Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:17 28.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема До колко могат да ви дразнят момичетата с smsнови Отговор на мнението
АвторZelig (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 20:38



Привет,
проблема е следния. Случвало ли ви се е да пратите sms с информация от рода на: "хайде да се видиме" и да получите отговор след няколко часа?

Или въобще да получавате отговори на съобщенията си след часове така, че да ви опъват нервите с това.

На мен вече ми се случва с второ момиче(с първото това беше един от факторите за късане). Идеята е как вие процедирате в такива ситуации?

И въобще правите ли нещо по въпроса или игнорирате проблема и се опитвате да не се дразните?

П.П.: Неразглеждаме случаиите, в които това закъснение се е получило случайно.



Тема Re: До колко могат да ви дразнят момичетата с smsнови [re: Zelig] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано22.01.08 22:05



Слушай какво ще ти каже дядо ти.Момиченцата ,като им пораснат косъмчета в гащите се мислят вече за неотразими и желани.И започват да се пробват дали върви свалката.Това са им номерца ,за да се доказват пред себе си и приятелки,че вече вървят.И се кефят,ако някой като теб се е вързал.
Та така е живота.Теглиш им по една майна и си гледаш живота без лигли.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: До колко могат да ви дразнят момичетата с smsнови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
АвторZelig (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 23:40



Принципно не е проблем. Аз с предишната, която ми правеше такива номера скъсах(то не бепе само това причината). Въпросът е: може ли да се постъпи по мъдър начин и да се избегне това?

А иначе мацката, че може да я разкарам - може, но трябва да се намери и по - културно решение.

П.П.: Дами, ако искате един бонбон от ваще хора да отърве кожата дайте и вие някакви идеи как да излезем с финес от такива ситуации. Кой знае, може тези съвети един ден и на вас да ви спестят едно зарязване.





Тема Re: До колко могат да ви дразнят момичетата с smsнови [re: Zelig] Отговор на мнението
Автор БAPATOЧKA (ентусиаст)
Публикувано23.01.08 00:23



Май не може - зависи си от момичето просто. А пуберките страшно им харесва да правят номера. Имах една приятелка ( в по-зряла възраст) се хвалеше (била на 16-17) как си чукнала среща с трима на Попа. После минала оттам с трамвая да ги види как висят....



Тема Re: До колко могат да ви дразнят момичетата с smsнови [re: БAPATOЧKA] Отговор на мнението
АвторZelig (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 00:25



Не, не. Този вариант отпада. Първате беше на 27, тая няма да я пиша на колко е, че не ми се дават обяснения за тия постове, но не е бог знае колко по - млада.



Тема Представям синови [re: Zelig] Отговор на мнението
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано23.01.08 08:20



как давам обяснения защо не съм отговорила на смс в срок


Ами в началото на връзката ви поставяш условие, че трябва да ти се отговори до 15 мин и си щастлив.
А защо пращаш смс, а не се обаждаш? Цената не е ли същата?



Тема ами представи синови [re: Smile] Отговор на мнението
АвторMaцa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 09:13



че мацката не е роб на мобилката си и не се пули ежесекундно в дисплея и е видяла есемеса след време



Тема в такъв случайнови [re: Zelig] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано23.01.08 09:18



просто се обаждам. Икономически неизгодно е да каниш някого със смс, от една страна. От друга е крайно тъпо. Разбира се, за второто не искам да ми се сърдиш, но си е така. Със смс-и се казват други неща, за които обикновено бързият отговор не е толкова спешен.



Тема Re: До колко могат да ви дразнят момичетата с smsнови [re: Zelig] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано23.01.08 09:23



подкрепям станислав: защо не се обадиш?
аз самата обикновено виждам смс-и с дни закъснение защото приемам обажданията за нормалния начин на правене на уговорки...
ама е до нагласата на човека, де.



Тема Re: До колко могат да ви дразнят момичетата с smsнови [re: Zelig] Отговор на мнението
Автор Kalin4ica.. (.)
Публикувано23.01.08 09:40



Ами жените не си падат по стиснати мъже..Ако искаш среща-обади и се..покажи и уважение..пусни 2-3 комплимента... Нали си чувал, че жените обичат с ушите си... Какво си се разписал с тия смс-и.. досадни са... Не всяка жена има нерви да кълве буквички... Пък и както казаха по-горе разговора няма да ти излезе по-скъп / или поне малко по-скъп/ от един смс... ама е по-мъжкарско... Може пък нарочно да не ти отгаварят... Такива дребнави мъже направо ме изнервят....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.