Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 29.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Говорете ми вие Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.01.09 20:38



за хипохондрия и за въображаема конспирация


Ето какво са си говорили хората преи мноооооого години-




В началото на “Студената война” – 1947 г. - Алън Фостър Дълес – първият шеф на ЦРУ - заявява:

“Ние ще хвърлим всичкото злато на САЩ, цялата сила на САЩ за измамване и оглупяване на хората от социалистическия свят. Незабелязано ще подменим човешките ценности с фалшиви. КАК? Ще намерим единомишленици в тези страни и Русия. Ще разгърнем грандиозна по мащаби разложителна работа, ще изтръгнем социалната същност на литературата, ще насърчаваме автори, които втълпяват в човека култ към секса, насилието, садизма, предателството - тоест безнравствеността. Нужни са писания, осмиващи естествеността и почтеността като архаични отживелици. Простащината, наглостта, лъжата и измамата, пиянството и наркоманията, животинския страх сред хората, безсрамието, доносничеството и още много пороци заложени в човека трябва да се раздвижат. Така ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и развращаване на младежта. Ще създадем човек с консумативна психика на елементарен потребител. Всичко това ще извършим под девиза: ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ЧОВЕКА И ГРАЖДАНСКИТЕ МУ СВОБОДИ".


През 1992 г. Държавният секретар на САЩ Джеймс Бейкър заяви пред техния конгрес: “Ние изразходвахме над 30 хиляди милиарда долара, за да победим в студената война срещу СССР и неговите сателити, за да предизвикаме материален и духовен срив”.


а ето какво се

Нядявам се да е случайно съвпадение и че евреите съществуват само в моето въображение.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема тия детски дискотекинови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано09.01.09 00:44



за трябва да се забранят...
Съчетаването на идиотска музика с незрели дебилчета води до пълно обезумяване...
и още може да се каже ...ама ми ври от възмущетние



Тъй де, ний, че ще го минем тоя път казан от Алът Фостър, щото е ясно, че на там върви стадото, ама после какво следва ...



Тема Re: тия детски дискотекинови [re: caн] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.01.09 10:43



пълно оглупяване и формирането на човека като завършена консумативна единица, удобна за контрол и употреба.
това е естественият ход на човешката еволюция и каква горчива ирония е само.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Говорете ми виенови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор PPP (една)
Публикувано09.01.09 11:14



Това изказване е абсолютен факт, баща ми много често го цитира с възмущение. Факт е, че и обещанието на Алън Дълес се изпълнява. Само че преди това те превърнаха собствената си нация в елементарни безмозъчни консуматори.
Как да се преборим обаче и да възродим добродетелите си отново? Мисля, че макар и "изпуснат", народът ни има глад за добродетели, има глад да се трогне, да се поклони на нещо истинско и добро. Всичко е в нашите ръце, да възродим ценностите в семействата ни, оттам да растат хора, които имат друг морал и други идеали. Въпреки действителността. Да се възроди славната ни история с великите ни личности, да се върне вярата в Бога и доброто. Вярвам, че е възможно.



Тема Re: тия детски дискотекинови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано09.01.09 11:16



е не може от нийде надежда да няма





Тема какнови [re: PPP] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано09.01.09 11:25



иначе не е зле ... ама





Тема stupid spoiled whoresнови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Gerilin ()
Публикувано09.01.09 11:38











Тема Re: Говорете ми виенови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Mapkиз дьo пpaз (дърт развратник)
Публикувано09.01.09 14:37



Това ми звучи като "кой ми сра в гащите - гадните американци естествено!"



Тема Хах,нови [re: PPP] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано09.01.09 16:50



каква ти нация, какви ти шест кинта. Всяка т.нар. "нация" е разглеждана основно като територия и възможност за ресурси. Всяка. Около това се върти абсолютно всичко на тоя свят, колкото и да ви е тъжно:

"We have no eternal allies, and we have no perpetual enemies. Our interests are eternal and perpetual."



Тема Re: тия детски дискотекинови [re: caн] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.01.09 20:09



надежда за какво?


