Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 25.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Дали изпитва любов все още? Отговор на мнението
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 16:55



Здравейте,

Искам да ви попитам нещо, т.е. да ми го обясните от мъжка гледна точка, ако е възможно.
При раздяла, ако мъжът е съгласен да останете приятели и да се чувате, това означава ли, че въпреки всичко все още има някакви чувства?

Знам, че без да познаваш хората и да знаеш детайли е трудно да се отговори, но наистина за мен е много важно да знам.



Тема Re: Дали изпитва любов все още?нови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано26.10.08 18:13



Означава че ще се чувате и ще си останете приятели ако продължиш да му пускаш.Ако ли не-въри да пасеш


Тва отгоре-отгоре де.Сега дай детайлите та да ви разнищим качествено

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Дали изпитва любов все още?нови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано26.10.08 18:14



Не означава.
Да останете приятели е джентълменство и нищо повече.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Да бе да, любоввввнови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор loramia (готЕна)
Публикувано26.10.08 18:23



Според мен не те обича. Просто си оставя отворена вратичка, нещо като резервен вариант. Има доста мъжлета, които се страхуват да останат самички

. Да не ги изяде баба меца през ноща.
А има и мъже, които са състрадателни и не могат да одрежат като кисела краставица девойката. По-деликатно звучи "да си останем приятели".
Зависи каква ви е ситуацията. Дай повече инфо и ще ти дадем съветче, като странични американски наблюдатели.







Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: loramia] Отговор на мнението
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 19:04



Не е съвсем така. Истината е, че аз направих грешка /поредната/. Той много ме обичаше и аз него, но явно е решил, че съм неспасяема история. А аз не съм. Просто трябваше да преборя някои неща и той много добре знаеше това. Всъщност като поиска да се разделим каза, че се е изчерпал, а не, че не ме обича повече. Мисля, че го нараних и може би в момента наистина си мисли, че не трябва да сме заедно. Усещам, че такива чувства като нашите не могат да изчезнат просто така. Най-тъпото е, че в мен наистина настана прелом, не само на думи. Никога през живота си не съм обичала някого така, а мисля, че и той. Не става въпрос за изневери и т.н. баналности.
Вярвам, че като не живеем на едно място и се виждаме само от време навреме, той ще усети по-ясно нещата. Не искам да му досаждам, но според мен в момента проявява и малко инат, освен, че сигурно е уморен от мен. Аз съм тази, която попита дали ще се виждаме. В началото той каза, като мине време ще видим, а след няколко дни каза, че е размислил и може да се виждаме и чуваме. На тези които смятат, че си оставя вратичка за секс - не мисля - той не е слабохарактерен мъж и точно затова се случват нещата в момента.
Моля ви, не се подигравайте, чувствам се много гадно, защото сега ще трябва да се опитвам да оправям дълго време нещо, което беше радко срещани взаимоотношения и любов. Достатъчно гадно ми е





Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор loramia (готЕна)
Публикувано26.10.08 19:13



Ако сте имали стабилни отношения, то тогава този "трус" няма да разклати из основи връзката ви. Приеми го като кофти период, който ще отшуми. Разделете се за малко. Ще бъдеш и ти по наясно със себе си, както и той.
Казваш, че ти си надробила кашата, сега ще посърбаш малко. Ама така ще се научиш, друг път да си по-послушна :-)


ПП Никой не ти се подиграва!









Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: loramia] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 19:25



Точно затова исках мъжко мнение. Всъщност наскоро заживяхме заедно като семейство. Преди това доста време аз бях: ти ли си-не си ли ти /чудене голямо/, той обаче си е мъж на място и не ми се връзваше кой знае колко, а ме остави да си стигна до правилния извод, демек - ТИ СИ! Да не говориме, че се разделях с него през месец.
Сега ми заявява, че раздялата е окончателна, защото се бил изчерпал и то след като на тази грешка дължа факта, че изясних много стари неща в себе си. Е това е. Знам, че звучи объркано, но възможно ли е да продължава да ме обича и нарочно в момента да иска да се разделим, за да осъзная какво е за мен или наистина да не усеща любов. Ей тва ме мъчи. Толкова много вложихме в тази връзка и аз наистина вече мога да и се отдам 100 %, а той - изчерпал съм де. Питам го - нищо ли не изпитваш към мен, той - не, само остатъци. Не му вярвам и това е.



Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автор loramia (готЕна)
Публикувано26.10.08 19:32



То ти така си се офъртолила...леле майко!
Едва ли тука ще има мъж, който да ти даде адекватен съвет. Кой ще е този мъж, дето ще влезе в главата на твоя любим?!?
Звучи ми неговото, като "хем ме боли хем ме сърби"...









Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: loramia] Отговор на мнението
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 19:42



- Има нещо такова.

Е, те интерпретациите за продължаващи чувства са си мои, не негови. Той държи, че сме разделени.

Ще се чуваме и виждаме, както там си го направиме и ще видим. Все си мисля, че ако ме обича, ще си проличи, все пак чак такъв инат не би трябвало да бъде. Лошото е, че не е типичен мъж и си е е...м..., ако ме разбираш. Затова исках превод в ефир. А иначе, аз съм си виновна - спор няма. Получих дар, какъвто често не се получава и го направих на нищо. Готова съм да си изсърбам попарата, само да имам надежда, че той не е абсолютно безразличен.

Тенкс, че ми четеш излиянията, ама много съм го закъсала



Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор loramia (готЕна)
Публикувано26.10.08 19:49



Няма проблеми. Аз докато преплитам тука вълнени чорапи за зимата - чета и отговарям. Регистрирай се в дира. Имам нещо в предвид.

Айде








Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: loramia] Отговор на мнението
Автор1_37 (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 20:00



Регистрирах се!


Кажи сега! Мислиш ли от нахвърляния хаос, че има нещо?



Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: 1_37] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано26.10.08 20:04



Сега остава само да си покажеш регистрацията



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: 1_37] Отговор на мнението
Автор loramia (готЕна)
Публикувано26.10.08 20:04



не си се регистрирала
пиши ми майла си





Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: loramia] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано26.10.08 20:06



Е що на мейли се скътавате?
Дай на скайп да направим конферентен



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор loramia (готЕна)
Публикувано26.10.08 20:08



Искам да й регистрирам един акаунт в дира, тя само ще си каже кво да бъде потребителското име и паролата. После ще си ги смени там
явно не може да регистрира. Нали за туй сме хора, да си помагаме








Тема Значинови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор jamie (градинар)
Публикувано26.10.08 20:09



този атипичен мъж те е изтърпял да му се качваш на главата (и да слизаш през месец) дълго време - и сега се чудиш защо не те иска, след като ти най-сетне след хиляди проби и колебания си решила да се "дадеш" ?

Само аз ли не го смятам за нормално ?

Добре, нека погледнем от другата страна. Защо той би искал да е с теб оттук нататък ?




Тема Re: Значинови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор Ибиc (непознат )
Публикувано26.10.08 20:17



Регистрирах се, но не влязох през регистрацията!!!



Не съм му се качвала на главата. Просто бях неуверена. Понякога се случва. Това не е умишлено. През това време сме имали много хубави моменти и любовта ни се разгоря. Точно затова трябва да е с мен, а и заради още един куп по-интимни и не толкова причини. .



Тема Re: Значинови [re: Ибиc] Отговор на мнението
Автор Джoлийн (Съсел Заимова)
Публикувано27.10.08 11:25



Човека може наистина да се е изчерпал

Няма гаранции, че още държи на теб. Така като чета имаш склонност към колебания и тръшкания ...които на един по-твърд...тежък....устойчив характер...не биха му понесли в дългосрочен план...



Тема Re: Значинови [re: Джoлийн] Отговор на мнението
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано27.10.08 11:56



Срещу жените тип "иди ми доди ми" има едно единствено ефикасно средство - шут по задните меки част



the rest is silence

Тема Re: Значинови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe] Отговор на мнението
Автор Джoлийн (Съсел Заимова)
Публикувано27.10.08 12:22



Това не само за жените ...и за мъжете важи ...

Имах навремето едно гаджи ...дет и той така ...дълбоки води...несигурен...алабала тинтириминтири...
Накрая не ми издържаха нервите.... и кръгом и бегом


Въй леле мале кво настана ...
Почнаха се едни тръшкания ..молби ...аз съм била жената на живота му ...
Аре бе Толкуз време му търпях настроенията и тям подобни глупости ...и чак като видя, че повече няма да търпя ...му се прищя да се стегне ...
Уви ...то и да съм имала някаква любов... то тя безвъзвратно си бе отишла ...нищо, че си останахме "приятели"...
Лошото в тази сцена с "приятелството" бе, че той се надяваше, че едва ли не ...аз ще се върна при него ...ми не ...никога съм нямала това намерение ....и никога и не го сторих...просто като разбрах защо ми е "приятел" и с това се свърши ...



