Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 29.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Нуждая се от най-сериозно мъжко мнение!нови  
Автор Mil4o22 (непознат )
Публикувано26.06.08 12:39



Здравейте!
Става дума за следната ситуация: 41годишен мъж има връзка с 31 годишна жена!И двамата са семейни и имат по едно дете-на мъжът 17 годишно,на жената 6 годишно! От връзката между двамата/ммного силна и изгаряща любов/ се ражда детенце/вече почти на годинка/!Те продължават да живеят всеки със семейството си и се виждат от време на време,когато обстоятелствата позволяват,имайки впредвид,че за съпруга на жената новороденито дете е негово! /Сега може да я псувате колкото искате и да я наричате както желаете-не в това е въпросът!!!/


Мъжът обича семейството си,но със съпругата си отдавна живеят да кажем на приятелски начала! Тя /съпругата/ обаче е финансовият стълб на семейството-напълно независима и способна да се грижи за детето им,докато той не е чак толкова финансово стабилен,което в някаква степен предопределя съдбата на приятелката му и тяхното дете-при собственият си съпруг тя и двете й деца са финансово обезпечени и живея що годе сносно откъм семейни отношения!
Следва и въпросът ми-На мястото на този мъж Вие как бихте постъпили,като давам четири примера ,към които моля да се придържате като отговор,макар че с удоволствие и любопитство ще изчета и уважа всяко различно мнение! Апропо отговорите са следните:
1. Ще останете при семейството си и ще се виждате с другата жена и дете когато е възможно,имайки впредвид,че възрастта на детето ще има решаваща роля/когато вече е достатъчно голямо да ръзбира срещите заедно с него ще са невъзможни от гледна точка на сигурност на жената и спокойствието на детето!!!/
2. Ще заживеете с жената и нейното дете /или двете деца/ и ще поемете риска на не чак толкова ясното ви финансово бъдеще!
3.Ще останете при семейството си и ще прекратите всякакви отношения с жената и детето!
4. Ще се изнесете и ще живеете сам /полезен доколкото е възможно и за двете страни/ и в душевен мир със себе си и ще оставите всичко друго да се случва както дойде!
Надявам се темата да не Ви отекчава и ще съм благодарна на всякакви мнения и отговори /много моля само да са сериозни!/ Благодаря!



Тема Re: Нуждая се от най-сериозно мъжко мнение!нови [re: Mil4o22]  
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано26.06.08 12:45



Забелязваш ли, че вариантите които предлагаш изключват стремеж към направа на нещо по-добро и влияние на ситуация в която си?

На това му се вика робска психика и нежелание да управляваш съдбата си.



Тема Re: Нуждая се от най-сериозно мъжко мнение!нови [re: Bълk]  
Автор Mil4o22 (непознат )
Публикувано26.06.08 12:49



Да! Затова ми кажи ти какво предлагаш? Много е важно за мен да разбера мнението на мъжете!Впрочем аз съм въпросната жена!





Тема Re: Нуждая се от най-сериозно мъжко мнение!нови [re: Mil4o22]  
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано26.06.08 13:00



то е ясно, че си въпросната жена.

Твоите варианти могат да се напишат по друг начин:

1. Да оплашиш иот възможното развитие на нещата и да наплюеш на всичко оставяйке нещата в сегашното им състояние (това може да е и по причина на нежелание да се променят нещата)
2. Да проявиш егоизъм рискувайки живота на другите.
3. Да отречеш всичко което се е случило
4. Да се предадеш и скриеш от всички.

За второто не ми харесва риск който споменаваш, защото рискуваш с живота на другите, та за това трябва да се скъса задника и да се направи възможно и невъзможно за осигуряване на финансово благополучие и най-вече стабилност на едно семейство.



Тема Re: Нуждая се от най-сериозно мъжко мнение!нови [re: Bълk]  
Автор Mil4o22 (непознат )
Публикувано26.06.08 13:03



ОК!Съгласявам се с мнението ти,но все пак кажи ми в частност Ти как би постъпил? Ето това искам да зная!Благодаря!



Тема Re: Нуждая се от най-сериозно мъжко мнение!нови [re: Mil4o22]  
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано26.06.08 13:08



Едва ли ще ми се случи подобна случка където трябва да се чудя по кой път да поема.

Във варианти предлага от теб, лично за мен няма нито един приемлив. Що годе става 2, но ти написах като коментар относно риска и личното ми поведение в подобна ситуация.



Тема Re: Нуждая се от най-сериозно мъжко мнение!нови [re: Bълk]  
Автор Mil4o22 (непознат )
Публикувано26.06.08 13:08



Искам само да вметна,че четвъртият пример,който давам съвсем не е в смисъл на това да се скриеш ,а вариант да бъдеш честен и към двете страни ,не избирайки нито една от тях на практика поне до изясняване на собствените ти желания и възможности и евентуално след това да предприемеш каквото и да било друго дейстие!

Редактирано от Mil4o22 на 26.06.08 13:09.



Тема Re: Нуждая се от най-сериозно мъжко мнение!нови [re: Mil4o22]  
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано26.06.08 13:11



хм, реално погледнато ще е честен само към жената на която е женен, но не и към тази с която има странична връзка оставяйки я чакаща в неведение относно това какво друго ще хрумне или се реши.



Тема Re: Нуждая се от най-сериозно мъжко мнение!нови [re: Bълk]  
Автор Mil4o22 (непознат )
Публикувано26.06.08 13:14



Мда...така е,но да ти кажа напълно честно аз,като потърпевша в случая смятам този вариант за по-реален пред първия!!! Поне ако това,което твърди /че ни обича и т.н./ е истина!А аз вече много дълбоко се съмнявам в това!





Тема Re: Нуждая се от най-сериозно мъжко мнение!нови [re: Mil4o22]  
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано26.06.08 13:18



е, ти вече си избрала какво предпочиташ да се случи, за какво ти е нечие мнение?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.