въпрос на ценности - кой го ебе вече, че човекът се превръща в еди какво си. според масите не се случва нищо лошо.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Говорете ми виенови [re: PPP] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.01.09 20:22



народът има глад да се трогва от квартирантите на Биг Брадър и Слави Трифонов. докато отглежда дОма собственото си възпроизведство. ти утопист да не би да си?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема на въпроса тинови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано10.01.09 00:00



В отговор на:

кой го ебе вече, че човекът се превръща в еди какво си



МЕН

Надежда, да обърнем и погледнем от другата страна на нещата. Надежда да се осъзнаем на къде сме тръгнали и влечем другите ...щото другите са ти виновни, ама и ти си виновен за тях...



Тема Re: тия детски дискотекинови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано10.01.09 08:02





не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Говорете ми виенови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор PPP (една)
Публикувано10.01.09 10:40



Народът гледа това, което единствено не го натоварва от безкрайния буламач на екшъни, криминалета, публицистични тъпи предавания и песимистични смазващи новини.
Няма качествени филми, няма предавания, които да ни внушават, че сме велика нация, няма нищо оптимистично в тази телевизия, която гледаме. И народът си избира по-малкото зло - да се успокоява, че е добре, гледайки колко по-тъпи има от него, щото такава била "извадката" в Биг Брадър...



Тема Re: тия детски дискотекинови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано10.01.09 12:28



Скоро четох в женския една фраза която описва този ни естенствен ход съвсем кратко и ясно.

Еволюцията на човека започва от пещерите и завършва в ядрените скривалища.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Говорете ми виенови [re: PPP] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано10.01.09 12:31



Да,но тези които ръководят народа нямат изгода това да се случи.
А народа си е пасмина-както и да го погледнеш.Трябва му само малко умела пропаганда и е готов на всичко.



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: stupid spoiled whoresнови [re: Gerilin] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано10.01.09 12:32



МНОГО добре разбра за какво става въпрос



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: на въпроса тинови [re: caн] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано10.01.09 13:08



не се притеснявай, след теб никой няма да си спомня твоите ценности, разбирания и тревоги какво е трябвало да бъде, но не е, човекът.
поколенията 'след' въобще няма да подозират какво е било нередно. и как не е трябвло да бъде. споко.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: тия детски дискотекинови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано10.01.09 13:15



е, аз съм малко по-голям оптимист - предполагам, че човечеството ще успее да прескочи ядрената фаза.
все ми се върти в главата една картина като "1984".

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Говорете ми виенови [re: PPP] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано10.01.09 13:21



генерално грешна ти е преценката, ма няма да спорим.
разбира се, на хората им писва от скапан живот, но не това ги тласка към биг брадъра и слави трифонов. тласка ги собствената им неспособност да преценяват кое е евтино и кое си заслужава.
ще изпреваря въпроса ти - и аз не мога да преценявам кой знае колко. ма по интуиция някак си не ме влекат. не са ми интересни.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re:нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор Gerilin ()
Публикувано10.01.09 14:08



В отговор на:

все ми се върти в главата една картина като "1984".




НЕ!!!

в никакъв случай! НИЩО от "1984"



Тема Re: Говорете ми виенови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано10.01.09 19:04



Да,ама когато само това ти се навира под носа?
Тебе не те влече.Ти ще ги пренебрегнеш,добре. Ами дъщеря ти?
Като няма алтернатива -накъде?