Тема Re: Да бе да, любоввввнови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор PPP (една)
Публикувано27.10.08 15:13



Кажи му нещата ясно, както ги казваш тук. И му кажи, че повече няма да го притесняваш. Ако той реши, че те иска, ще се върне. В никакъв случай не му се натрапвай, това не е в твоя полза. Остави го той да те намери отново.
А ако не го направи, значи наистина се е изчерпал.



Тема Re: Дали изпитва любов все още?нови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор PreslySt (същата)
Публикувано27.10.08 20:05



Е, как при такива въпроси после да не се чудим защо след раздяла или развод хората не запазвали културни отношения- като има някой дето си мисли, че като се държиш нормално с него значи все още имаш чувства, по- добре го ритни да се осъзнае...



Тема Re: Дали изпитва любов все още?нови [re: PreslySt] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано27.10.08 23:16







Тема Re: Фантазията, че някой те обичанови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 10:06



и тъкмо поради това се отдалечава от теб, може да се роди само в болен женски мозък.
Когато някой има чувства към теб, той ще се стреми към теб, а няма да бяга.
"Изчерпал съм се" в деликатен превод означава : "Изчерпала си се".
Аз не съм ти в обстановката, но правилото е общовалидно - никой не изчезва оттам, където се чувства добре.



Тема Re: Не се залъгвай!нови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано28.10.08 14:10



Глупости са това. "Да останете приятели" всъщност ще рече да не изравяте томахавките...и нищо повече. Какво приятелство е това? Никакво!

Забелязала съм, че когато един мъж те обича, ще си скъса гъза, но ще бъде все край теб - с повод и без повод, независимо дали ти изпитваш любов към него. Това, че някой много те обича, но пречки някакви възпрепятстват любовта (той обаче винаги ще те носи в сърцето си, ще те следва в мислите си и т.н.) по-скоро спада към художествената литература или латиноамериканските сърцераздирателни сериали!



Тема Re: Фантазията, че някой те обичанови [re: мъж] Отговор на мнението
Автордpyra (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 00:25



никой не изчезва оттам, където се чувства добре

нещо не съм напълно съгласна с тебе, за това общовалидно правило, а пък за фантазиите на жените съм съгласна, те имат фантазии за обич...мъжете за секс...

най-вероятно сексът се е изчерпал, не нещо друго или пък си е намерил манекенка, което всъщност си е пак същото



Тема Re: Дали изпитва любов все още?нови [re: Жeнa] Отговор на мнението
АвторTrinny (Нерегистриран)
Публикувано30.10.08 17:14



Да ти го кажем от женска гледна точка....., не, не изпитва вече.
Изтриваш му всички контакти и не прави глупости.





Тема Re: Дали изпитва любов все още?нови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор Charleston (хулиганка)
Публикувано14.11.08 00:58



за някакви или за любов питаш?

защото в този случай любовта по-скоро си е заминала...

Не е хубаво обаче така генерално да се приказва..

Но като цяло мъжете, които са ти били нещо повече от приятели..не обичат да минават на втори план, т.е. "само приятели" или "добри приятели"...

Но пък това означава, че или наистина те чувства много близка и държи на теб като приятел и не иска да те губи...или си е "клише", но това само ти можеш да прецениш





Тема Re: Фантазията, че някой те обичанови [re: дpyra] Отговор на мнението
Автор bored (bored)
Публикувано08.12.08 14:55



най-вероятно тотално му е писнало от тъпотиите ти и е решил че нямя бъдеще и за какво да си трови нервите с някаква която не знае какво иска
вероятно имаш шанс но шанса няма да продължи дълго тъй че действай :)

icqist


Тема Re: Фантазията, че някой те обичанови [re: bored] Отговор на мнението
Автордpyra (Нерегистриран)
Публикувано08.12.08 16:06



нещо не разбрах, това за мен ли беше съвет?

