Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 29.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо? Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано28.06.08 20:26



Много банален въпрос, знам....Но щом е станал банален, значи много пъти е задаван, а за да бъде задаван много пъти, явно не е получил задоволителен отговор

.
И не ме замервайте с въпроса "А има ли истински жени???" защото това е порочен кръг...
Просто има ли мъже, които говорят не просто за да приказват, има ли такива, за които обещанията не са само лишени от съдържание понятия, има ли такива, които могат да поемат отговорност, да доминират и да се грижат?
Има ли изобщо мъжкари, но не в смисъла на бабаити и позьори, просто спокойни и самоуверени мъжкари, които си знаят цената и най-вече не лъжат, за да се харесат и когато ги е страх. Има ли мъже, които не се гипсират и комплексират пред една остроумна, забавна и знаеща какво иска жена? Такива, които поемат инициативата без ужаса, че може да бъдат отблъснати...голяма работа!...Дано отговорът да е ДА защото иначе би било наистина жалко...имаме нужда от такива като тях, за да бъдем ИСТИНСКИ жени

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Има,нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано28.06.08 20:33



стига да не се натискаш за мъжките роли във връзката.



Тема Re: Има,нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано28.06.08 20:53



Оооооо, слава Богу!
Не! Натискам се само за женската, но мога да я изпълнявам единствено ако и мъжката е изиграна добре

...трябва да има равновесие...

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има,нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано28.06.08 22:00



Всеки мъж е истински, когато очакванията ти са разумни!





Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано28.06.08 22:01



А като си намериш такъв, ти само ще слушкаш и ще папкаш, нали? Знам аз, знаааам





Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.06.08 22:05



Тва със слушкането не вярвам да го гарантира



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано28.06.08 22:12



Е поне ще го включи в рекламната си кампания





Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано28.06.08 22:23



Нищо за махане с опашка не спомена

.
Слушкане и папкане ли са изискванията за един интересен и равностоен партньор? Явно си любител на кучетата, в което няма нищо лошо разбира се, стига да не ги препочиташ само от страх...оф, не ми се говори с клишета, а всичко е толкова клиширано и рамкирано, вече малко хора смело живеят животите си и отстояват своето "ИСКАМ", всички са се затворили в предпазливи черупчици, които вместо прозорец имат една мъъъъъничка шпионка и плахо надничат....

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано28.06.08 22:36



Слушкане и папкане ли са изискванията за един интересен и равностоен партньор?

Не, разбира се

Това беше провокативна шега, защото от първия ти пост разбрахме какви са претенциите ти към партнера, ама не стана ясно какво слагаш насреща



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано28.06.08 22:41



И какъв отговор би те задоволил?
Огледай се.Толкова много хора живеят до Неподходящия и си остават там по разни причини.И това е, защото бързаме.Бързаме да живеем,да си родим децата и да имаме максимално, от което можем да вземем.Ама истината е, че узряваме малко по-късно и малко по-късно ставаме готови да го срещнем.
Несправедливо е,съгласна съм. Ама така сме устроени. Болшинството де.
Затова не се яж за глупости. Живей си живота,свиркай си и си следвай крайната цел - личното щастие,но не на всякаква цена


А това,което всъщност исках да кажа е, че много неподходящи на пръв поглед са чудесни и подходящи и имай същите изисквания към себе си,така,както и към мъжа,когото търсиш.


Мина тук една злодейка...


Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано28.06.08 23:02



Ето, неща, които по принцип считам за качества (достойни) на мъжката природа вие ги наричате претенции (грозна дума). Когато имаш какво да дадеш, ествествено, че ще го сложиш на масата, ама че работа...

. "Когато имаш" е много ключова фраза!! Нали се казва, че когато нещо не те убива те прави по-силен, е да ама не, прави те по-беден на неща, които имаш (на неща, които си, защото се изхабяваш), а когато имаш по-малко си мислиш, че си по-силен защото няма какво толкова да загубиш, но пак си прецакан ...замаях се! Та има ли или няма??? Ето пак предпазливо подхождате...значи дали има или няма зависи от това, какво ще даде насрещния , браааааво, похвално, доста магазинерски подход.

