Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:41 18.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжете...нови Отговор на мнението
Автор Oбъpkвaция (новак)
Публикувано08.10.08 13:24



Темата ми е провокирана от сериозни дебати в клуб диети.
Интересно ми е какво мислите и вие, тук...
Килограмите предпоставка ли са за едно по-различно отношение на мъж към съответната жена? Мислите ли, че по-пълничките дами по-трудно биха си намерили сносен мъж, за разлика от по-слабите или е относително?
Разбирам, че е относително що е то сносен мъж, затова по-скоро да кажа, че имам предвид съвсем сериозни отношения и стабилен мъж, ориентиран към кариера и семейство.
Имам себе си за пример, никога не съм била слаба....от месец и половина съм в отслабващ период; но никога не съм имала проблем с мъжете. Дали просто съм имала късмет или пък има други качества, които се търсят и ценят повече...

Ще ми е интересно да разбера вашето виждане по въпроса!
Предварително ви мерси!



Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжетнови [re: Oбъpkвaция] Отговор на мнението
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано09.10.08 13:20



Има разлика между пълничка и прасляк. Вторите определено имат проблеми.



Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжете...нови [re: Oбъpkвaция] Отговор на мнението
Автор arachnoid (ДръФФче)
Публикувано09.10.08 14:36



Докато говорим само за „пълнота”, а не за „затлъстяване” не би трябвало да има по-различно отношение от гледна точка на физика. При няколко излишни килограма то зависи и от начина, по който те стоят на това тяло и с какво самочувствие се носят – ако ти е удобно в кожата ти и го показваш останалите ще се държат с теб нормално. Изкарай на по-преден план и други качества на характера – интелект, общителност, остроумие и т.н. и шансовете ти значително се качват. Ако и тогава проявяват някакви предразсъдъци и те възприемат само "с очи" значи си попаднала на погрешните хора – все пак, променяш се най-вече заради себе си, а не заради някой друг и неговите критерии за хармонично тяло. И в края на краищата ако гониш сериозна връзка истинската оценка би трябвало да бъде не за всеки допълнителен килограм „на повърхността” а за това, което е „под нея”

- независимо дали си само с наднормено тегло или затлъстяла.

When the flying gets tough the tough flee into hyperspace

Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжете...нови [re: Oбъpkвaция] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано09.10.08 22:11



... ами май всички са на едно мнение.... че има огромна разлика между пълна и дебела, та и аз не мисля, че няколко кила са от съществено значение (никой не се води от кантара)... но съществените отклонения мисля, че не влиаят добре на визията а все пак човек харесва освен с ума си.. и с очите...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®



Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжетнови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор Oбъpkвaция (новак)
Публикувано09.10.08 22:47



Благодаря ви за отговорите!
Замислихте ме...
Аз всъщност не питах конкретно за себе си. Въпреки, че съм сред с повечкото килца, досега не ми се е налагало да се замислям...че ми влияят на взаимоотношенията с хората и по-конкретно с мъжете.


Радвам се, че споделихте гледната си точка!





Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжетнови [re: Oбъpkвaция] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано09.10.08 22:55



... ти разбира се имай предвид, че това си е само наше мнение.....
Имам познати, които откровено споделят, че предпочитат по-пълни дами... таа хора всякакви...
Все пак си мисля, че при равни други условия... биха избрали тялото...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®



Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжете...нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано10.10.08 01:26



бе лесно ти е на тебе, т.е. на вас
тук е пълно с красиви жени!!!

питаш ли ни нас





Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжете...нови [re: Oбъpkвaция] Отговор на мнението
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 16:09



Poznavam mnogo pylni dami, koito sa mnogo obi4ani ot myjete si ............. i ne samo ot sobstvenite :))



Тема тя има шанснови [re: Oбъpkвaция] Отговор на мнението
Авторkлyбapянa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 21:54







Тема ...така е...нови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано11.10.08 20:20



... българките като цяло са много красиви жени... и доста освободени и необременени психически... Радвам се за това и се наслаждавам безумно (това е точната дума).. на времето с някои от представителките на женския пол.....
А вас... хммм баси бре толкова ли сме зле като цяло ?



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.