Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:37 27.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: хехехенови [re: himbeer] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (ОЧЗ)
Публикувано22.08.08 12:44



ако не греша, то твоя познат разправяйки ти за тези неща беше в доста въодушевено емоционално състояние ... както му се вика държеше го влагата





Тема Имам съмнениянови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано22.08.08 12:50



че е екцентрик




п.п. миналата коледа подарих на сестра ми 1 час масаж, сега си мисля дали да не и подаря 1 час обайване, за да разкара смотания си приятел най-накрая. Как може такова хубаво момиче да харесва такъв ужасен кхммм "пух"

by himbeer


Тема Re: Имам съмнениянови [re: himbeer] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (ОЧЗ)
Публикувано22.08.08 12:59



малеееиииийййй

ужъст



според теб, до колко е морално да се намесваш в естественното развитие на нещата опирайки се само на твоето мнение?

Редактирано от Bълk на 22.08.08 13:01.



Тема аз не се намесвам,нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано22.08.08 13:14



само й го пожелавам.

Ти ако го видиш, и ти щеше да й го пожелаеш



Всеизвестно е.че аз с него не се разбирам. Виждам го много рядко и не ми се налага да говоря кой знае какво с него. Той и без това е елементарен човек и няма какво да се обсъжда с него.


Само като се сетя и

by himbeer


Тема Re: аз не се намесвам,нови [re: himbeer] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (ОЧЗ)
Публикувано22.08.08 13:21



еххх .... не е лесна вашата :)



Тема ахамммнови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано22.08.08 13:29



Кажи какво става с теб, че съм гладна и след половин час ще тръгвам.

п.п. абе и аз съм странно животно, имам прясни вафли в чантата, ей такива, като тия....обаче не искам да ги ям, защото са студени

...



by himbeer


Тема Re: ахамммнови [re: himbeer] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (ОЧЗ)
Публикувано22.08.08 13:58



добре съм ... забавлявам се като гледам колко оптимисти има ... и най-вече ме избива в див смях относно оптимизма на желанията им :)

нещо хора ги избива в двете крайности, където едната е депресия и неоправдано черногледство, а другата е безкраен безпочвен оптимизъм.



Тема ето ....нови [re: himbeer] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (ОЧЗ)
Публикувано22.08.08 14:03



... намерих някакъв телефон под купчина документи които са сложени преди около 2 години върху бюрото ми ... та се чудя чий е какво да му правя.



Тема от времето енови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано23.08.08 18:09



И аз съм леко фурстрирана, защото като имам повече свободно време, имам и възможност да огледам какво става около мен и това ме кара да откачам. Особено пък хората с издялкана психика в една държава, плод на икономически експеримент (надявам се само икономически). Блах.....

п.п. Мисля че човек трябва да стане ужасно стар, за да може да гледа отстрани. Ох, как се радвам да стана пенсионерка



by himbeer


Тема хехе моя ли енови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано23.08.08 18:12



Видях. че си ми звънял, когато си намерих телефона, вече бях онлайн и гледах за бележка



п.п. За инфо : когато не работя си затривам телефона и не винаги го чувам

by himbeer



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.