Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 11.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Дали изпитва любов все още?нови Отговор на мнението
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 16:55



Здравейте,

Искам да ви попитам нещо, т.е. да ми го обясните от мъжка гледна точка, ако е възможно.
При раздяла, ако мъжът е съгласен да останете приятели и да се чувате, това означава ли, че въпреки всичко все още има някакви чувства?

Знам, че без да познаваш хората и да знаеш детайли е трудно да се отговори, но наистина за мен е много важно да знам.



Тема Re: Дали изпитва любов все още?нови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано26.10.08 18:13



Означава че ще се чувате и ще си останете приятели ако продължиш да му пускаш.Ако ли не-въри да пасеш


Тва отгоре-отгоре де.Сега дай детайлите та да ви разнищим качествено

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Дали изпитва любов все още?нови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано26.10.08 18:14



Не означава.
Да останете приятели е джентълменство и нищо повече.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Да бе да, любоввввнови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор loramia (готЕна)
Публикувано26.10.08 18:23



Според мен не те обича. Просто си оставя отворена вратичка, нещо като резервен вариант. Има доста мъжлета, които се страхуват да останат самички

. Да не ги изяде баба меца през ноща.
А има и мъже, които са състрадателни и не могат да одрежат като кисела краставица девойката. По-деликатно звучи "да си останем приятели".
Зависи каква ви е ситуацията. Дай повече инфо и ще ти дадем съветче, като странични американски наблюдатели.







Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: loramia] Отговор на мнението
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 19:04



Не е съвсем така. Истината е, че аз направих грешка /поредната/. Той много ме обичаше и аз него, но явно е решил, че съм неспасяема история. А аз не съм. Просто трябваше да преборя някои неща и той много добре знаеше това. Всъщност като поиска да се разделим каза, че се е изчерпал, а не, че не ме обича повече. Мисля, че го нараних и може би в момента наистина си мисли, че не трябва да сме заедно. Усещам, че такива чувства като нашите не могат да изчезнат просто така. Най-тъпото е, че в мен наистина настана прелом, не само на думи. Никога през живота си не съм обичала някого така, а мисля, че и той. Не става въпрос за изневери и т.н. баналности.
Вярвам, че като не живеем на едно място и се виждаме само от време навреме, той ще усети по-ясно нещата. Не искам да му досаждам, но според мен в момента проявява и малко инат, освен, че сигурно е уморен от мен. Аз съм тази, която попита дали ще се виждаме. В началото той каза, като мине време ще видим, а след няколко дни каза, че е размислил и може да се виждаме и чуваме. На тези които смятат, че си оставя вратичка за секс - не мисля - той не е слабохарактерен мъж и точно затова се случват нещата в момента.
Моля ви, не се подигравайте, чувствам се много гадно, защото сега ще трябва да се опитвам да оправям дълго време нещо, което беше радко срещани взаимоотношения и любов. Достатъчно гадно ми е





Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор loramia (готЕна)
Публикувано26.10.08 19:13



Ако сте имали стабилни отношения, то тогава този "трус" няма да разклати из основи връзката ви. Приеми го като кофти период, който ще отшуми. Разделете се за малко. Ще бъдеш и ти по наясно със себе си, както и той.
Казваш, че ти си надробила кашата, сега ще посърбаш малко. Ама така ще се научиш, друг път да си по-послушна :-)


ПП Никой не ти се подиграва!









Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: loramia] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 19:25



Точно затова исках мъжко мнение. Всъщност наскоро заживяхме заедно като семейство. Преди това доста време аз бях: ти ли си-не си ли ти /чудене голямо/, той обаче си е мъж на място и не ми се връзваше кой знае колко, а ме остави да си стигна до правилния извод, демек - ТИ СИ! Да не говориме, че се разделях с него през месец.
Сега ми заявява, че раздялата е окончателна, защото се бил изчерпал и то след като на тази грешка дължа факта, че изясних много стари неща в себе си. Е това е. Знам, че звучи объркано, но възможно ли е да продължава да ме обича и нарочно в момента да иска да се разделим, за да осъзная какво е за мен или наистина да не усеща любов. Ей тва ме мъчи. Толкова много вложихме в тази връзка и аз наистина вече мога да и се отдам 100 %, а той - изчерпал съм де. Питам го - нищо ли не изпитваш към мен, той - не, само остатъци. Не му вярвам и това е.



Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автор loramia (готЕна)
Публикувано26.10.08 19:32



То ти така си се офъртолила...леле майко!
Едва ли тука ще има мъж, който да ти даде адекватен съвет. Кой ще е този мъж, дето ще влезе в главата на твоя любим?!?
Звучи ми неговото, като "хем ме боли хем ме сърби"...









Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: loramia] Отговор на мнението
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 19:42



- Има нещо такова.

Е, те интерпретациите за продължаващи чувства са си мои, не негови. Той държи, че сме разделени.

Ще се чуваме и виждаме, както там си го направиме и ще видим. Все си мисля, че ако ме обича, ще си проличи, все пак чак такъв инат не би трябвало да бъде. Лошото е, че не е типичен мъж и си е е...м..., ако ме разбираш. Затова исках превод в ефир. А иначе, аз съм си виновна - спор няма. Получих дар, какъвто често не се получава и го направих на нищо. Готова съм да си изсърбам попарата, само да имам надежда, че той не е абсолютно безразличен.

Тенкс, че ми четеш излиянията, ама много съм го закъсала



Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор loramia (готЕна)
Публикувано26.10.08 19:49



Няма проблеми. Аз докато преплитам тука вълнени чорапи за зимата - чета и отговарям. Регистрирай се в дира. Имам нещо в предвид.

Айде









Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.