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: zlodeika] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано28.06.08 23:05



Опа, опа...нещо не си ме разбрала, не се "ям" и не са "глупости", ако така смяташ или така възприемаш въпроса ми няма смисъл да се заговаряме

Отиваш оф топик

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има,нови [re: lumixx] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано28.06.08 23:10



Ако чуеш, че някъде има много череши, вземи си малка кошница



The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано28.06.08 23:12



Е,добре.Може да съм извъртяла малко в желана от мен посока


Има, да.но подозирам,че такъв кратък отговор също не би те задоволил.


Мина тук една злодейка...


Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: zlodeika] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано28.06.08 23:14



Напротив, сега си искрена и този отговор напълно ме задоволява

. Всяка злодейка е малка чародейка , важното е да не е куха лейка

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано28.06.08 23:39



Колко тъжен въпрос

... Аз пък бих искала да те попитам защо ти хрумна да го зададеш? Какво се случи та те подтикна в тази зона на мисли?



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано28.06.08 23:46



" а когато имаш по-малко си мислиш, че си по-силен защото няма какво толкова да загубиш, но пак си прецакан "...

Имам един много пресен пример за това което казваш. Приятел мой си продаде всичко що имаше движимо и недвижимо и издуха на околосветско пътешествие преди 12 г. Всички до един го обявихме за луд, особено за факта че продаде централен огромен апартамент, в който се ширеше и ни събираше спешно, само и само да замине на часа.... Е върна се! Сега е тук и е ... ще се изненадаш, по-богат от всякога. Но пак е само с 2 куфара багаж и много щастлив. Та... обявен за прецакан се върна и ни каза в очите "Прецакахте се"

.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано28.06.08 23:54



Ами да,

, защото е избрал да бъде, а не да има, защото когато СИ, винаги ИМАШ, но е илюзорно да си мислиш, че когато ИМАШ СИ...та аз за това питам, не дали ИМАТ тия мъже нещо, което да сложат на масата, а дали СА истински мъже...дано все някой разбере какво е искал да каже поетът

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано28.06.08 23:57



Виж, не въпросът е тъжен, а може би отговорът...


Имам причини да го задавам, лични, но и от наблюденията около себе си...

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Е де,нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано29.06.08 00:19



искаш да намериш наготово перфектна мъжка роля - за да пробваш женската ли ?
Ти истинска жена ли си ? Ако да - как е женската ти роля - хайде бъди многословна малко тук



ПП: За търговията - нали каза "баланс", "равновесие" - е значи трябва и двете страни да се представят на ниво. Започна добре, давай нататък - възгледи за живота, ролите и всичко останало (снимковия материал по-добре на бележки) ?



Тема Re: Е де,нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано29.06.08 00:44



Хм, определено съм жена. Не търся нищо наготово, пределно ми е ясно, че ние провокираме поведението на човека срещу нас, питам за нещо ИСТИНСКО, дори искам да избягам от думата "роля" защото ми настръхва косата от артисти

...оооо, а има мноооого добри, евала!!! Просто се интересувам от това дали е останал все някой индивид, който да е мъжки
Искам да знам защо мъжете ги е страх???

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 01:27



Момичета, разбирам желанията ви, обяснимо е, всеки иска най-доброто за себе си....но защо не се опитате да си отговорите на въпроса дали "секса и града" предлага реалистична житейска философия


Ебати превземките, ебати и чудото - не разбрахте ли, че вселената не се върти около никого по отделно и тъпите вайкания няма да ви помогнат, като няма мъже, издялайте си с по една брадва дървени фалоси и се оправяйте сами.
Архетипните образи на принцове и филмови герои са за малките момиченца. Най-добре вземете се омъжете за бащите си, тогава щастието ще е пълно
И аз искам Моника Белучи, ама няма, ебати и козите дето сте.
Не го приемайте лично



Тема О не.нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано29.06.08 01:29



Не ни е страх.
Да говоря от свое име - нямам страхове, притеснява ме само понякога надценяването на позицията при жената. Когато някой е силен - има ли нужда от постоянна помощ и подкрепа ?





Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
АвторПpecли (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 10:23



Ето пак предпазливо подхождате...значи дали има или няма зависи от това, какво ще даде насрещния , браааааво, похвално, доста магазинерски подход.


