Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 20.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Не ми убивай ...нови [re: sandrus] Отговор на мнението
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано12.12.08 19:22



НАДЕЖДАТА





Тема Соянови [re: :)] Отговор на мнението
Автор jamie (градинар)
Публикувано12.12.08 23:03



беше тоя път, от червената


Има и други глупости от не-точно-икономически характер, при това не са от вчера (като икономически балони примерно).
Щом искаш идея от време - да сложим за начало ориентир 1 година. Има време и за втора, нищо не се знае.

Ти какво би направил, в какви рамки и какъв период от време?




Тема Дефлацията дойденови [re: cryo] Отговор на мнението
Авторcтaтиcтиk (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 11:16



От Националния статистически институт обявиха, че през ноември се отчита понижение на индекса на потребителските цени с 0.1%. Това означава, че през месеца има отрицателна инфлация или дефлация от 0.1%.

От началото на годината поскъпването е 8.0%, а за едногодишен период 9.1%, поясняват от НСИ. 2007 г.

Отрицателна инфлация през тази година се отчита за втори път, като през юни имаше намаление на цените с 0.2%.





Тема Re: Соянови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 20:04



елементарен въпрос ли не можеш да отговориш - откъде ги извличаш тези цифри? щото имотния балон разни прогнозират да се спука от 2005 насам, че и все за след 2-3 месеца говорят.

например - за какви имоти говориш, за какво строителство, за какви райони? щото има огромни разлики, дори само в самата софия! или да хванем така да си плямпаме общи приказки.
тва за дефлацията от 20% е много смешно... признавам!



Тема По-скоро нямамнови [re: :)] Отговор на мнението
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.12.08 21:47



кристално кълбо - затова ти гадая мислите на ... соя


Не се занимавам с анализи и прогнози. Дадох пример - щом ти е трудно да го схванеш, посмей се и отмини

ПП: Плямпаме общи приказки естествено, 1. това е клуб 2. не е дори Финанси и 3. и Недвижими имоти не е.




Тема Re: Ако имаш желание да се изкажешнови [re: :)] Отговор на мнението
Автор chica_fresa ()
Публикувано14.12.08 00:19



по въпроса - просто го направи.



Аз лично също не разбрах съвета на jamie да вземаме кредити, но той поне каза нещо.



Тема Хм,нови [re: chica_fresa] Отговор на мнението
Автор jamie (градинар)
Публикувано14.12.08 01:11



съвета ми определено не е насочен към теб, мисля че сме в различни държави (и реалности).
Но благодаря за подкрепата - ако е такава.






Тема Re: Хм,нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор chica_fresa ()
Публикувано14.12.08 02:26



Е, както казах ти поне каза нещо, зае някакво становище.

Събеседника ти вече 3 дена го чета и нищо. Подканям го да се изкаже, защото много ме заинтересува с това си изречение: ма ни един не целна за кризата, що ми се чини и сега ни един нема да целне.





Тема Re: Ако имаш желание да се изкажешнови [re: chica_fresa] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 12:31



човекът бил давал съвети, рърш ли, и едновременно с това си плямпал общи приказки (сам ги каза и двете неща по-горе), на мен това ми се искаше да чуя 0 един тъпак да си признае, че е тъпак, нищо повече.





Тема Re: Хм,нови [re: chica_fresa] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 12:35



dobre, kato за тебе ще го кажа по-простичко - не съм видял анализатор, до сега, да е успял да даде точни прогнози, за каквото и да е - въпреки, че претендират. ;) пък джейми беше дал/а дори и цифри. кво друго да ти кажа...
добре, да прескочим цифрите, да обърнем внимание само на тренда - че имотите ще се сринат по-бързо от покачването на цените на кредитите (неговото 20 срещу 50). дори само за това не е сигурен, ама дава "съвети". ей тва ми беше смешното. ти като взимаш такива съвети - бегай да теглиш кредит, щот при дефлация се теглело кредит.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.