Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 01.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Чел съм такива историинови [re: 1919]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано26.06.08 15:10



Има ги.

А, съпругът на авторката на темата е путьо и си заслужава съдбата! Толкова ли не е усетил лукавостта на жена си, когато ни в клин, ни в ръкав му е поискала да правят второ дете?

Я ми кажи кога една жена разбира, че е бременна? В кой месец? Предполага се, че бременността е нежелана и че не търчи да си прави всяка седмица тестове.

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: Друг е въпросът дали историята е вярнанови [re: 1919]  
Автор Mil4o22 (непознат )
Публикувано26.06.08 15:11



Еееех,дано да беше измислена!!! Това би било най-добрият вариант,но няма как да върна времето назад!



Тема Re: Чел съм такива историинови [re: ASSASSlN:]  
Автор Mil4o22 (непознат )
Публикувано26.06.08 15:16



Казах вече някъде по-горе,че има обстоятелства,които ако трябва да разказвам ще мине поне ден! Приеми,че да махне детето е било НЕВЪЗМОЖНО и че някъде дълбоко в себе си е смятала,че то е на съпругът й!Друг е въпросът какво е станало в действителност,но все пак не бива да се разсъждава еднозначно,нали?!



Тема Re: Чел съм такива историинови [re: Mil4o22]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано26.06.08 15:21



А дали детето не е на съпруга? Може би ако започнеш така да мислиш нещата се подреждат ........поносимо. Даваш един сиктир на любовника и всичкото внимание и грижи за съпруга и децата..



Тема Re: Друг е въпросът дали историята е вярнанови [re: ASSASSlN:]  
Автор Mil4o22 (непознат )
Публикувано26.06.08 15:27



Милчо22-демек Аз е повече от ясно,че няма да пише тази тема с постоянният си ник,малко или много рискът никак не си струва!



Тема Re: Чел съм такива историинови [re: 1919]  
Автор Mil4o22 (непознат )
Публикувано26.06.08 15:29



За съжаление имам неоспорими доказателства,че е на "лбюбовникът"! Получих ги още в деня на раждането !



Тема На твое място щяхнови [re: Mil4o22]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано26.06.08 15:32



Първо. Да вляза в най-близката църква и да се изповядам. Да запаля свещ и да поискам прошка от Бога.

Второ. Да се подготвям психически за развод, като варианта е само един - взимаш си копелето и се махаш.

Трето. Най-трудната задача. Да подготвим психически мъжа си. Хич не мога да измисля, обаче, как да стане тази работа.

Може би - да започнеш да се отдръпваш от него - лека-полека, ден след ден. Да мълчиш, да не му се усмихваш гузно-гузно. Той ще се чуди какво става, ще те разпитва - казваш му, че не си добре, че са ти объркани мислите...

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Аман от женски загадки!нови [re: Mil4o22]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано26.06.08 15:36



Ми, кажи ясно:

С мъжа ми искахме второ дете, ебахме се на поразия. Използвах момента и взех да се еба волно и свободно и с другия.

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: Чел съм такива историинови [re: Mil4o22]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано26.06.08 15:37



Да мислиш скъпа съм написала.





Тема Апропо, колко време продължинови [re: Mil4o22]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано26.06.08 15:42



много силната и изгаряща ви любов?

Събирам информация във връзка с изследванията ми върху "Синдром на междуразкрачието".

Обичам курвите, но не и техните номера!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.