Че ти в началото на темата какво казваш- търсиш определени мъже, че да си истинска уж жена, нали е пак пазарене. То истинското или го има или не- не ти го определят качествата на някой друг.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано29.06.08 10:37



да



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: Пpecли] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано29.06.08 11:10



Хора, зададох въпрос, а не предложих оферта
Много бизнес сте настроени

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: О не.нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано29.06.08 11:13



Ако жената се надценява какъв е проблемът да я придръпнеш към земята, ако е достатъчно интелигента, а ти достатъчно аргументиран би следвало и да ти благодари

. Силните имат нужда от най-много подкрепа! Да си силен в днешно време е рисково занимание , а и се предполага, че нещата са взаимни, айде стига сме се лъгали в кантара!

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: ивo] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано29.06.08 11:19



Козата е полезно добиче
Пич, ВСЯКА ЖЕНА ДА СИ ЗНАЕ МОЛА! Какъв секс, какъв град, това е филм, целящ увеличаване продажбите на бутиците и лъскавите магазинчета.
И защо да дяламе фалоси, като има стотици видове вибратори??? Ма много си повърхностен!! Ако имах проблем с това щях да питам "Има ли мъже с големи фалоси?", а не "Има ли изобщо ИСТИНСКИ мъже?". Ако ставаше дума само за 15-20 см бих се изразила и по-груибо защото и ти не си особено мил , та "Струва ли си да вкараш цялото прасе вкъщи само заради един кренвирш?" Сори за израза, далеч съм от подобни мисли, но трябва да бъда адекватна на постинга на Иво.
За архетиповете - ми, то като е имало принцове е имало и принцеси...пич, сами се натискаме в блатото!!!

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано29.06.08 13:17



В така поставения въпрос има много позьорство. Нещата, които са истински за един човек, нямат стойност за друг. Моделите на поведение, които определят истинския мъж и истинската жена търпят развитие. Достатъчно е да знаеш какво искаш и ще намериш този, когото ще заслужи определението истински. Най-стойностното човешко качество за мен е умението да се променяме мислейки. За мое щастие това го има и в съпруга ми. Не бих определила брака си като идеален, но партьорството ни е близко до това определение. Ако престанеш да се правиш на философ и се заемаш с малките неща от живота си, без да правиш компромиси относно нещата, които искаш ще го откриеш - твоя истински мъж, но преди това задължително намираш себе си. Иначе само ще си питаш и остроумно ще си отговаряш.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: 1919] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано29.06.08 14:00



Благодаря! Значи си е проличало, че сама си питам и отговарям.

"Най-стойностното човешко качество за мен е умението да се променяме мислейки"

Мисля да запазя това като ценно, а другото толерирам като право на мнение

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Ако женатанови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано29.06.08 16:32



е поне малко опитна - моето придърпване ще се приеме на нож, посегателство над правата и и т.н.
Горчив опит....
Предпочитам хора които са достатъчно чувствителни да разберат кога, какво и как е приемливо и допустимо. Това не значи да не се комуникира ! Ама преди да се действа е задължително човек да се поогледа и поослуша малко



ПП: Ти силна ли си ?



Тема Re: Ако женатанови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано29.06.08 16:46



Да, силна съм. Психически най-вече



Предпочитам хора които са достатъчно чувствителни да разберат кога, какво и как е приемливо и допустимо. Това не значи да не се комуникира ! Ама преди да се действа е задължително човек да се поогледа и поослуша малко

Това са емоционално интелигентните хора...идея нямаш колко са малко, цемя това качество повече от всичко! Гепи!

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Гепя аз,нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано29.06.08 17:11



ама има още нещичко - способността да се играе.
Не игра на хазарт - а игра на живот. Разбираш ли ме ?
Ако да, пробвай на лични бележки





Тема Re: Да правим комбинанови [re: ивo] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано29.06.08 20:22



Супер - ти взимаш Моника, аз Венсан (ей, може да съм извратена, но като го видя тоя и откачам)..... Сделка???





Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано29.06.08 20:26



Миличка ставам ти Фенка, чесно, много ме кефиш, мога да си говоря с такива като теб с години, конкретното поредно изречение е "Струва ли си да вкараш цялото прасе вкъщи само заради един кренвирш?" ... ще ти отговоря СТРУВА СИ, ама да има и поне нещо друго, за което да се хванеш.



