Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 29.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема "Закъсняла" анкета Отговор на мнението
Автор arachnoid (ДръФФче)
Публикувано01.07.08 20:42



„за” и „против” гей-парада. Какво мислите за публичното демонстриране на сексуална ориентация различна от тази, която се приема за норма, за реакцията на обществото, с какви емоции гледахте кадрите от репортажите, дали се появи желание да подкрепите отказа на малката групичка да приеме „моралните” ценности на тълпата, част от която мяташе бомбички, приготвяше боксове и ножове или да протестирате по свой начин срещу противоестествените наклонности на „педалите” и уронването на устоите на българското семейство и общество.

When the flying gets tough the tough flee into hyperspace


Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано01.07.08 21:26



против! от подобна връзка не може да се очаква нищо друго, освен удоволствие. нито двама мъже, нито две жени могат да създадат потомство по естествен път. природата си е казала думата. те с демонстрации искат да постигнат това, което не могат да получат по друг начин- одобрение. това тяхното си беше буря в чаша с вода.
защо наричаш демонстриращите 'групичка', а техните противници 'тълпа'?
и на педофилите ли сексуалната ориентация е различна от тази, която се приема за норма? какво ще кажеш за един парад на некрофили след няколко години?... от където и да го погледна, все не ми харесва такава демонстрация.
семейство и общество се градят и крепят на норми изтърпели проверката на времето. от любовта на хетеросексуалните се раждат деца. от любовта на гейовете какво се ражда?



Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано01.07.08 21:36



За ... без коментар!



Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано01.07.08 22:20



Щом самите те се наричат"различни" или "обратни",значи с това си определение съвсем реално осъзнават че не могат да се наредят до нормалните в дадено общество.
Ние какво да им коментираме?
Да вървят да си се клецат и да не ни занимават със себе си.На мене лично не ми дреме кой къде и как си го навира.И НЕ ИСКАМ ДА ЗНАМ.

Правилно ти го е написала "дяволче".
Аз ако обичам да правя секс сам със себе си примерно,това едва ли вълнува някого.Не е нужно да занимавам хората и да се правя на репресиран защото другите не разбират че обичам да си бия чекии повече от това да го наблъскам в задника на някой педерюга.
Надявам се ме разбра.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор билянa (новак)
Публикувано01.07.08 22:24



моралните ценности на обществото не ме вълнуват, но това ме навежда на мисълта, че задължително трябва да се организират и да изтърпим и съответните паради на садо-мазохистите, на любителите на разни играчки, на любителите на надуваеми кукли, на любителите на аналния секс, на фетишистите, на чекиджиите и на импотентните.





Тема аминови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано02.07.08 00:33



сметнали са, че имат нужда от парад поради някакви причини - парадират.
след време те може пи пак ще организират парад, но се надявам крясъците около него да са по-малко...



Тема Получаватнови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано02.07.08 01:42



каквото и всички други - според законите.
Никакви специални закони, никакви специални отстъпки.

Какво правят у дома си е тяхна работа, какво правя в моя - моя работа.

ПП: За какво демонстрират всъщност ? Доколкото си спомням единственото в което някой правилник ги дискриминира беше военната служба ....



Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN++ (специалист)
Публикувано02.07.08 08:44







Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор palatka (ветеран)
Публикувано02.07.08 16:22



Против.



Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано02.07.08 16:27



Против. Защото не мисля, че са ощетени по какъвто и да било начин. Също така смятам, че са прекалено агресивни в това да демострират нагласата си





Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.07.08 20:56



Е що да са агресивни, затова, че ние хетеро-то не си правим парад ли... Това е начина им на протест явно (въпреки, че не съм мн. в час за какъв парад иде реч, ама какво толкова?!). Иначе са си ощетени, не могат да се бракуват помежду си примерно (то пък ние сме ощетени дето можем да се бракуваме

, ама това е друга тема).



Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано02.07.08 21:01



А недей моля ти се че ше се разплача чак.Милите те.........

Ами дето и деца не им дават да си осиновяват,а?Отритнати отвсякъде душичките........

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: chorlavata] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 23:29



що първо не опиташ и после да почнеш да си вадиш умозаключения



Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 23:30



обратни...на нормалното...е, не е задължително, може да е обратни на ненормалното (виж темата за бг мама)





Тема Re: Получаватнови [re: jamie] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 23:33



ти само у дома ли го правиш

щото аз съм чувала че хората много обичат да го правят по асансьори, коридори, офиси и тем подобни. Така че максимата ти с у дома не върви. Пробвай с нещо по-удачно като идея.



Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: Jolee] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 23:36



нагласа? интересно, а аз си мислех, че било ориентация. Но явно съм била в грешка





Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 23:37



Ти си бил голям тарикат бе Пламене (в нета)



Тема ...аз съм абсолютно....нови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано02.07.08 23:51



... против педераските изцепки...
Не ми пречи това, че си бъркат по дупките а ме дразни това че според тях били ги дискриминирали... били ги недооценявали... Ми като си тъп ще те мачкат... та вместо да се жалваш направи нещо значимо... за да бъдеш уважаван


А най-дразнещо е че искат да си осиновяват деца... и казват че видите ли тези деца щели да живеят като нормални хора и нямало да станат педали, защото не се ставало педал.
Да ама я да обясните на едно че не е редно да се изпедерастява след като баща му "Иван" шиба в гъза майка му "Пешо" ....
Педерастка работа... и понеже в политиката са се загнездили яко педали и педофили... си трябва сила и то груба...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема хич не си прав.....нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано02.07.08 23:52



... не може да им се дават права като на нормални хора... защото не са такива...
Защо да им дават да си осиновяват деца ..? За да си произвеждат педалчета ли ?



