Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 16.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Жените като цялонови Отговор на мнението
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано13.09.08 09:24



са се променили много. 50-те години всичко си е било на ред. Жените са си слушали мъжете, седяли са си в къщи, шиели, плетели, готвели и т.н и т.н. женски неща.

А сега какво - тези жени освен, че са почнали да карат коли и да правят задръствания, не е проблема провинциалистите, проблема е в жените.

според мен трябва да се изкара закон жените да се занимават с женски работи и да не се месят в делата на мъжете.

И за всичко това от 30-40 години на сам са си виновни мъжете, толкова права сме им дали.



Тема Re: Жените като цялонови [re: XищниK] Отговор на мнението
Автор arachnoid (ДръФФче)
Публикувано13.09.08 09:56



Няма да гадая как точно те е разочаровала някоя ПАК, но след тая тема в съседния клуб за теб сигурно вече готвят каца с катран и скубят перушина. Сърдечно благодаря обаче, че пощади провинциалистите

!

When the flying gets tough the tough flee into hyperspace

Тема Re: Жените като цялонови [re: XищниK] Отговор на мнението
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано13.09.08 10:00



Абе ти си ебати турчина, а уж аз съм с рязаната пишка...

И не ние сме им дали правата, а те сами си ги вземат, но ни оставят да мислиме, че ние сме им ги дали. Ама така е, като сме с две глави, от които едната винаги ни по(д)вежда





Тема Re: Жените като цялонови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано13.09.08 10:02



в съседния клуб за теб сигурно вече готвят каца с катран и скубят перушина.

Е те това, вече и извън Бабинден ли го правят, мискинките?





Тема Re: кацата с катран иде ....нови [re: XищниK] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано13.09.08 12:18



виж сега душко и през 50-те години жените са правили каквото искат и са слушали когато поискат .... просто са го правили по друг начин и не са го показавли


Даже и по Шекспироо време пак е било същата /ако си чел "Укротяане на опърничавата" ще разбереш кой кого укроти накря ... май само тактиката се смени /

После ей ме мен на: хем шия, хем готвя /когато поискам/, хем на високи токчета седя, хем дълга коса имам, хем се фръцкам, хем на кифла изглеждам ...... обачиииии това хич не ми пречи да знам как да употребявам инструменти, бормашини и тн., мога сама да си сменя контактите в къщи и др., да знам кое какво е по колата и да не ми разпраят врели некипели разни спецове. Освен това не само мога да карам ски добре но и стрелям по добре от доста мъжове ... пък знам как да си почистя и пушката.

Само ми кажи да не се меся в мъжките дела и ставам дракон. Какво са мъжки дела? Да ходиш на лов за съблезъби тигри или да вдигаш тежко???
Ще се занимавам с каквото искам и каквото ми харесва.
Като гледам моят мъж няма никакви проблеми с това ама и на него ръцете на са му завряни в задника и няма комплекс за малоценност.

Проблема на вас останалите не са ви правата на жените ами вашето его.... няма кой да го гъделичка. Да ви обясняа по три пъти на ден какви сте мъже велики неземни.
Да ви гледа в очите безпомощно всеки път като някоя крушка изгасне ... и вие като същински рицари да се притечете на безпомощната девойка. Тя съответно да реши, че не може да живее без вас и да ви е верна до гроб.
Да си мъж не значи да се занимаваш само с мъжки работи и да си жена не значи да се занимааш само с женски работи

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kyмиko Янaka на 13.09.08 12:20.



Тема Re: кацата с катран иде ....нови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Автор Pия (неописуема)
Публикувано13.09.08 15:23



Хм,защо ли ние сме се променили? Ами защото можем да се променим!


Защо и вие мъжете не се промените? Масово жените карат коли,а не съм видяла нито един мъж да плете.А масово да шият ,чистят,перат и готвят също няма.



Тема Ахахахааахахнови [re: XищниK] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано13.09.08 15:26



жените правели задръствания! Че ако не са жените, да вкарват малко баланс, ще се строшите да си ги мерите и на пътя! По-говедарско поведение от това на мъже-шофьори, и особено на "бакшишите" - най-големите нагляри - не съм виждала.





Тема Колкото до ищника,нови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано13.09.08 15:35



съм полуубедена, че ни може една сърна да си фане, ни една крушка да си завърти, та да му просветне.





Тема Re: Колкото до ищника,нови [re: Bambi*] Отговор на мнението
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано13.09.08 15:37



Гледай си работата, това че подбирам много си е моя работа. И ако искаш да знаеш тази година съм имал око 6-7 сериозни приятелки и аз съм се разделял с тях. Не, че не мога ама защо пък да правя компромиси със себе си



Тема Re: Ахахахааахахнови [re: Bambi*] Отговор на мнението
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано13.09.08 15:38



Абе вие вкарвате баланс, ама предпочитам да си вкарвате други работи и да си играете с едни други неща, не с коли






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.