Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 07.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Тема Проблеми с психика и косанови Отговор на мнението
АвторMypaвeй (Нерегистриран)
Публикувано22.08.08 21:51



Mомчета, пичката ме напусна. Е*бал съм й майката, както се вика, ама още ми е терсене. Карали сме се, кютечили сме се, ама винаги след тва сме оправяли всичко на креват. Тоя път не се получи. Понечих да я тикна към кревата, а тя ми каза: "Разкарай се нерез космат, ходи си купи гребен да си решеш задника". За пръв път се обидих сериозно - имам стегнат и малък задник и си мислех, че няма значение колко по-къдрав е от косата ми. Винаги съм вярвал в уравнението КОСМАТ ЗАДНИК = ГОЛЯМ МЪЖ, а са се оказва, че трябвало да си купувам гребен.

В моя защита мога да кажа, че съм свестен пич, потентен като нерез и че когато се запознах с въпросната п*тка, тя имаше мустаци.

Винаги мога да си хвана нова п*тка, но чувствам неква душевна травма в мен. Мисля си за мен, за моя задник и за гребена. Няколко дена подред сънувам как купувам гребен и как почвам да се реша отзад. Прокарвам гребена през космите, прокарвам, прокарвам..... и изведнъж забелязвам, че не са косми, а коси. Задника ми окичен с грива, на която бившата ми пу*тка идва и връзва розова панделка. След тва си мерим с нея конските опашки и аз винаги печеля. Събуждам се от кошмара плувнал в пот. Пипам си космите на задника - и те потни.

Мамата ми *ба тая пача. Докара ми психическо разстройство. Да търся ли психиатър или психолог? Вече престанах и да си реша косата.







Тема Re: Проблеми с психика и косанови [re: Mypaвeй] Отговор на мнението
Автор K9 (член)
Публикувано22.08.08 22:16



обръсни задника





Тема Re: Проблеми с психика и косанови [re: K9] Отговор на мнението
АвторMypaвeй (Нерегистриран)
Публикувано22.08.08 23:08



Да бе да. А моето верую "КОСМАТ ЗАДНИК= ГОЛЕМ МЪЖ"???



Тема Re: Проблеми с психика и коса [re: Mypaвeй] Отговор на мнението
Автор K9 (член)
Публикувано23.08.08 01:03



Мен ако ме питаш се минавам един път в месеца с машинката гърди,корем...до петите

Трябва да има малко подръжка, не слушай бабите, че мъж без косми не е мъж.

Неща като тебе да сънувам кошмари

Редактирано от K9 на 23.08.08 01:06.



Тема Re: Проблеми с психика и косанови [re: Mypaвeй] Отговор на мнението
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано23.08.08 16:16



Космат или минат с машинката задник няма как да е равен на мъж. Мъж е поведение. Преминал си границата на поносимост - в нейната реплика думичката "задник" е употребена като обобщение. Нищо не се оправя "на креват". дори и потентен индивид е добре да го знае. Без "на креват" също не става, но кучето е зарито другаде. Със следващата избягвай да се караш, камо ли да се"кютечиш" и няма да се вглеждат в задниката ти, даже й да се отпусне.

не можеш:
животът да избавиш от смъртта
и времето назад да върнеш."


Тема Re: Проблеми с психика и косанови [re: Mypaвeй] Отговор на мнението
Автор jojo-mojo (нов,ама бриджор)
Публикувано26.08.08 09:51



Тъй е, гъз глава затрива.

Но думите и, не си ги слагай на ... сърце ако не беше космат, щеше да ти каже, че имаш бебешко дупе.



Тема Re: Проблеми с психика и косанови [re: Mypaвeй] Отговор на мнението
Авторkvo (Нерегистриран)
Публикувано03.09.08 14:11



леле, как се смях.....





Тема Re: Проблеми с психика и косанови [re: Mypaвeй] Отговор на мнението
Автор neverojatna (даже невъзможна)
Публикувано08.09.08 11:03



а може и с основание да ти го е казала това...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.