а и искам да ти кажа, че има жени, които много добре знаят какво искат, но то може да е такава мега тъпотия, че пак не си струва и в такива случаи просто няма никакъв шанс, просто, ама никакъв.

и още, защо мислиш, че мъжете знаят какво искат, не съм много сигурна. нито знаят, нито могат да го отстоят. защо трябва аз да мога? а?



Тема Re: Дали изпитва любов все още?нови [re: Жeнa] Отговор на мнението
АвторMapkoв (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 02:59



За чувства е трудно да се говори, но определено не иска да си затваря вратата. Представи си, че е намерил по-слаба и по-руса от теб и сега иска да види дали ще стане нещо с нея, но пък и ти си добра партия така че те държи на стенд бай. Така че имаш шансове.



Тема Re: Фантазията, че някой те обичанови [re: дpyra] Отговор на мнението
Автор bored (bored)
Публикувано09.12.08 10:22



ми личен опит
жените не знаят какво искат и това си е факт или по скоро искат много неща на веднъж но не могат да ги получат от един мъж и това е преди да им дойде акъла
на някой изглежда никога няма да им дойде акъла ама това си е техен проблем

писах на авторката ама като гледам и ти си в подобно положение така че и за теб се отнася поста ми :)

icqist


Тема Re: Фантазията, че някой те обичанови [re: bored] Отговор на мнението
Автордpyra (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 23:52



жените са гадни



и наистина не знаят какво искат, но пък могат да бъдат гадни (може би те точно това искат? :})

а, не, аз отдавна вече не съм в нейното положение. в по-лошо съм, демек, едно е мъж да ти бие шута, друго е жина да те сикирдоса. аз се оплаквам напоследък предимно от второто.



Тема изпитва или не....нови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано10.12.08 00:04



... поне според мен един пич трябва да казва това, което мисли....
Тоест щом ти е казал, че иска да сте приятели може да си останете такива без да търсиш под вола теле....
Аз лично не се обръщам и не се опитвам да възраждам нящо, което е умряло... мисля че няма смисъл и така си спестявам многобройните раздели и връщания с всичките му там насила опити за връщане на нещата в началото...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®



Тема ...а има и мъже....нови [re: loramia] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано10.12.08 00:08



... дето като кажат, че може да си останете приятели.. значи именно това мислят. Тоест не си оставят вратички... или се страхуват да не резнат девойката.. а просто им допада като човек и с удоволствие могат да контактуват с него приятелски... Това че желанието и страста са си отишли не променя много нещата от приятелска гледна точка...
Баси на мен все се случват таквиз жени дето стават за всичко... и за приятели след това... Късметлия...



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: Дали изпитва любов все още?нови [re: PreslySt] Отговор на мнението
Автор sandrus (приятел)
Публикувано10.12.08 22:55



Ти си права в това което казваш.....да така е.
Но тя все още го иска.....а той културно се отказва от нея........защото тя е налапала въдицата, а той иска да се откачи от нея





Тема Re: Дали изпитва любов все още?нови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор sandrus (приятел)
Публикувано10.12.08 22:58



Не изпитва любов той,не се ли усещаш!!!
Просто иска по по ненахален начин да се откачи.
А приятелство трудно има,където е имало секс,мила.....
просто забрави.....и си търси нещо ново



Тема Re: изпитва или не....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор loramia (готЕна)
Публикувано11.12.08 01:17



Ай стига вече по таз тема. Хората се оправиха още на другия ден, след като ЖЕНА беше писала във форума. Живеят си заедно и сега си спинкат сладко. Много шум за нищо. Сега са много по-щастливи...

Айде





Тема Re: Дали изпитва любов все още?нови [re: sandrus] Отговор на мнението
Автор loramia (готЕна)
Публикувано11.12.08 01:20



Тя не е налапала въдицата, той я обича, и то много. Просто е станало недоразумение между тях. Добре са си вече.

Не може така да се правят генерални заключения след като не се знае ситуацията.



Тема Re: Дали изпитва любов все още?нови [re: loramia] Отговор на мнението
Автор sandrus (приятел)
Публикувано11.12.08 08:07



E,ако сте им свидетелка???Може да е така.
Ние коментираме само тук....


Аз не съм задал този пост



Тема Re: Дали изпитва любов все още?нови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Автор Mapkиз дьo пpaз (благороден)
Публикувано19.12.08 15:26



Мисля, че има определено!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.