Тема Re: Гепя аз,нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано29.06.08 20:30



Уауууу защо се изнасяте на лични... тъкмо стана интересно...





Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано29.06.08 20:36



От всичко което прочетох до тук съдя, че: ти си една стойностна жена, вероятно привлекатена без проблеми в намирането на партьор, но си разочарована от пореден фалш, замаскиран по някакъв начин за дълго време. Това е твоята картина обаче. Възможно е действителноста да не е такава, но ... случило се. Та ..... мисля си, че точно мъжа, който ти подхожда ще е трудно да откриеш и си права да търсиш и питаш има ли го. Но също така мисля, че ще го откриеш, такива като теб се движат на друго ниво, просто си дай почивка и продължавай спокойно напред.... И последно

... не ни забравяй тук, имаш интересни възгледи и трябва да ги споделяш, въпреки, че не получаваш разбиране от всички , нека е шарено.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 21:44



Дай го тоя с двата куфара, падам си по авантюристи! Може и да не са богати!





Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано30.06.08 00:24



Покажи ми стойностна жена и истинска и ще намерим истински мъж.


Аз още не съм срещал такава междудругото, девствен съм.



Тема ОТГОВОРЪТ...нови [re: figurati] Отговор на мнението
АвторMиkeлe (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 12:33



Най-напред се замисли дали има тъпи патки които задават малоумни върпси в интернет форуми и се крият зад многозначни, труднопреведими никове - например означаващи отговор на изразени благодарност, съчувствие и други в разнородни контексти - но да не изпадаме в детайлите на италианския?

Ако има такива тъпи патки, значи има и истински мъже, които не искат да се занимават с тъпи патки, а предпочитат истински жени.

Ако все пак търсиш истински мъже имай предвид, че по принцип истинските мъже не се забелязват веднага и не се намират с питане... трябва време и подходяща ситуация.

Ciao!



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано01.07.08 16:36



Ей, Заира, благодаря ти за доброномареното мнение и симпатията

.

За Венсан имам предложение!!!
Да не се ревнуваме, а да се редуваме

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема ...истински....нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано01.07.08 17:13



... за един може да е различно за друг


Каквото и да разбираш под истински... пожелавам ти поовече такива..

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: ОТГОВОРЪТ...нови [re: Mиkeлe] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано01.07.08 17:23



Всички разбрахме тактичния ти напън да покажеш, че владееш италиански да речем Щеше да си още по-убедителен ако "тъпа патка" го беше написал барем веднъж чуждоезично или с ефемизъм от рода на "голяма бяла птица".
Никът ти Микеле наистина се произнася лесно Другия път пробвай с Лоренцо
Какво да ти кажа...не мога дълго да стоя в твоя регистър щото си ударих задника в дъното

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: да, денови [re: figurati] Отговор на мнението
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 18:08



мисля, че разбра какво имам предвид

Няма смисъл да четем Евангелието като дявола

Никога не е имало "истински" мъже , в тоя смисъл дето го определяш, няма и да има.. Това са ваши илюзии, а илюзията е страдание, както е казал Буда.

Като срещнеш такъв "истински" мъж, ще се подмокриш, а после ще изядеш дървото, защото твоята дефиниця е изцяло архетипна: всеки актьор може да стане "истински" мъж, стига да те накара да му повярваш ида порецираш

Всички сме истински. сори за констатацията



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано01.07.08 21:32



Че си ми симпатична спор няма, но... Венсан.... извинявай мила, не го деля с нкого. Ще трябва да си търсиш друг

.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Авторmdaaa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 22:16



тука в тоя клуб, мине-не мине известно време и току цъфне някоя комплексирана, наеба и захвърлена кокошка, да куткудяка, че нямало истински мъже.

вземете сменете малко репертоара, "дами".





Тема Re: ОТГОВОРЪТ...нови [re: figurati] Отговор на мнението
АвторMиxaил (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 22:25



Е все пак дадох и отговор на въпроса, който си задала, макар и да го намирам за наистина банален



С питане не се намират нито истински мъже нито истински жени...

А иначе съм си български Михаил просто исках да се закача с ника ти



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Авторmdaaa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 22:27



това с черупките и шпионките само привилегия на женките ли трябва да е?

