. Простащината, наглостта, лъжата и измамата, пиянството и наркоманията, животинския страх сред хората, безсрамието, доносничеството и още много пороци заложени в човека трябва да се раздвижат. Така ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и развращаване на младежта. Ще създадем човек с консумативна психика на елементарен потребител. Всичко това ще извършим под девиза: ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ЧОВЕКА И ГРАЖДАНСКИТЕ МУ СВОБОДИ".


През 1992 г. Държавният секретар на САЩ Джеймс Бейкър заяви пред техния конгрес: “Ние изразходвахме над 30 хиляди милиарда долара, за да победим в студената война срещу СССР и неговите сателити, за да предизвикаме материален и духовен срив”.


а ето какво се

Нядявам се да е случайно съвпадение и че евреите съществуват само в моето въображение.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема тия детски дискотекинови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано09.01.09 00:44



за трябва да се забранят...
Съчетаването на идиотска музика с незрели дебилчета води до пълно обезумяване...
и още може да се каже ...ама ми ври от възмущетние



Тъй де, ний, че ще го минем тоя път казан от Алът Фостър, щото е ясно, че на там върви стадото, ама после какво следва ...



Тема Re: тия детски дискотекинови [re: caн] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.01.09 10:43



пълно оглупяване и формирането на човека като завършена консумативна единица, удобна за контрол и употреба.
това е естественият ход на човешката еволюция и каква горчива ирония е само.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Говорете ми виенови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор PPP (една)
Публикувано09.01.09 11:14



Това изказване е абсолютен факт, баща ми много често го цитира с възмущение. Факт е, че и обещанието на Алън Дълес се изпълнява. Само че преди това те превърнаха собствената си нация в елементарни безмозъчни консуматори.
Как да се преборим обаче и да възродим добродетелите си отново? Мисля, че макар и "изпуснат", народът ни има глад за добродетели, има глад да се трогне, да се поклони на нещо истинско и добро. Всичко е в нашите ръце, да възродим ценностите в семействата ни, оттам да растат хора, които имат друг морал и други идеали. Въпреки действителността. Да се възроди славната ни история с великите ни личности, да се върне вярата в Бога и доброто. Вярвам, че е възможно.



Тема Re: тия детски дискотекинови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано09.01.09 11:16



е не може от нийде надежда да няма





Тема какнови [re: PPP] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано09.01.09 11:25



иначе не е зле ... ама





Тема stupid spoiled whoresнови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Gerilin ()
Публикувано09.01.09 11:38











Тема Re: Говорете ми виенови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Mapkиз дьo пpaз (дърт развратник)
Публикувано09.01.09 14:37



Това ми звучи като "кой ми сра в гащите - гадните американци естествено!"



Тема Хах,нови [re: PPP] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано09.01.09 16:50



каква ти нация, какви ти шест кинта. Всяка т.нар. "нация" е разглеждана основно като територия и възможност за ресурси. Всяка. Около това се върти абсолютно всичко на тоя свят, колкото и да ви е тъжно:

"We have no eternal allies, and we have no perpetual enemies. Our interests are eternal and perpetual."



Тема Re: тия детски дискотекинови [re: caн] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.01.09 20:09



надежда за какво?


въпрос на ценности - кой го ебе вече, че човекът се превръща в еди какво си. според масите не се случва нищо лошо.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.