Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 23.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нека и аз да споделянови Отговор на мнението
АвторMeлиca (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 22:39



С майка ми на глава не се излиза. Уж искала да бъдем приятелки, уж искала да си споделяме...Кво ти споделяне, кви пет кинта! Разбирахме се добре преди да си хвана гадже. И понеже на дневен ред пак беше, че не съм била споделяла, рекох да й се похваля с гаджето. Отначало ми мига на парцали десет минути, после се окопити и ми каза: "Меменце, аз съм с теб, но за всичко каквото вършиш, искам да ми споделяш, защото две глави са повече от една, особено когато едната е само на 16". Едва се сдържах да не й "споделя" : "Кво ли пък ти разбира твоята презряла глава от тези работи", ама викам трай си, че пак ще мрънка. Няколко месеца нещата вървяха добре - една целувка съм я отбелязвала по три пъти - веднъж уста в уста, втори път - в дневника ми и трети път съм споделяла на майка ми. Но нали се сещате, че само с целувки се стига до под кривата круша. Млади хора сме, иска ни се нещо повече. А пък и гаджето ми вече се измъчва - гледам го всеки път с едни дънки дето в процеса на разговор все му отесняват отпред - момче е все пак. Споделих на родителката, че възнамерявам да започна сексуален живот. Е те тук дойде голямата буря. Не за пръв път говорим на тази тема и мислейки, че ще прояви разбиране, оставих мисълта ми да се лее. Голяма грешка! Само дето пердах не ядох - толкова много ми крещя. Как съм могла да си мисля, за секс, за френска...как съм щяла да погледна след това децата си и да им приказвам с тая мръсна уста...и куп подобни простотии.

Майка ми е от другото поколение и не може никак да проумее, че в днешни времена едно момиче, ако не прави всичко в леглото е просто загубено - никога няма да задържи момче до себе си.

На 16 години другите момичета вече ги взимат от училище с джипове, ходят на море с яхти, а аз...АЗ ВЕЧЕ МОГА ДА СЕ ПОХВАЛЯ С ВЕЧЕРЕН ЧАС. Забраниха ми да излизам по дискотеки, а майка ми ме води на редовни генекологични прегледи, за да се увери, че съм "невинна", както тя се изразява.

Бях на ръба на отчаянието, защото хем имам нужда от секс, хем обичам приятеля ми. Но ако майка разбере, че съм "прегрешила" ще ме изпъди - така ми го каза дословно.

Разбира се с френската съм вече на "ти" и това донякъде балансира връзката ни, но докога не знам. Напоследък се караме и с приятеля ми. Част от причините са именно жалкия ни сексуален живот. Хрумна ми идеята за нестандартен секс, поне докато майка ми се успокои и престане с манията си да ме води на профилактични прегледи. Знам, че звучи странно от страна на девствено момиче, но кажете, имам ли друг избор? Какво да се оправя?



Тема Re: Нека и аз да споделянови [re: Meлиca] Отговор на мнението
Авторselima (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 23:14



pak li be, dushko? Haide sega smeni desnata ruchichka s levata





Тема razveselih seнови [re: selima] Отговор на мнението
Авторнeвpaлrия (Нерегистриран)
Публикувано22.08.08 07:13



хахахаха, това ако е изказ на 16 годишно момичееее.... хахаха



Тема Въртиш, сучеш - все до аналния секснови [re: Meлиca] Отговор на мнението
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано22.08.08 08:12



стигаш.



Тема Re: Нека и аз да споделянови [re: Meлиca] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.08 10:09



Явно за да споделяш с някого той трябва да го заслужава! Как така ще те изпъди?? Мислиш ли че ще го стори? На тази жена трябва да споделяш само неща които може да приеме! Сподели и например че срещаш взаимност с приятеля си и я накарай да ти сподели дали тя среща такава с баща ти! Дискутирайте, ако не среща, какви са причините. Така постепенно с времето ще те разбере, малко по малко. Шашнала си я отначало, просто иска да те предпази, но нейния начин е доста по-различен от твоите разбирания. Обяснимо е и не е рядко срещано. Сподели и, че когато ти повишава тон те стряска и може да започнеш да не и споделяш вече. Успех!





Тема Re: Нека и аз да споделянови [re: Meлиca] Отговор на мнението
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано22.08.08 10:30



Хехе, браво. За шестанайсет годишно путе демонстрираш завидна грамотност (само 2-3 дребни правописни грешчици) и съвсем прилична стилистика на изразяване. Добро упражнение си направила. Тичкай сега да го покажеш на другарката, тя ще го оцени по достойнство



the rest is silence

Тема Re: Въртиш, сучеш - все до аналния секснови [re: bugler] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано22.08.08 11:57







Тема Re: Нека и аз да споделянови [re: Meлиca] Отговор на мнението
АвторПpecли (Нерегистриран)
Публикувано22.08.08 12:06



френската съм вече на "ти" и това донякъде балансира връзката ни





Тема Re: Нека и аз да споделя [re: Meлиca] Отговор на мнението
Автор K9 (член)
Публикувано22.08.08 13:48



пробвайте с аналния секс да видим как ще разбере ;)



Тема Чакай да ти обясня нещонови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe] Отговор на мнението
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано22.08.08 13:49



Този младеж периодично пуска тук историйки, които е чул оттук-оттаме. Оформя ги в стил "Кратък разказ", пуска ги изклубовете и чака реакцията на читателите.

Клубовете са му нещо като "Книга за похвали и оплаквания".

Хубавооо, ама отдавна съм му казал да постъпва честно с нас, да съобщава, че е начинаещ писател. Ще го разберем, ще му покажем грешките, ще има полза от нас. Ама той - не, с рогата напред.

И все на анален секс го избива. Дали, пък, не търси нещо друго точно в "Мъжки клуб"?






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.