Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 27.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо? Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано28.06.08 20:26



Много банален въпрос, знам....Но щом е станал банален, значи много пъти е задаван, а за да бъде задаван много пъти, явно не е получил задоволителен отговор

.
И не ме замервайте с въпроса "А има ли истински жени???" защото това е порочен кръг...
Просто има ли мъже, които говорят не просто за да приказват, има ли такива, за които обещанията не са само лишени от съдържание понятия, има ли такива, които могат да поемат отговорност, да доминират и да се грижат?
Има ли изобщо мъжкари, но не в смисъла на бабаити и позьори, просто спокойни и самоуверени мъжкари, които си знаят цената и най-вече не лъжат, за да се харесат и когато ги е страх. Има ли мъже, които не се гипсират и комплексират пред една остроумна, забавна и знаеща какво иска жена? Такива, които поемат инициативата без ужаса, че може да бъдат отблъснати...голяма работа!...Дано отговорът да е ДА защото иначе би било наистина жалко...имаме нужда от такива като тях, за да бъдем ИСТИНСКИ жени

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Има,нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано28.06.08 20:33



стига да не се натискаш за мъжките роли във връзката.



Тема Re: Има,нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано28.06.08 20:53



Оооооо, слава Богу!
Не! Натискам се само за женската, но мога да я изпълнявам единствено ако и мъжката е изиграна добре

...трябва да има равновесие...

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има,нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано28.06.08 22:00



Всеки мъж е истински, когато очакванията ти са разумни!





Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано28.06.08 22:01



А като си намериш такъв, ти само ще слушкаш и ще папкаш, нали? Знам аз, знаааам





Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.06.08 22:05



Тва със слушкането не вярвам да го гарантира



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано28.06.08 22:12



Е поне ще го включи в рекламната си кампания





Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано28.06.08 22:23



Нищо за махане с опашка не спомена

.
Слушкане и папкане ли са изискванията за един интересен и равностоен партньор? Явно си любител на кучетата, в което няма нищо лошо разбира се, стига да не ги препочиташ само от страх...оф, не ми се говори с клишета, а всичко е толкова клиширано и рамкирано, вече малко хора смело живеят животите си и отстояват своето "ИСКАМ", всички са се затворили в предпазливи черупчици, които вместо прозорец имат една мъъъъъничка шпионка и плахо надничат....

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано28.06.08 22:36



Слушкане и папкане ли са изискванията за един интересен и равностоен партньор?

Не, разбира се

Това беше провокативна шега, защото от първия ти пост разбрахме какви са претенциите ти към партнера, ама не стана ясно какво слагаш насреща



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано28.06.08 22:41



И какъв отговор би те задоволил?
Огледай се.Толкова много хора живеят до Неподходящия и си остават там по разни причини.И това е, защото бързаме.Бързаме да живеем,да си родим децата и да имаме максимално, от което можем да вземем.Ама истината е, че узряваме малко по-късно и малко по-късно ставаме готови да го срещнем.
Несправедливо е,съгласна съм. Ама така сме устроени. Болшинството де.
Затова не се яж за глупости. Живей си живота,свиркай си и си следвай крайната цел - личното щастие,но не на всякаква цена


А това,което всъщност исках да кажа е, че много неподходящи на пръв поглед са чудесни и подходящи и имай същите изисквания към себе си,така,както и към мъжа,когото търсиш.


Мина тук една злодейка...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.