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re:нови [re: Gerilin] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано10.01.09 20:30



не знам, просто забелязвам вече някакви признаци.
може би пък ми се привиждат призраци. може би.
е, в рамките на нашия живот няма да се случи, разбира се.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Говорете ми виенови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано10.01.09 20:49



съгласен съм.
нещо подобно за мен е политиката и изборите у нас - там наистина за мене алтернатива не съществува и не гласувам. макар че съм убеден привърженик на идеята да се гласува за най-малкото зло, защото е важно. защото само така може да се намали процента на ДПС (не съм националист, но съм убеден, че една етническа, и то ориенталска, партия е доказано вредна за страната).
въпреки това не мога да преборя съвестта си в критичния момент и последните няколко избора ги пропуснах.
но за забавленията винаги има алтернатива. така си мисля.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re:нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор Gerilin ()
Публикувано10.01.09 21:04



тя затова "1984" е dystopian ,заЩото никой никога няма да има такава власт, и слава Богу за което
дори другарят Сталин ,който притежавал цялата власт в държавата си (справка "Контролът" на Суворов), е бил изтъкан от съмнения в конспирация среЩу личността си... само това е прецедент за психологията на човек,където никой никога не може да забрани мисълта в нечия глава

спомни си колко лична воля се съдържа в думите:
Главата ми посечи,вярата си не давам



има надежда и това е самостоятелно мислене и себеобразоване с книги

пп.




Тема Re: Говорете ми виенови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано11.01.09 05:39



Страхотно

,вижте как ни представят по света





И ме интересува защо тоя нашия палячо говори на американски.???Никой ли вече не ебава българския език за нищо

Идеално,прекрасно представяне ни направиха.Това днес цял свят ще го види.Идиоти.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема яснонови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано11.01.09 10:28



значи трябва си траем докато отмине пък каквото стане ....и най вече какво ли ще остане ...


Вярно, че всяко общество си преболедува, има върхове и спадове, в един момент даже се губи кое е за добро кое е за лошо ....
А може би трябва да си отидат така обезумяли определени поколения, щото така им е писано... щото ако бяха осъзнати, щяха да направят много по големи беди ...
знам ли???

Пусти оптимизъм



Тема хмнови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано11.01.09 10:44



за съжаление е истина насилието в училище някъде по явно, другаде по прикрито,
а още по-лошото е че озлабяването на учениците идва понякога не само от семейството, но и от самите учители...





Тема мигам и не вярвамнови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано11.01.09 11:04



да се смее ли, да псува ли, да го е яд човек малко е...



по добре да бяха снимали премръзналия ни хамстер с вкочанените предни лапички и опашка..... оффффффффф не е смешно хич, жалко и пошло и.......

В отговор на:

защо тоя нашия палячо говори на американски.???Никой ли вече не ебава българския език за нищо



да де, излиза, че само циганите приказват български

п.п. за пореден път се доказва, че медиите са изтървана институция

Редактирано от caн на 11.01.09 12:08.



Тема Re: Говорете ми виенови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано11.01.09 11:58



да се държиш отговорно е въпрос на възпитание и видян личен пример от другите
да се забавляваш подобаващо и градивно, а не пошло, също ...
Комуникациите под каквота и да е форма също възпитават.

Приемаш че за теб в политиката няма алтернатива - ОК , ама приеми, че за подрастващите също няма алтернатива в засипващата ги информация
мдааа имаш си съвест, а те... ??



Тема От такива учителинови [re: caн] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано11.01.09 21:49



ли??



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: От такива учителинови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано11.01.09 22:19



като гледам тез от софийския инспекторат и звездичките на ЕС са си сложили в логото ... явно там вече работят над европейското образование, че даже и едни ГЪРДИ напред са

Мдааа.... тя рибата се вмирисвала от към главата
ама и друго имах предвид за учителите



Тема Re: От такива учителинови [re: caн] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.01.09 03:41





Това е поколението на което му предстои да ръководи държавата.Кво да приказваме повече?На къде отиваме?
Същите тези олигофренчета утре ще запълнят свободните университети и благодарение на паричките на татко си и измислените си дипломи ще застанат в управлението......Пази боже!Та те нямат уважение към себе си,кво говорим за солидарност,съпричастност и разните му други там измислени във времето добродетели!
Ужас!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Говорете ми виенови [re: PPP] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.01.09 03:51





Народа и добронамерените упавници може и да изпитват глад към добродетелите,но как да се противопоставят на силата на тези хиляди милиарди долари които се раздават на измет на която не и дреме за добруване на човечеството-напротив-проповядват разделение и упадък.Как?

