Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 08.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжете...нови [re: pitbul] Отговор на мнението
АвторTrinny (Нерегистриран)
Публикувано30.10.08 16:59



..................................................................и тъпа кат галош





Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжетнови [re: Trinny] Отговор на мнението
Автор Oбъpkвaция (новак)
Публикувано31.10.08 22:25



Взе ми думите из под клавиатурата!





Тема НЕнови [re: Oбъpkвaция] Отговор на мнението
Автор Hani_G (член)
Публикувано01.11.08 18:19



Не нямат разбира се ! Ще попитате защо, еми защтото са дебели разбирасе, а дебелината е грозно нещо. Така че отслабвайте. Успех



Тема интересна работанови [re: Oбъpkвaция] Отговор на мнението
Авторe тoвa вaшeтo, (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 14:18



че щом видите жените стройна и добре изглеждана жена, за своет успокоение веднага отваряте кравешки гърла, че тя е тъпа.
Сиреч, мамка му, може да е тооолкова хубава, но пък поне е тъпа, а аз може и да не съм жена, която се поддържа, но пращя от ум.
Девойки, имам новина за вас- няма такъв филм, всяка жена, която не е на 20, защото тогава младостта дава и замазва доста наличното само с това, че е младост- след 25-те си години полага кански усилия да изглежда добре.
Съобразява се какво, кога и как го яде- спортува и се грижи за кожа, коса и вътрешно излъчване.Красотата отвън дава невероятно чувство за очарователна кондиция, което автоматично те запраща и в желанието за усъвършенстване на дух и намерения.
Така, че вместо да се самозаблуждавате, че бидейки разпуснати, разкльохнати и намирисващи на мързел е единствено доказателство за наличието на смайващ ум, откажете се.
Вървете в парка, в залата, на йога или пилатес.Засрамете се от размъкнатите си гръндж пулореви и обувки само на подметка.Покажете, че умеете ад се грижите за себе си, вместо да опявате не къде да е другаде, а сред мъжки клуб- че и дебелите имали шанс.
Всички имат шанс, дори неизлечимо болните и аз подкрепям и харесвам такива хора, килограмите не правят един човек по-добър или по-лош.Но килограмите определено доказват кой се грижи за себе си и тази грижа, която коства много воля и лично време, заслужава уважение.
Колкото до ума, на 20 май повечето пропускат този умствен ангажимент и може и да изглеждат само красиви, но вътре в себе си всяка жена носи заложеното ни от природата- да побутваме този свят напред, а това най-добре се прави, когато вярваш в себе си.

Та, какво казвате, понеже съм стройна, усмихната и знаеща не само какво искам, но и какво мога да дам- съм тъпа като галош ли?

Оставете това самоуспокоение и се изправете пред истината- пълнотата е болестно състояние на ума, амбициите и самодисциплината.



Тема Re: интересна работанови [re: e тoвa вaшeтo,] Отговор на мнението
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 15:43



Ако затлъстяването е болест и е добре да я излекуваш, за да си здрав, с което се съгласявам, какво общо имат тук равните подметки и размъкнатите пуловери, които са въпрос на вкус?



Тема Re: интересна работанови [re: e тoвa вaшeтo,] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.11.08 18:51



Засрамете се от размъкнатите си гръндж пулореви и обувки само на подметка. С другото се съгласих, ама те тук малко прекали.

Какво им е на гръндж пуловерите и равните подметки бе, моме/момко?

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжетнови [re: Oбъpkвaция] Отговор на мнението
Автор xoxo© ()
Публикувано04.11.08 01:24



успокоявай се ти с това...
може да е тъпа, може и да не е, ама е готина! пък дебеланата я е умна, я не, но е дебелана! а и на кого му трябва умна жена?



Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжетнови [re: Oбъpkвaция] Отговор на мнението
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 10:25



Момичета, хайде да не се лъжем, никой не си ляга с интелекта, визията има значение, и то много голямо.

Разбира се, за всеки влак си има пътници, и дебеланите си намират някого, но нали питаш за равни шансове - ами не са равни. Всеки мъж ще предпочете жената до него освен, че е умна, приветлива, домакиня и т.н. и да изглежда добре. Е, както е казал и друг горе, ако той самият няма с какво да привлече хубава жена, взима каквото е останало на пазара, но това не са равни шансове.

Пък и уточни какво разбираш под "пълнички" - например една мацка 170 и 65-67 кг е пълничка, но ако е стегната и добре поддържана, изглежда добре. Ама ако същата е 90-килограмово туловище, никакъв интелект не може да и даде равни шансове.



Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжетнови [re: aз] Отговор на мнението
Автор Бepeзka! ()
Публикувано04.11.08 11:09



например една мацка 170 и 65-67 кг е пълничка

Не е пълничка! Със съвсем нормално тегло е. Ако е под тези параметри ще е слаба.



Тема Re: интересна работанови [re: e тoвa вaшeтo,] Отговор на мнението
Автор Бepeзka! ()
Публикувано04.11.08 11:11



Хубаво си го написала.
Но и аз мисля, че равните подметки не могат да загрозят една красива жена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.