мисля, че след като има прекалено много простакеси, които да бият тъпана, че няма истински мъже, истинските да не им се показват... не от страх, просто от липса на време и енергия да се занимават с поредната самозабравила се лумпенка.

ебеш и хвърляш, както са направили с теб. а преди това са те поизлъгали. свиквай...





Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Авторmdaaa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 22:32



след като 9/10 са курви и се продават, не виждам, защо трябва да се правя на рицар на всеки парцал... няма смисъл - загуба на време и енергия.

в крайна сметка, на мен ми дреме на патката, дали за теб ще съм истински мъж. са зацепваш ли вече полека. просто твърде си ми безразлична, да кажем, зада влагам енергия в каузи пердути. ще се разкрия пред истинската, пак повтарям - не от предпазливост, просто ми спи на кура...

все пак истинският мъж не е такъв, зада се доказва нали? патка няма как да разбере, за какво иде реч. не се напъвай.



Тема Е,нови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано02.07.08 01:44



1. не се изнасяме а просто я поканих
2. не е театър че да поддържаме интереса
3. ти досега защо си мълча ?



ПП: Заира или Сеира се чете ?

Редактирано от jamie на 02.07.08 02:02.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: mdaaa] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано02.07.08 09:56



ЕЙ, допада ми емоционалността ти , доста си понаписал заради човек, който ти е безразличен.
Това за "ебеш и фърляш, ово е стандарт" те разбирам, все пак става дума за леснодостъпен продукт.
В моя случай не бях аз курвата, но се продаде наистина...яд ме е, че си сложи ниска цена, както на себе си, така и на мен .
Явно предателите има горна граница 13 гроша - да живеят архитиповете.

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Е,нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.07.08 10:01



Като и да го прочетеш все ще е истина

.



Тема Re: да, денови [re: ивo] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано02.07.08 10:01



Съгласна съм с всяка твоя дума...
Дори попръжните са полезни за сверяване на часовника...

Абе точно това "актьорско майсторство" кому е нужно бееееее, кажи си кво искаш и толкова!!! Ще чуеш или ДА, или НЕ...заради това роптая



The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Авторmdaaa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 12:04



не бе, аз по принцип говоря, не ставаше дума за тебе.. теб не те познавам, и да в този контекст - безразлична си ми, но нали сме тук, зада си тренираме словоблудствените изблици.

аз колкото и да генерализирам, все пак не слагам всички под общ знаменател, като някои.

ми емоционални сме, кво да се прави, артистични натури, не че в случая имаше някаква емоция, ама казват - с какъвто аршин мериш...

че някой те беше "наебал" (съвсем условно) и така да се каже - захвърлил - беше ясно от самото начало, ама що така по кривата пътека на архЕтипичното мислене. сами се затваряме в кутии, картонени, някои и във въздушни, и си поставяме граници, на мисълта, не на друго.

сега като ти поолекна, сподели ни, за какво иде реч, ама по-обстойно, дет се казва - да го плюнем и ний тоз изедник, пък може и по мъжете да почнем да плюем.



Тема Re: да, денови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.07.08 12:09



Защото не искат да чуят Не-то затова се правят на маймуни, за да си получат своето, а после започват да се държат "свойски", което явно теб не те устройва. Фитката е когато успееш да им покажеш, че всъщност Да-са-те, от което панически бягат е най-готиния за тях избор. Въпроса е ти как да се ориентираш, че Тоя който очакваш се е скрил под Някоя маска... Лелеее и тия философии точно сряда по обед...

.... ужас .



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: mdaaa] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано02.07.08 14:19



Не искам по никог да плюя, че и вас дет никва не съм ви да се ангажирате с "камилстване"...заеби, тоя сам си го нахендри и ме отърва от себе си, но...айде стига с тия кирливи ризи .
Всъщност сега като чета отговорите, въпросът ми определено не е правилен, както казвате "колкото жени, толкова и истински мъже"...или пък "какво е истинско?"
Трябваше да задам въпрос "Има ли мъже, които не са актьори, а са себе си"...баси, толкова ли е страшно да не се котираш като стотачка и да трябва да се "правиш", лъжейки на първо място себе си. Карай, просто ме е яд, защото такива неща те "дращят" и после никога не можеш да изсвириш мелодията така чисто и спонтанно както преди това.