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Говорете ми виенови [re: caн] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.01.09 04:09



Погледни примерно сайта на глобул. Примерно. После ако щеш и други погледни само ей така за сверка.......
ринг тонове-чака рака на милко калайджиев
скринсейвъри-голи снимки на иванина от бигбрадър
клипове за телефон-пародии на Том и Джери в които дори и аз се изчервявам на псувните които се сипят вътре.............
И това е модно,актуално..........И сред младежта се втълпява че ако не си в крак с тая "мода" ,веднага минаваш в списък аутсайдер. Хайде говорете ми за алтернатива и свободен избор за забавления,имайки предвид клипчетата с ученици-по-горе.
Да дам ли още идиотски клипове заснети в училище и то клипове с които се гордеят авторите им?

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: От такива учителинови [re: caн] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.01.09 04:30



Да не си посмяла да се подиграеш на софиянци чеее..........



Забрави ли че си от прованса и по дефолт си неразбираща от нищо селянка?
Това е модерен правопис и да не съм те видял повече да смееш да обориш правотата им по вся и всьо,ясно?
Ебахти нахалничката дет се извъди-да учиш СТОЛИчАНИ как се пише гърция!!!!!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш

Редактирано от *Плaмeн* на 13.01.09 04:37.



Тема ханови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано13.01.09 10:32



през оная работа им е на софиянци...какво мислят за тях. Те нали са хванали Б.... за шлифера


И какво им е на селяните и на хората от прованаса ...изкарват си на село високите дипломи, щото там и оценките са като в натурално стопанство и после им е лесно при прием в у-ща и университети, че и на работа ...
Да ти имам защитника столичен дето си извъди



Тема Re: Говорете ми виенови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор PPP (една)
Публикувано13.01.09 16:31



Ами като не се съгласяваме, като се противопоставяме. Как успяха да оцелеят нашите деди в турското робство? Как опазиха добродетелите си?
Всичко започва от мен, теб и хората около нас. Станали сме прекалено мързеливи - примирението е мързел, прекалено животински търпеливи. Злото е като ръжда, която трябва постоянно да се чисти, иначе те превзема.
Трябва ни добро образование, простия човек се управлява лесно и е като стадо. Трябва ни добра идея, вяра. Нека да започнем от семейството и децата ни.
Убедена съм, че е възможно. Но трябва да се потрудим.



Тема Re: Говорете ми виенови [re: PPP] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано14.01.09 13:12



Именно! Всичко тръгва от образованието.
Нали не мислиш че е случайно че разрухата в обществото тръгна точно от там.
Аз и ти искаме да се върне доброто образование и възпитанието което получавахме там.Лошото е че управляващите нямат интерес от това.Както си споменал/а де.

простия човек се управлява лесно и е като стадо

Същите тия управляващи се опитват да ни убедят че ние родителите сме виновни за възпитанието-нормално-да прехвърлят горещия картоф в нашите ръце.

Абе не ми се говори че ме е гнус само като си помисля



Гледай само ........



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш

Редактирано от *Плaмeн* на 14.01.09 13:16.



Тема Образованието ни тъне...нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано14.01.09 13:16



в разруха още от средата на 80-те години. По-преки и лични вчепатления от моите, тогава преподавател в две елитни гимназии, здраве му кажи.

А пък как се пишеха и издаваха учебниците още по онова време... Малей! Мани, че пак ще се ядосам.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Тема Re: Образованието ни тъне...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано14.01.09 13:27



АВе,навърших пълнолетие около 10-ти.Дотогава все бях ученик брат.За учебниците не смея да се изказвам но възпитанието което получавахме там беше на ниво.Сравнително добро разбира се.
Погледни сега какво е бе човек-познаваш ли поне един който с гордост да се нарече учител?
И да не ходи на работа със страх!


Помниш тогава да е имало такива ексцесии?
Ти помниш ли преди години да имаше нужда от охрана в училищата?
Помниш ли тогава полиция да охранява нарко пласьори край оградите на училищата?????

