Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 20.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За съдбата (провокирано от темата на NikiFin)нови Отговор на мнението
Автор naivnoku4e (новак)
Публикувано31.12.08 13:17



Ето това ми отговори NikiFin в нейната тема:
Оженила съм се не за приятел, нито за мъж в който съм била влюбена до уши, а за този, когото съдбата ми е посочила. Да, точно така, като го видях от пръв поглед, преди дори да се запознаем първата ми мисъл беше За този ще се ожениш. Едва ли е правило хората така да се женят, но имам още няколко познати, на които така им е бил посочен житейския партньор. Зет ми примерно, на сестра ми мъжа на някакъв църковен празник я видял за пръв път в църквата в камарата и пак е получил същата мисъл като мен и подтик да направи всичко да се запознае точно с тази жена.

Та се замислих, какво трябва да разбираме под понятието "съдба". Как да разбираме в дадена ситуация, че точно съдбата ни диктува или подскавза да направим нещо. Говоря за случаите, когато няма обстоятелства, които да сме анализирали и които да клонят в наша полза, а когато нещо ни хрумва от някъде спонтанно, без да се замисляме логически. Бихте ли се ръководили от това, което една такава съдба ви показва? А случвало ли ви се е нещо да ви го подскаже съдбата и то наистина да бъде благоприятно за Вас?
Това ме подсеща за един виц, в който един каубой го гонило едно индианско племе и когато го настигнали, той си казал: "Е, сега ти ебаха майката", вътрешният му глас (или съдбата му) отговорил: "Още не са, още не са, убий вожда!". Обрънал се пичът, стрелял във вожда и онзи предал Богу дух. Тогава вътрешният му глас (или съдбата) му казал: "Е, сега наистина вече ти ебаха майката!"


Ooops, sorry, това беше предвидено за женския клуб, но можете да пишете и тук.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от naivnoku4e на 31.12.08 13:19.</EM></FONT></P>

Редактирано от naivnoku4e на 31.12.08 13:23.



Тема Re: За съдбата (провокирано от темата на NikiFin)нови [re: naivnoku4e] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано31.12.08 17:53



Много приказки за нищо,куче


Човека първо я е купил и после,благодарение на мекушавост която изразил в даден момент,тя решила че е възможно да вдига революции
Ма оня си оплел кошницата и сега тая се хаби по форуми щото в къщи ест ли обели дума- рискува няколко зъба и връщане в соц лагера
И си кротка там де,не я глей кво дращи из форумите,то тва нейното не е от вчера
Бели робини му викат на това,куче-хора без собствени идеали.Хора решили че накой друг е отговорен за тяхното благополучие.Тъпи курви които решили че като се оженят за чужденец и всичко ще им е цъфнала и вързала.Без да мислят че освен долни,онея имат и горни глави понякога. И после неминуемо се връщаме на приказката за пази боже сляпо да прогледа.
Тая скоро ще е нашенка(пак)помни ми думата

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: За съдбата (провокирано от темата на NikiFin)нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано31.12.08 17:56



Ама дано случи на такъв левнт кът мене тука


Пуста сопа и мокра престилка,да разбере къде и е мястото на курвата

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: За съдбата (провокирано от темата на NikiFin)нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Gerilin ()
Публикувано31.12.08 20:55



В отговор на:

я е купил
Бели робини
хора без собствени идеали
Тъпи курви
Тая




жената е родила 3 деца а твоят принос към обЩеството какъв е



Тема Ау Герито,нови [re: Gerilin] Отговор на мнението
Автор jamie (градинар)
Публикувано31.12.08 21:33



ти за разплод я награди с медал направо....



Кажи - възпита 3 деца и ги въведе в обществото, друго си е Само дето това и бащата - и майката го могат, биологичната функция няма никаква връзка с принос към обществото.




Тема Re: За съдбата (провокирано от темата на NikiFin)нови [re: Gerilin] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано31.12.08 22:45



6 деца.
Колената ми са се смлели.
Доволно ли е според твоите критерии?
Или за моите колена ти е през путката?

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: За съдбата (провокирано от темата на NikiFin)нови [re: naivnoku4e] Отговор на мнението
Автор Mapkиз дьo пpaз (дърт развратник)
Публикувано01.01.09 09:41



Един шаман ми разправяше, как децата от отвъдното понеже искали да се преродят на тоя свят, събирали родителите си. Не е майтап, сериозно ми думаше човека.



Тема Re: За съдбата (провокирано от темата на NikiFin)нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Gerilin ()
Публикувано01.01.09 14:24



вай,джанъм

майната им на колената ,ми да са ти живи и здрави дечурлята да радват тате

аз все си мисля ,че е обидно да нарека една нормална жена износила,родила и отглеждаЩа 3 Шавливи деца "тъпа путка"... някак може всичко друга ,ама не и горните определения...тъй де ,не е лесно да си поддържал 4 живота барабар с твоя си ..респект към жената като цяло и чнг



Тема Виж ся!нови [re: Gerilin] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано01.01.09 14:33



цитанката, снесла 9 деца без потенция да ги възпита, образова и въведе в обществото също е тъпа путка.

Степента на реализация чрез репродуциране ми е съмнителна като мерило за успех в живота.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.


Тема Re: За съдбата (провокирано от темата на NikiFin)нови [re: Gerilin] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано01.01.09 14:40



Има жени с по 12 деца.Ама тва кво общо има с мене,тебе или ники фин?
Тя си е избрала тая съдба!
Майка ми също е отгледала три деца,но и до ден днешен не съм я чул да реве наляво и надясно че се е прецакала.Още повече да хули баща ми по интернет форуми.
Пак го казвам в случай че си чела темата само където ти отърва-семейното благополучие колкото и да не искате да го проумеете, зависи от адекватните реакции на жената в него.От тук на тъй че ше ми разправяте за лоши мъже-хич и няма да ме трогнете.Боклука си е заслужил съдбата и толкова.Щото умна жена нямаше да се докара до тук.
Прочее,на тебе ли да ти го обяснявам това???

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.