Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 28.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Приятелствонови Отговор на мнението
Авторфeн нa kлyбa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 15:02



Здравейте, мислите ли,че това е вярно "Няма вечни приятели,има вечни интереси".Според мен не е вярно,не ми се иска да е вярно.......,но понякога се замислям-когато съм изненадана неприятно от действия или бездействия на някой приятел.Вечни неща няма,но не ми харесва интереса да е водещ в едно приятелство.........



Тема Re: Приятелствонови [re: фeн нa kлyбa] Отговор на мнението
Автор livewire (Annabelle)
Публикувано11.07.08 19:22



Тц, не е вярно.



Тема Re: Приятелствонови [re: фeн нa kлyбa] Отговор на мнението
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано12.07.08 17:08



Ми да, така е. Поне в политиката е валидно. Нямам основание да не се съглася със сър У.Ч.

the rest is silence


Тема Re: Приятелствонови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe] Отговор на мнението
Автор livewire (Annabelle)
Публикувано12.07.08 23:12



У.Ч. си го е казал за политиката. А тя се различава от човешките отношения. Май.



Тема Re: Приятелствонови [re: фeн нa kлyбa] Отговор на мнението
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано13.07.08 15:14



за да не бъдеш неприятно изненадана от действия или бездействия, от откази или клинчене на приятели, просто не ги моли за нещо, което няма да направят за теб. така спестяваш неудобството и за двете страни. с други думи нямай големи очаквания, за да няма и големи разочарования.
от друга страна ти ги търсиш за услуга, но питаш дали има интереси в приятелството. да се чуди човек кво искаш да чуеш...

п.п. прави като мене: с приятели и роднини само на маса и развлечения. за работа търси непознати.



Тема Re: Приятелствонови [re: фeн нa kлyбa] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.07.08 17:38



Ми, вярно е, според мен. Само че аз го разбирам и като общи интереси.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Приятелство [re: фeн нa kлyбa] Отговор на мнението
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано13.07.08 22:31



Не е вярно.

България - няма невъзможни неща!


Тема Re: Приятелствонови [re: chorlavata] Отговор на мнението
Авторфeн нa kлyбa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.08 16:43



Не става въпрос за услуга........,за работа.......Става дума за морална подкрепа в тежък момент /загуба на най-близък/. Моралната подкрепа в определени моменти е по-важна от всяка друга.Затова се изразих с думата "бездействия".А нали"Приятел в нужда се познава"????????



Тема Re: Приятелствонови [re: фeн нa kлyбa] Отговор на мнението
Автор palatka (ветеран)
Публикувано14.07.08 17:17



Не е вярно. По някога приятелите правят глупости, но това не бива да ни пречи да ги обичаме. Там, където има интереси няма приятелства. Интересите и приятелите нямат нищо общо.



Тема Re: Приятелствонови [re: фeн нa kлyбa] Отговор на мнението
Автор PreslySt (същата)
Публикувано14.07.08 17:38



Аз не знам точно за интереса дали е вярно, но често т.нар. приятели те обсебват и искат да те направят като тях, да си все с тях, да вършиш определени неща... аз считам за приятели хора, които не те ангажират със себе си постоянно и съответно ти тях, иначе по-зле и от роднини става...ама аз може би обичам да имам повече ненарушено лично пространство...зависи от хората.


Често интереса поражда приятелства, но обратното не бива...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.