Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 08.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ... тук идва въпроса.....нови [re: Az] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано11.10.08 20:24



... самите мъже, които ги харесват дали биха могли да имат други ????
Аз също познавам мъже, дето твърдят че харесват доста пълни жени... но винаги се заглеждат по хубави мацки с манекенски пропорции и не съм забелязал да се обръщат по други на улицата....
Просто на тях не би им вързала подобна жена защото са доста компромисни от към визия мъже (кореми, големи задници, височина и т.н....)
Та въпроса е при равни условия (акъл и душевност и т.н...) какви шансове имат тези жени ?? Аз мисля че не са равни... ама никак... но то така е и с мъжете... нали се сещаш колко шансове има един смъкнат и разпуснат чичко срещу Брад Пит например мммм? Хайде да не си кривим душите...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®



Тема ?нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор jamie (градинар)
Публикувано11.10.08 22:53



"и доста освободени и необременени психически..."
Не казвам че няма - но оспорвам че се отнася за българските като цяло. Комплексирани са до ушите - това виждам най-често аз...




Тема Re: ...така е...нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автортpънчeтo (Нерегистриран)
Публикувано11.10.08 23:31



според мен като цяло - ДА!
но пък как изпъкват качествените мъже поради тази причина...





Тема Re: ... тук идва въпроса.....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автордeбeлaнka (Нерегистриран)
Публикувано12.10.08 14:58



Пълни тъпотии....
Първо искам да ти кажа, че съм била откровено дебела, слаба като манекенка и средно закръглена.
Комплексарите харесват точно манекенки, за да си имат оправдание за собствената недееспособност (разбираш накъде бия, нали)

Когато бях доста закръглена имах най-пълноценни отношения с мъже, които наистина са освободени. Познавам двама такива, които нямат никакъв проблем с манекенките (достатъчно богати са и и извести), но определено предпочитат пълничките, защото секса с тях е доста по-интересен.

Проблема и на двата пола е между ушите, а не в килограмите



Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжетнови [re: Mишo Шaмapa] Отговор на мнението
Автордeбeлaнka (Нерегистриран)
Публикувано12.10.08 14:58



и тя е?



Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжетнови [re: Oбъpkвaция] Отговор на мнението
Автордeбeлaнka (Нерегистриран)
Публикувано12.10.08 14:59



не ти се е налагало да се замисляш, защото нямаш проблеми


На много жени проблема им с общуването с мъжете не е в килата, а в главата, но така и не го проумяват и обвиняват килата



Тема Re: Имат ли по-пълничките равни шансове пред мъжете...нови [re: Oбъpkвaция] Отговор на мнението
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано12.10.08 16:34



Като се вземе предвид, че прасе като Миглена Тачева е задомено, явно не ги избират нито по визия, нито по акъл. Е, вече що за мъж е успяла да намери - не знам...



А иначе в ежедневните обществени контакти, отношението към по-стройните и по-добре изглеждащи жени е по-благосклонно. Така и трябва, защото са се постарали повече. Изобщо да не ми разправят, че да запазиш хубава фигура през годините било Божа работа - в 99% се налагат усилия и постоянство.



Тема Re: ... тук идва въпроса.....нови [re: дeбeлaнka] Отговор на мнението
Автормaнekeнka (Нерегистриран)
Публикувано12.10.08 17:34



твоя проблем м/у ушите май е по голям





Тема май не си чела внимателно темата....нови [re: дeбeлaнka] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано12.10.08 17:56



... имаше се предвид при равни други условия....
Тоест аз не бих си паднал по някоя тъпоумна и безинтересна жена само заради тялото..... Та не си криви душата ами виж например при равни други условия ти не би ли избрала Брад Пит ммммм? Или ще кажеш че визията е без значение....

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®



Тема Re: ... тук идва въпроса.....нови [re: дeбeлaнka] Отговор на мнението
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано12.10.08 21:50



Секса с дебелани бил по-интересен?Хахахахааааааааааааааааааааааааааа
Може би,защото се налага търсене на някои части измежду паласките,мда.
По-интересен е с по-интересна жена,не е от тлъстинката,ще знаеш




Мина тук една злодейка...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.