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: аминови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Автор PreslySt (същата)
Публикувано03.07.08 11:31



ха така, трънче, и аз мисля като теб



Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: eднa] Отговор на мнението
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано03.07.08 17:44



защо от всички "против" мене каниш да опитам?

не, благодаря!

я се напъни и отговори на поне една от моите питанки,а?



Тема До Вълк.нови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор martyr (мчк)
Публикувано04.07.08 12:57



Колега, във форума "Адам и Адам" пуснаха този линк

от потребител arachnoid, явно за да привлекат съмишленици към поредната "Буря в чаша вода". arachnoid явно обича да ти отваря работа. Не се опитвам да се заяждам с "Мъжки клуб". Споделям. Да не се чудиш.

Защо някой би пуснал този линк в гей клуб, при условие, че всички там са пристрастни? И в тази страна няма ли по-важни неща от малкият ни парад? Като искате да не ви "парадираме" и да не ви "пречим" ... ами гледайте си вашата работа. Мене също не ме интересува с кого си лягате. И аз искам да не ми натрапват силиконови гърди и огнено червено червило пред очите. Ама не става.

Само си разсъждавам. Изтрий ме ако искаш.

И да: "Бях ПРОТИВ парада още преди да се заговори за него." Че сме цъфнали и вързали всички Българи, та трябва да правим манифести и демонстрации. Това се казва "На гол г!з - чифт пищови".

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от martyr на 04.07.08 12:57.</EM></FONT></P>

Редактирано от martyr на 04.07.08 12:58.



Тема Re: До Вълк.нови [re: martyr] Отговор на мнението
Автор arachnoid (ДръФФче)
Публикувано04.07.08 13:11



Не съм писал по собствената си анкета поради причината, която съм дал в линка. Не, не съм безпристрастен, това също става ясно. Вярно е и че по тоя начин излиза, че с пускането на темата във вашия клуб по-скоро съм целял стимулиране на дебат отколкото анкета, явно такъв не би могло да има но идеализъм и наивност в някои отношения не ми липсват. И ако съм искал равни възможности за изразяване на позиции към кой друг форум трябваше да се обърна, ако не към вашия... като ключовата дума е "форум"?

When the flying gets tough the tough flee into hyperspace


Тема Re: До Вълкнови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.07.08 19:37



Ако ще убивате някого, би трябвало мен... Съжалявам, че постнах тук, беше ясно горе- долу какво ще се получи.

Вероятно arachnoid е искал да разбере, как гей гледат на живота- нищо престъпно не виждам в това. Не разбирам и позицията на нашия модератор...

Тържествено обещавам, че повече такива плазмодии като мен няма да ви се пречкат в краката .

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: До Вълкнови [re: ljove] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано05.07.08 00:04



разбра се кой прави интриги.

нямаш нужда да разбираш позицията на модератор, просто я приеми. ...

хехе ... как ли му викат за пръв път ... отпусни се и ще получиш удоволствие





Тема да де, споко ....нови [re: martyr] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано05.07.08 00:26



тази тема вече е трита и мачкана от и до, но въпреки всичко е тя е за дебат между редовните посетители на клуба и тези които го посещават от дъжд на вятър - всеки от нас си има право да си каже мнението и аз не съм господ бог да му го отнемам освен ако не става въпрос за нарушаване на правилата на една нормална човешка дискусия.

През последните 3-4 години от модериране на този клуб съм изоплзвал правото ми за изтриване на цял клон на дискусията не повече от 2-3 пъти, и този път го употребих 2 пъти, един път в 5 и нещо сутринта, а втори беше към 8.

Не съм допускал и няма да допусна интриги в този клуб както и организирани от потребители сблъсъци между различни клубове с цел гледане на сеир, както и пренасянето на кавгите от един клуб в друг.

Амин!



Тема Рядко пиша сериозни неща ...нови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано05.07.08 00:46



... и ме мързи да го правя из клубове, но сега се налага.

изглежда, че нямаш поне 10 години опит във форуми и още 10 преди това на пойнтове във фидонет или компюсърв, че да прецениш кога се опитваш да направиш дебат и кога правиш подсъзнателните опити за сблъсък на главите защото точно това стана, и слава богу, че не се е развило и няма да се развие.

Едно мнение публикувано в един от клубове ще се възприема на "УРА" ... в друг клуб същото мнение ще има доминиращия отоговор като "ДА ТИ(Е) ....". Хората сме различни, прекалено различни и дебат се получава между хора които ДОНЯКЪДЕ споделят една обща цел, но начините за постигането й са различни.

Аз не знам какво очакваш ти от един "дебат" между клубове "адам и адам" и "мъжки клуб с жени в него" -- всякакво добро очакване би се определило като "peace, бабо, peace", а трябва ли?

Следващия път като правиш такива работи просто се посъветвай със знаещи хора и ги направи така, че и на всичките да им е приятно.

Успех!



Тема Re: "Закъсняла" анкетанови [re: arachnoid] Отговор на мнението
АвторПcиxap (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 03:17



против !





Тема Гените им били объркани?!нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN++ (специалист)
Публикувано07.07.08 12:17



Яааа, да си покажат медицинските изследвания, а не да дрънкат заучени фрази!!!

Дискриминирани били?! Абе, няма ли да се появи един такъв "дискриминиран" и да разкаже какво му е дискриминираното?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.