Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 24.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Моля за мъжко менениенови Отговор на мнението
Автор maia_754 (просто аз)
Публикувано15.06.08 12:52



Това е темата ми, която писах в женски форум, знам, не е редно и тук да я поствам, ако трябва, изтрийте я.
Просто ми е много тежко, не мога да си отговоря на куп въпроси....
Ето :
Искам да се разплача, а не мога, буцата стои в гърлото ми......шопинга лекувал.....вчера си купих какво ли не, не става, заспах с приспивателно.....започвах да пиша няколко пъти и изтривах....какво ли искам да чуя, не знам....

Започвам с историята ми - ТОЙ връхлетя в живота ми като хала, ей така , изведнъж.Минало е много малко време от както бяхме заедно и само 3 дни, от както той не иска нищо с мене! Само за месец и половина, ТОЙ ми показа обичта си, показа ми какво е да се грижиш за чуждо дете (моето), поканих го за една вечер в къщи, той започна всяка да остава, всичко беше като в приказка, аз чак започнах да се чувствам много притисната от толкова събития наведнъж. Сама съм от 6 години, досега никой мъж така не е проявявал интерес към мен и детето ми(най-вече).......помагаше ми финансово, помагаше ми във всичко.....казваше, че такава жена е търсил, раздели се седмица след нашата голяма страст с жената с която живееше(това със сигурност го знам), на църквата си пожелал винаги да бъдем заедно.......направихме в неделя резервация за почивка, във вторник му креснах по телефона, за което се извиних....след час ми се обади и ми каза, че не иска повече да бъде с мене, че иска да е сам, иска да приключим.....леллеее, в такъв шок изпаднах, бях на работа, щях да припадна,за почнах да му звъня, да го питам какво става, защо е взел това решение, как така изведнъж.....е, убедителен отговор не получих, каза, че бил се заклел пред себе си, че никога повече няма да позволи жена да му кресне, предишната дама била такава, явно му е психична травма това, но.....така да зарежеш всичко с лека ръка....та детето пита все за него, на всички разказваше колко е щастлив с мен....аз бях истерясала, това не го очаквах....не желаеше да се видим, само по тел. комуникирахме.....аз му звънях и звънях.....извинявах се, казвах му да даде още един шанс.....не и не........оставих го един ден, обадих му се, пак аз монолог водих повече, той само каза, че не си е променил решението......каза, че няма какво друго да каже и направи, съжалявал и това е, решението му било окончателно, поисках среща, каза, че някой ден ще ми се обади за кафе, но нищо повече......звучеше категоричен!

Тежко ми е, много ми е тежко, боли ме......
Уж съм силна жена, сама се справям с толкова проблеми, а сега стоя безпомощна, пуша, не се храня и ....

Единственото нещо, което искам е да си го върна, да се пречупи всичко в него, с цялото си сърце го искам

Каза още, че тези дни се чувствал добре, излизал, мислел си за работата, не бил готов за нещо повече, а на мен само преди седмица ми казваше как ще обзавеждам, как иска да сме заедно.....

Ами, написах го, не ми стана по леко, напишете ми и вие нещо, ако може, отговорете ми що за държание е това, как да разгадая поведението му, обвинете ме, каквото искате.....




Тема Re: Моля за мъжко менениенови [re: maia_754] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.06.08 16:08



Що не пробва барабар с крясъка и два шамара да му праснеш, та да е ясно кой кара влака? Баси лудите жени! Представям си как ходя от един месец с някого и още не сме се и опознали, а той почва да ми крещи... Кажи, че историята е измислена! Не може да има толкова тъп народ.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Моля за мъжко менениенови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано15.06.08 17:51



Да не искаш да кажеш,че си изчела цялата боза?
Щото аз не можах.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Моля за мъжко менениенови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано15.06.08 18:10



И аз почнах ама се отказах.
Ся като трясна още 2 може и да я дочета и да я посъветвам нещо девойката



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Моля за мъжко менениенови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано15.06.08 19:47



тя му е креснала по телефона. оня взел че се нацупил и сега го раздава СърдИтко. някои момчета никога не порастват.





Тема Re: Моля за мъжко менение [re: maia_754] Отговор на мнението
Автор maia_754 (просто аз)
Публикувано16.06.08 10:06



Исках нещо друго тук, но явно не. Благодаря ви все пак!
Моля модератора да изтрие темата ми!



Тема Re: Едно е да искаш, друго да можеш, третонови [re: maia_754] Отговор на мнението
Автор Aлekcия (непозната)
Публикувано16.06.08 11:50



да знаеш как да го реализираш! Не му падай на колене на този мъж, само защото сте имали 1 романтичен месец. Той си има собствени проблеми, щом се е разделил със съпругата си. Ако пък си има собствено/-и дете/-ца просто няма как да не го жегне сърцето. Сексът с теб е моментно удоволствие, очарованието от което се изчерпва с грозния скандал по телефона. Да се държи добре и внимателно с едно дете го може всеки що-годе добре възпитан мъж. Кое не ти е ясно, кое не можеш ли? - не ти е ясна мъжката психика на теб. Всеки един мъж обича това, което и една жена. Обича да е обект на внимание, нежност, грижи, обича хубава храна, обича да му нарежеш хубаво мезе, да му изстудиш хубаво винце и да не се стискаш, когато те пожелае. Е каузата е загубена, животът продължава. Влюбена или не, все едно. Човекът е направил преоценка на случилото се между вас и те е отхвърлил. Може и да си е извадил и генерален извод, че "Всички жени са курви, с изключение на майка ми, да не забравяме, обаче че и тя е жена..." Има и следващ мъж, и по-следващ, горе главата и без хленч!!! Лошото на развода е, че за себе си мъж ще намериш, но истински баща на детето си не можеш! Няма такъв, който да обича истински детето ти, както родният му (изключвам биологичните изроди, които цял живот не поглеждат децата си, или не ги познават, но и те са факт!). Купил бил това-онова, ами нормално. Иска вечеря с теб, иска секс, ще ти купи, какво толкова е направил? Да не би да мислиш, че е редно да ощетяваш детето си финансово, щото на него му се иска ...?



Тема Re: Моля за мъжко менениенови [re: maia_754] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 13:54



наистина кофти, че си му креснала, някои мъже, като мен нямат висока търпимост към женско налагане и агресия, всъщнмост към никаква.

една идея - спри да му звъниш, разсей се, не го гони, след "инцидента", това само би го отблъсквало оше повече, просто спри да му се обаждаш, както и да е - телефон, чат, не го търси.
според мен сам ще те потърси, ако ли не - като мине известен период от време, пак го потърси, лошото ще е избледняло в съзнанието му.



Тема едно женско мнениенови [re: maia_754] Отговор на мнението
Автор cлънчorлeд (узрял)
Публикувано16.06.08 16:46



Сигурна ли си , че се е разделил с предишната ,или само си е търсил повод да те разкара?!Кофти наистина , спри да го търсиш.Колото си по-напориста , толкова повече го стряскаш.

Welcome to the real world


Тема Какво е това друго, което си искала?нови [re: maia_754] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано16.06.08 16:52



Ооо, ама ти май ни се караш, а!?

В неделя по обед пускаш тема, в понеделник сутрин си недоволна.

Разбираемо е емоционалното ти състояние, ама дай по-кротко, а!

Редактирано от ASSASSlN: на 16.06.08 16:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.