Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 26.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Каското???нови Отговор на мнението
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано07.12.08 12:22



Здравейте, карам Опел Вектра Б от 97г, но това не е от значение. Колата си има каско вече почти 1 година в Булстрат. Мисля, че я бяха оценило около 7000 лв. на времето.

Занм, че моят проблем изобщо не е голям и значителен, но на мен ми писна в тази държава всеки да ме прави на глупак. Само гледат как да ти взимат парите, да те излъжат нещо, дори и приятелите вече гледат нещо да те прецакат.

Та да се върнем на проблема. Тази нощ ми откраднаха 2 от тасовете на колата. НЕ ми пука много, защото те са около 16 лв един. Ама нали ви казах, че вече ми писна всеки да се възползва от мен, та въпросът ми е: ЗАСРАХОВАТЕЛИТЕ ЩЕ МИ ИЗПЛАТЯТ ЛИ ПАРИТЕ?

Защо пък и аз да не се възползвам един път и да взема прите, ако е възможно да ми ги дадът застрахователите, какво ще ми пука че ще ми се изсмеят в лицето, че за жълти стотинки съм тръгнал да се разправям. Защо пък някое наркоманче да си изкара пари, защо и застрахователите да изкарват пари, а аз само да давам?

Редактирано от ПИHГBИHO на 07.12.08 12:25.



Тема Re: Каското???нови [re: ПИHГBИHO] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано07.12.08 12:28



Абе пробвай се но не съм сигурен дали ще поемат за тасове.
Освен това за да докажеш пред застрахователя кражба трябва да извикаш полижция която да състави протокол.А как ще им докажеш на тях че са откраднати а не си ги изгубил някъде незнам.
Иначе си прав че в тая държава отдавна е така-всеки гледа те наведе и да ти го хързулне.



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Каското???нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано07.12.08 13:29



Мойте тасове бяха вързани със ,,свински опашки,, (тези белите лентички за връзване на разни неща) към джантите и този, който ги е взел ги е отрязал и ги е оставил до колата. Това може би ще помогне за доказването, де да знам. Примерно, ако някой ти подпали колата как ще докажеш на полицията, че не си я запалил самият ти?



Тема Re: Каското???нови [re: ПИHГBИHO] Отговор на мнението
Авторoпa_oпa (Нерегистриран)
Публикувано07.12.08 13:36



" Примерно, ако някой ти подпали колата как ще докажеш ма полицията, че не си я запалил самият ти? " Много правилно питане. С една дума-а върви доказвай, че немаш сестра.



Тема Re: Каското???нови [re: ПИHГBИHO] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано07.12.08 14:37



застрахователите няма да ти изплатят тасовете! не се и надявай,еле па тази фирма която спомена. По принцип такива неща не изплащат,едно време изплащаха огледала,но ниц,ве4е не....дори и да ти е описано в полицата забрави...

Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някй може да се влюби в усмивката ти



Тема Re: Каското???нови [re: ПИHГBИHO] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано07.12.08 16:22



Абе майката си е ебало бе човек!
На мене преди време ми строшиха едни хлапета предния прозорец на колата пред блока.Хвърляли отгоре балони пълни с вода и го строшили.
Ти знаеш ли какво викане се наложи да викам че да дойдат от полицията да съставят протокол.Хем бях разбрал кои са хлапетата.Накрая стана така че бащите им ми платиха стъклото само и само да минем без дандании.
И аз исках по законния ред и да не ги товаря хората с разходи заради игрите на хлапетията ама тва да си търсиш законно правата в тая държава е мама си тракало.Еле ако не си запознат до запетайката



Знаеш ли какво ми казаха като най-накрая кандисаха да дойдат(след незнам си колко позвънявания и настоявания)-да сме се оправяли помежду си.Е????
Да ти еба и полицията да ти еба и държавата.За застрахователите кво да приказваме.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Каското???нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано07.12.08 16:40



Явно няма какво да се занимавам, все пак живеем в България - страната на неограничените възможности. Преди едни лапета ми задигнаха и капачките на винтилите и сега съм си сложил от тези железните, които могат да се завият с клещи, но това не е от толкова голямо значение.

Но сега си мисля следното:

Те нали ми бяха откраднали само 2 таса, а другите си стоят. И единият от тези които си седи е леко пукнат, още от миналата година когато го свалях за смяната на гумите. Сега ще сляза до колата ще си взема здравия тас, а пукнатия ще го оставя за подарък на крадците, ако се върнат да си доприберът започнатото. Нови няма да си взимам, въпреки че не са изобщо скъпи. А за лети джанти да не говорим. Тогава може джантата заедно с цялата гумата да ми задигнат.







Тема Re: Каското???нови [re: ПИHГBИHO] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано07.12.08 16:56



е то па остана на кола 97 година да и туриш лети джанти и то вектра


са точно кажи за кво ревеш?знаеш си че държавата е скапана ама е на ревеш!...ми обади ли се в полицията,на застрахователя? не!...седиш тука и цивриш...аман
и вместо да цивреше тук,да беше звъннал на булстраД

Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някй може да се влюби в усмивката ти<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от !!Фakличka!! на 07.12.08 16:57.</EM></FONT></P>

Редактирано от !!Фakличka!! на 07.12.08 16:57.



Тема Re: Каското???нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано07.12.08 17:16



Остави го това, че цивра. Мама ме е учила като ми се плаче да си поплача.



Ама я сподели каква кола каташ ти?



Тема Re: Каското???нови [re: ПИHГBИHO] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано07.12.08 17:42



сега в момента не карам,возЪт ме


не се връзвай за одеве ма реването ти беше някакси смешно и питането ти беше безсмислено)))
инак майка ти е права))кат си плаче плачи,ма недей рИваааа

Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някй може да се влюби в усмивката ти


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.