Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 28.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: я, кажете скъпи мъженови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано16.12.08 15:35



а задължително условие ли е двамата да си тръгнат заедно от пивческото мероприятие?
когато престане да ми е интересно някъде, обикновено си тръгвам, като по никакъв начин не ангажирам съответния младеж с това.
в повечето случаи и той си тръгва, но когато му е интересно, остава.

може би греша, но останах с впечатлението, че двамата задължително трябва да се ометат заедно и не се сетих защо....



Тема Re: я, кажете скъпи мъженови [re: indra] Отговор на мнението
Авторeднa дpyra ядocaнa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 19:51



Не ти е ясно защо трябва и двамата да се ометат заедно?!?!
Е хубава работа.


Ами със съпруга ми сме отишли заедно и заедно ще си тръгнем!Какво,да го оставя да се излага ли?Или ако сме на гости за осъмне у домакините.



Тема Защотонови [re: indra] Отговор на мнението
Автор jamie (градинар)
Публикувано16.12.08 21:28



им е по-хубаво да са заедно отколкото разделени.




Тема Не ставаше ли дума за семейнинови [re: indra] Отговор на мнението
Автор comprehension (член)
Публикувано17.12.08 07:50



двойки?!



Тема Re: Какъв е тоя лаф за паркирането? Не го знам.нови [re: comprehension] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.12.08 08:51



Е, че жените не можели да паркират, щото цял живот мъжете им се опитват да ги убедят, че онези 8 см., всъщност са 20.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема добрата жена се присяга и изпива на екснови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Авторпocлeднaтa чaшa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 13:32



след което го целува люто и страстно в уста, с чувствена чупка в ханша и казва:

- А последната цигара за тази вечер ще ти запаля, след като се приберем и правим див, разюздан и безсрамен секс у дома.


п.с. все пак не се предоверявайте и на това, защото аз също съм разведена и понякога да поискаш от някого да не пие е най-малкото, което можеш да поискаш от някого, ако ме разбирате.



Тема Re: добрата жена се присяга и изпива на екснови [re: пocлeднaтa чaшa] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано18.12.08 13:50



В отговор на:

понякога да поискаш от някого да не пие е най-малкото, което можеш да поискаш




Все ми се струва че ше си дойдеме на думата в другата ти тема

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: я, кажете скъпи мъженови [re: eднa дpyra ядocaнa] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано18.12.08 15:22



хм... подобно собственическо отношение е нормално човек да има към палтото си. или обувките. или чантата си. ""с това палто съм дошла и с него ще си тръгна!".
съпругът не е ли пълнолетна и що годе здрава психически личност, която сама може да реши кога и от къде да си иде и къде е границата на добрия вкус?
като чета, оставам с впечатление, че говориш по-скоро за вещ или малоумно същество, което попечителстваш, а не за половинката ти в живота...
домакините също едва ли са напълно лишени от здрав разум и ако наистина им пречи, предполагам че биха го изпратили.



Тема Re: Защотонови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано18.12.08 15:23



е, това че някой си е тръгнал два часа след другия едва ли е повод за раздяла.

а ако й е непреодолимо хубаво заедно, тогава защо мрънка че иска да си ходи?



Тема Re: Не ставаше ли дума за семейнинови [re: comprehension] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано18.12.08 15:25



каква е разликата? имам предвид между човекът, с когото живееш и човекът, с когото живееш, но преди време сте се подписали в гражданското? да не би подписът да го лишава от основни права и да дава на нея правомощия на попечител?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.