Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 28.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема има ли мъже които не изневеряватнови Отговор на мнението
Автортъпa жeнcka (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 13:25



странното е че когато споделя с приятелка подобно съмнение за някое гадже, тя ме съветва да му дам пътя на минутата. а ако го сторя, ме убеждава, че всички го правели

много хора ще драскат какви ли не глупости по темата, но аз наистина питам сериозно: има ли мъж който да може да сподели как наистина е обичал две? защото се чувствам обичана, обгрижвана и всичко останало с този мъж, но не му вярвам. може да съм параноична, но има недвусмислени сигнали че става нещо

не питам дали да му дам пътя, търся начин да разбера възможно ли е хем да ме обича и сексът да е повече от наред според него а и според мен, хем да го прави с друга, нито сме женени, че да му се налага да е с мен, ако обича нея, нито съм за изхвърляне

и още нещо, мъже: ако ви обвинят несправедливо, ще се засегнете. ако не е за пръв път (да ви обвиняват), ще ви писне и ще решите че тая жена е куку

но ако е права и ви накара да си признаете остава или да се раздели с вас, или да ви каже: нищо, давай, аз и така те обичам

да си мълча ли тогава? ми не мога!

сериозно бе, "бягай" е най-лесното. другия вариант е "върни му го". а на мен ми е трудно да му го върна. пък и не знам дали това ще помогне



Тема Re: има ли мъже които не изневеряватнови [re: тъпa жeнcka] Отговор на мнението
АвторHeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 14:51



говорете си бе хора...



Тема Re: има ли мъже които не изневеряватнови [re: тъпa жeнcka] Отговор на мнението
АвторaBoy (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 15:13



Малко е в стенографски стил, но хората са се изказали по въпросът:





Тема Re: има ли мъже които не изневеряватнови [re: тъпa жeнcka] Отговор на мнението
АвторCДT (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 15:18



Скъпа Т Ж, само по сапунките мъжете обичат две жени едновременно.
Едната винаги е само за секс.
Това, че ти изневерява не означава, че не те обича.
Умният мъж прави всичко дискретно и за двете дами.
Ако е тъпанар и парадира с връзки и те прави на глупачка му бий шута веднага!


"Който не е грешил пръв да хвърли камък по мен"



Тема Re: има ли мъже които не изневеряватнови [re: CДT] Отговор на мнението
Автортъпa жeнcka (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 15:29



Благодаря ти, СДТ.

наистина го прави дискретно, не се усещам пренебрегната, няма в какво да го упрекна

освен в беглите следи от жена в колата му и в дома му. които намирам защото си отварям очите на 4. наистина бегли следи, но следи. от една и съща жена. която явно не е с него нощем нито обядват заедно. питам се кога ли е с него. но факт

естествено това ме тревожи

не защото утре може да реши да избере едната и това да не съм аз, макар че и това ме тревожи (но като че ли не го вярвам)

по-скоро ми е гадно, защото това е НАШИЯТ живот и НАШАТА връзка. не сме се разбирали да допускаме други хора в нея

ако аз го направя, той няма да го приеме, в никакъв случай

знам че не е в моя полза това че е сигурен в моята вярност, това го демотивира и пр. но не играя игри

лошото е че ако "си поговорим", както съветва първият който ми писа, ще се стигне до скандал. той ще отрече, аз няма да му повярвам

прочетох и линка на втория отзовал се. някак успокоително е да си мислим, че не не са ни предали просто чувствата им за тези неща са по-зрели или по-истински. това се опитвам да си внуша

а понякога си мисля че имам нужда от терапия, за да не ми пука толкова. но и на него му пука, да вземем двамата да отидем?

моля мъже, обяснете ми как се чувства такъв човек и как са се развили нещата



Тема Re: има ли мъже които не изневеряватнови [re: тъпa жeнcka] Отговор на мнението
Авторвлюбeн (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 16:15



На въпросът ти - възможно ли е - да, възможно е - да те обича, да имате чудесен секс и да не иска да се разделяте.



Тема Re: има ли мъже които не изневеряватнови [re: влюбeн] Отговор на мнението
Автортъпa жeнcka (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 16:22



ех, това е типично мъжки отговор: възможно е, да

и се предполага, че вече съм спокойна? аз съм жена, имам нужда от повече думи, за да разбера



Тема Re: има ли мъже които не изневеряватнови [re: тъпa жeнcka] Отговор на мнението
АвторCДT (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 16:30



В желанието си да задържиш на всяка или на висока цена човека до себе си ще се превърнеш в роб на чувствата си.
В една връзка не е достатъчно само единият да е мотивиран.
Ако се колебае между теб и другата и ти не си избраната, не съжалявай-просто това не е твоя човек, ще се намери друг, който да те оцени.
Иначе използвай това, че мъжете желаем това което нямаме. Бъди малко по агресивна не се разкривай изцяло, провокирай го, нека знае, че можеш и без него, това ще го мотивира /ако изпитва някакви чувства/ да се стреми да те спечели отново.



Тема Re: има ли мъже които не изневеряватнови [re: CДT] Отговор на мнението
Автортъпa жeнcka (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 16:33



благодаря ти, СДТ. истината е че той отдавна си мисли че не мога без него, и май е прав. така че вече съм роб на чувствата си.

тъжна история. може би трябва да се кръстя тъжна женска



Тема Re: има ли мъже които не изневеряватнови [re: тъпa жeнcka] Отговор на мнението
Автор Pisunqk ()
Публикувано06.02.08 17:54



a, не
не се прекръщавай!

ех, това е типично мъжки отговор: възможно е, да

и се предполага, че вече съм спокойна? аз съм жена, имам нужда от повече думи, за да разбера


тъпа си ти отива. щото и аз съм жена, ама и от малко думи разбирам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.