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.07.08 20:52



Бе не се притеснявай, по-хубава ще я изсвириш и то без репетиции, съвсемспонтано ще ти дойде

.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор alia8 (оранжева)
Публикувано03.07.08 01:20



Мъжът пуснал темата, предполагам достатъчно се е накефил от писанията по същата. А съм много изненадана от хората, отговорили на комплексара, из питващ неудотворение от живота.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор Люб ()
Публикувано03.07.08 02:11



Хубаво. Само уточнявам че следното :

"Такива, които поемат инициативата без ужаса, че може да бъдат отблъснати...голяма работа!..."

важи за жените по следния начин:

-- Такива, които показват че искат да бъдат покорени без ужаса, че може да бъдат помислени за леки жени...голяма работа!... --



"Be a good american. Don`t try to think" Zack de la Rocha

Редактирано от Люб на 03.07.08 02:12.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: Люб] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано03.07.08 02:57



да,има))много истински мъж срешнах)))но кво от тва като бнеше женен



Неискам хората да са прекалено мили с мен,така си спестявам усилието да ги харесвам

Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: Люб] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано03.07.08 12:52



има резон, да, това е вашата гледна точка и трябва да бъде уважена, респект!

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Стига мрънка значи, Сеира !нови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано04.07.08 00:24



Девойката се оказа невротична и днес я подсетих че ми е неприятна.
Жалко - има хляб в нея. Ама салам няма. Трябва да отлежи известно време, после да почне отначало... а не като сега да не усеща че се е топнала в своя персонален Ад и го разнася навсякъде с нея.
От всичките и бръщолевения поне стана ясно - темата за истински мъж не значи нито че някой го интересува това, нито че насреща е истинска жена.



ПП: Баси, ще почна да пиша книга ....



Тема Че и щенови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано04.07.08 00:27



и платят за услугата





Тема Re: Стига мрънка значи, Сеира !нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано04.07.08 11:13



Все пак имало хляб в мен, може и салам да има, но защо така се изнервяш ако не е точно ТВОЯТ

.

И като цяло не ти прави чест...Но в крайна сметка рядко някой се ражда благороден.

Реагираш доста комплексирано, какво очакваше, че ще запретна полата и ще ти "приседна". Ми, не сполучи, но аз не съм се изтъпанила тук да разправям що за комплексар и изнервен загорял тип е Джейми. Този персонален "ад" всъчщност е логично "объркване", което действително ще отмине, но още тук разясних, че не предлагам оферти и в твоя случай явно имаше сблъсък на интереси.

Съветът ми е да не превръщаш форума и темата конкретно в "двубой"
И още един: не си тъси жени в нета, ще ти отнеме твърде дълго време да ни информираш как някоя не ти е пуснала...

И отговор на прежден въпрос - Джейми, не си истински мъж, поне по моя аршин, този постинг го доказа и искрено се радвам, че ти станах неприятна, все пак беше търсен ефект

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Фи-нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано05.07.08 01:26



рати, жалкия ти опит за анализ ме разсмива.
Стабилизирай си психиката и ще се смееш на това което представляваш в момента



ПП: Твоя аршин е разтеглив, само луд би опитвал да се вмести в него



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано05.07.08 11:49



Да! Има

, но това зависи и от нас жените!



Тема Re: Фи-нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано05.07.08 13:01



Благодаря за ценните съвети Mr. Jamais



The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
АвторПpec (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 16:01



Боже, колко ми се ще и аз да го направя това...



Тема Re: еми вие жените като се отнасяте лошо с наснови [re: figurati] Отговор на мнението
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано05.07.08 16:41



Вие жените се отнасяте много лошо с нас истинските мъже и ние вече започнахме да ви избягваме.



Тема Re: еми вие жените като се отнасяте лошо с наснови [re: File99_] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано05.07.08 18:50



Ти пък и ти


Да не си тръгнал на ляво бре

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Има ли ИСТИНСКИ мъже изобщо?нови [re: Пpec] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано05.07.08 19:49



Живота си е твой и го живей както искаш. Продавай!!!!! Няма да съжаляваш

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.