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Пламене, тогава...нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано14.01.09 14:18



нещата не се забелязваха отвън, но вътре в кухнята вече работите отиваха на зле. Училището вървеше само по инерция.

През 87-88-89 г. аз образувах доброволен отряд от родители на деца в училището, в което работех. Милиция в първичния смисъл на думата. От бащи военни, полицаи и бивши такива, че и други доброволци, по-ербап мъже - невъоръжени ходехме, разбира се. Патрулирахме по двойки и тройки около училището, за да спрем главно продавачите на дрога и да озаптим местните хулиганчета. Имахме и мълчаливото съгласие, и подкрепата на районното на милицията. Отначало ченгетата много се заядоха, но като ги праснеш със закона в челото... усмириха се. Хаха, на две деца от моя клас бащите им бяха адвокати.

Много набързо прочистихме не само около нашето училище, но и наоколо в квартала.

После, като напуснах през лятото на 89 г., родителската милиция се разпадна.
И много бързо кварталът беше отново завладян от гнусната криминална сволоч.

Иначе си прав. Сега са басси ексцесиите.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Редактирано от ABe на 14.01.09 14:19.



Тема Re: Говорете ми виенови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано14.01.09 20:25



клипчето не е от българско училище ... но може би не показва нещо по различно за съжаление от българското

.
Аз не искам да се върне старото образование , щото връщане назад няма за каквото и да е било. Може би всички сме виновни. учители, родители, управляващи. Лошото е, че докато си прехвърляме някакви картофи ни изгоряхя децата ни.
Подадохме се на инерцията -първо големите после и малките - на ежедневието, което стана все по неясно и за едното оцеляване ...и какви ценности търсим? Заринати сме с материални блага недостижими естествено за всички и същевремено алчното ни око все драпа ли драпа за тях..... на кой му пука, че на човека до теб му е зле изобщо.
Създаде се един измамен свят - лъскав от вън и гнил от вътре ...е това как да го обясним ...




Тема така, ясно какво си правилнови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор caн (звук)
Публикувано14.01.09 21:11



преди ... А сега какво правиш по въпраса за подрастващото поколение ...работиш нещо друго и то недобраволно, правиш констатации .... и си плащаш данъците като си мислиш, че даваш своята лепта за общестовото с тяхното плащане .... да ама НЕ!



Тема Спасението...нови [re: caн] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано15.01.09 11:49



на давещия се е в ръцете на самия давещ се.*

Аз вече нямам контакти с деца. Скоро ще имам внуци.
Нямам и много други неща - контакти, влияние, административна власт - аз съм микроскопичен частник с ипотека и кола на лизинг.

_____________
* Или нещо подобно - по Илф и Петров

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Редактирано от ABe на 15.01.09 12:01.



Тема Re: Говорете ми виенови [re: caн] Отговор на мнението
Автор PPP (една)
Публикувано15.01.09 17:25



В отговор на:

Създаде се един измамен свят - лъскав от вън и гнил от вътре ...е това как да го обясним ...




Ами свикнахме да търсим лъскавото, защото то се вижда първо. Само че какво беше казал Малкият принц "Най-хубавото е невидимо за очите". Обаче нас нас ни мързи да го търсим.

Никой не си задава истински въпроса: как живеят богатите? Да, пари, още, още и пак и ... в един момент какво?... Стигаш до ситуацията, в която ти е все едно колко пари имаш, защото нямаш истински приятел, защото нямаш любов, защото не можеш да се довериш на никой, ако не си му платил, защото си сам... или защото си болен... И всъщност, си ужасно, ужасно беден...
Материалното богатство има таван, това е лошото. Но никой не си дава сметка за това. Всеки си казва: "Абе нека съм богат, пък другото ще го мисля..."



Тема ботнови [re: Bambi*] Отговор на мнението
Автор cлyчaeн минyвaч (непознат)
Публикувано20.01.09 23:50



бот не ами...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.