Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 01.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: ... бе то...нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.07.08 23:56



Тука има и по-хитри.Теглят кредит да си купят кола,и после я паркират пред блока щото банката не дава за бензин а заплатките едвам покриват вноските



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: ....на гол гъз....нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано29.07.08 07:32



те опазват природата, бе!
кво знаиш ти




_ _ _
Не вярвате ли вие?! Елате ми на гости!

Тема Re: ... най-тъжно е....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано29.07.08 09:06



Ми ти си мълчи, да не те изкарат завистник.





Тема Re: бе някои ....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано29.07.08 09:08



Щото с какво друго да парадираш?
Духовна нищета...



Тема Re: ... бе то...нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано29.07.08 09:19



Пък познат си купи гараж... за 20 000 евра, с кредит.
Колата е таратайка пред разпадане, за друга пари няма и няма да има.

Същия гараж не може да се ползва за даване под наем /на кофти место е/, т.е. страшна инвестиция си е спретнал човекът.





Тема Re: ....на гол гъз....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано29.07.08 10:01



Често срещано явление е хора живеещи в кочина да карат скъпи коли, така че не се чудя



Тема ЧЕкай да ти редим за варненкинови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.07.08 15:09



Мисля, че вече няма човек в дира, дето да не знае за трайната ми и неизлечима любов към тях и сега ще се опитам да разбуля тайната относно произхода на тази ирационална любов. Значи, аз имам 4-5-10 познати от женски пол от този прекрасен и висококултурен крайморски град, живели за по-дълго или по-кратко в нашия мръсен, шопски, нискокултурен и т.н. град, та... Разказвам само за една от тях, щото е христоматиен пример, ама и другите яко и подражават. Та, мацката е от многодетно семейство. Татко- нещо от рода на шофьор. Майка- готвачка. Нямам нищо против професиите, ама точно такива хорица им създават лоша слава.

Значи, цял живот девойката е живяла в двустайна панелка, без пералня, без елементарни удобства. Освен това пък и грозновата, та до 30 и няколко годишна възраст беше и без гадже. Та, въпросната девойка успя да ожени за себе си един балък и като се почна... Тристайния апартамент от майка му бил гаден, щото в краен квартал, плочките в коридора не можели да бъдат други, освен италиански, ама от най-скъпите, а пералнята, ако не бъдела "Индезит", тя щяла да се самоубие. И т.н., и т.н. Само да отбележа, че човечецът хич не е Рокфелер и като се ожениха, пак не беше, ама... Та, разпрострях се, ама болна ми е темата, та...

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: ....на гол гъз....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.07.08 15:12



Болестите на ниския стандарт или "кога стана циганче, кога му почерня задника". Трябва да се отбележи, че интелигентните хора обикновено по-бързо преболедуват тези болести след зараза с пари и придобиват имунитет. Другите... другите да плуват.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема ...daaa...нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано29.07.08 21:34



...някои се учат да живеят на кредит... като западняците :)... само дето те не разбрали че кредитите се връщат :)

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®



Тема ...амии....нови [re: kotaranko] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано29.07.08 21:38



... сигурно после тайно се прибират :)...
Да не ги види гаджето... а може и легенда да измислят за прибиране в подобна къща :)... като например, че интерпол го търси и не може да се прибере в 9-стайното си жилище в баровски квартал (затворен тип) ... или пък просто че това е ергенската му квартира :)

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.