Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 07.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема проблем с ...нови Отговор на мнението
Авторoби4aщa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 16:30



Каква може да е при4ината един силно възбуден мъж да 'омекне' то4но когато не трябва и това да се слу4ва постоянно?
Имам този проблем с 4овека, когото оби4ам, и не знам как да го разбирам и как да постъпя... Той също държи много на мен...
Той няма сексуален опит, а аз не много пове4е...

Имам силна нужда от помощ!!!



Тема Re: проблем с ...нови [re: oби4aщa] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 18:27



Гузна съвест!!!
Поне на мен ми се е случвало от това.


Е, може и да се притеснява от нещо човека.



Тема Re: проблем с ...нови [re: oби4aщa] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано23.05.08 20:35



Натъпчи го с пръсти или други подръчни.
Като е вътре ше се даврандиса



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема бе пича може и да се шашка....нови [re: oби4aщa] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано23.05.08 23:49



... притеснението е нахй-отвратното нещо в секса... Та ако успее да не мисли дали пак... и пак... и пак ще стане еди-какво си може би ще преодолее това...
Друго...? Хммм ами сещам се за други още неща... но едва ли ще задържа (нали нямал уж опит)....
Бе опитай да го отпуснеш и да не мисли за това.... Хмммм като му изпиеш мислите :)
Я виж дали като почувстваш че омеква.... може да направиш нещо толкова мръснишко... че той да полудее (не може да не усещаш какво го възбужда зверски...)... нещо, което ще го (чакай че ще почна да си споделям моите желания

)
Успех.... скъсай ги пича (щот мъжете сме за това... да ни е***бете яко)

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: проблем с ... [re: oби4aщa] Отговор на мнението
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 00:16



Може да го привличаш /по принцип/, но на практика да не го възбуждаш истински - не му въртиш свирки, не си "мръсница", не правиш това, което наистина му харесва в секса... Другите опции са... от медицинско естество.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.