Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:18 10.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема телефонен тормознови Отговор на мнението
АвторAнИ (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 09:08



Пиша в този клуб макар,че темата е повече за клуб "споделено" ,но тук четат и пишат повече хора.От две седмици едни телефонни обаждания ме изкарват извън равновесие.Не мислех,че такива простотии ще ми повлияят така.По празниците получих един смс,ще ви го цитирам и реших,че са сбъркали номера.Той гласеше:"Ще скъсам от секс в устата и газа луда Кучко".Дословно ви го написах и "кучка" е с главна буква.Номера от който е написан винаги е изключен.На другия ден ми се звъни от скрит номер и мъжки глас "Ще те скъсам от секс палавнице"

.Незнам какво да си мисля вече,кай ми звъни и защо .Мисля си,че този човек не ме познава изобщо,защото ако ме познаваше,нямаше да си позволи да ми говори така,па било и то най големия простак.Аз съм сериозна жена ,вече като чуя да ми звъни телефона се стряскам.На работното ми място не винаги съм сама и се чува в телефона какво ми се говори.Вчера вече беше върха.Човека се обади и ми обясни колко му бил голям члена и дали щяла съм да му го поема.Номера пак скрит.Обадих се на оператора и попитах какво се прави в такива случаи.Казаха ми жалба в полицията,но ако е телефон с ваучер,не може да се засече.Изнервя ме това,че не мога да направя нищо по въпроса.Свикнала съм да владея положението и да не оставям недоизяснени неща.Мъжът ми ме съветва просто да не вдигам на скрит номер и изобщо не му пука.Кажете ми има ли начин да разбера кой е този боклук



Тема Re: телефонен тормознови [re: AнИ] Отговор на мнението
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано10.01.08 09:32



мда, много гадно наистина. и все пак, нали не е познат или някой, който поне ти знае номра и че най-малко зад него има жена?

като начало - не отговаряй на непознат номер, а нали и вече телефоните имат различни мелодии за различни номера, виж ако може за без номер да не звъни, например, ако е възмжно.

и ще е най-добре да се ориентираш към смяна на номера.

е като получи смс не може да не си получила и номера?



Тема Re: телефонен тормознови [re: yetti] Отговор на мнението
АвторAнИ (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 09:47



Да смс-а е с номер,но е винаги изключен.Попитах оператора по първите 4 цифри на номера,може ли да се разбере дали е на сметка,или не.Не можело да се разбере ми обясниха.И ако е на сметка,само тогава чможе да се проследи чии са обажданията.И на мен ми мина през ум,че може да стои жена зад тези обаждания и по просташкия речник и диалект на мъжа и по това,че "кучка" е с главна буква ме навежда на мисълта,че е една жена .Но как да го докажа незнам.



Тема Re: телефонен тормознови [re: AнИ] Отговор на мнението
Авторcмc (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 09:51



От кой оператор е номера?



Тема Re: телефонен тормознови [re: AнИ] Отговор на мнението
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано10.01.08 12:25



ami щом е винаги изключен - значи е с предплатена карта, т.е. ползват я очевидно само за това.
все пак подай оплакване ако искаш. поне да ги сплашиш. но явно няма да ги хванат...



Тема Re: телефонен тормознови [re: AнИ] Отговор на мнението
Автор Zelenikata (на Странджа)
Публикувано10.01.08 12:31



Ако е "една жена", явно доста си я ядосала. Ако има познати в твоя кръг, пак ще се сдобие с номера ти, ако го смениш. И ще се радва на малката си победа - притеснила те е достатъчно, че да хукнеш да си сменяш номера.

Може да е някой болен тип, който те тормози на случаен принцип. Случвало се е подобно нещо с моя позната. Като започна съпругът й да вдига телефона, обажданията престанаха.

Ако искаш да разбереш дали е на договор, пусни жалба в полицията. Вариантът обаче, да не е ваучер, но да не е на негово име, е много вероятен. Нищо чудно и човекът, на когото е, да не знае за тези обаждания - примерно взимане докато е в тоалетна, баня, съседна стая в офис и т.н.

Ако не искаш да си късаш нервите, просто спри да го вдигаш и да му се впрягаш. Простаци всякакви. Зложелатели също.

Ако пък параноясваш и се притесняваш, че е преднамерено, знае коя си, има ти номера и адреса и прочее, известно време не се движи сама.

Това са съвети за действие с добро. Винаги има и други. Не толкова добри.





Тема Луди за връзваненови [re: AнИ] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано10.01.08 13:23



сте,ако мислите,че някой ще се се занимава с глупостите ви.
Оня ден на моя приятелка майка и с тежък инсулт в безсъзнание.Така и не дойде бърза помощ с часове.
А вие сте се затръшкали да дирите някой си за глупости по телефона.
Вземете се в ръце.Правителството е абдикирало от държавата.Не го ли разбрахте?
То си има друга работа.Да осигурява наркотрафика през нещото наречено държава.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Луди за връзване [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано10.01.08 14:51



не си прав,щото е много неприятно.
Мен също ме тормозят от известно време. Пращат ми смс-и и ми звънят къде през деня,къде по нощите,пускат ми неква чалга или затварят.
На всичкото отгоре 2 пъти на домашния телефон ми се обажда неква глупава госпойца ,която ми разиграва театри за 3-ти клас как мъжа ми си забравил чорапите ,като бил последния път у тях, и си мисли,че ше и се вържа.отговорих и,че мъжа ми като ебе не си сваля чорапите и сигурно се е объркала и тя втрещена ми затвори и от тогава не ми се е обаждала,но започна тормоза на мобилния.
не че му обръщам внимание, сигурна съм,че е некоя тъпачка с пуберски ноемра за дранене,но просто ми е любопитно кой може да е,защото просто сред хората,скоито общувам отдавна няма такива пубери.

естествено , и на мен ми казаха,че е предплатена карта и нищо не мога да направя.
Дреме ми.

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема И с ваучер да е пак може да се засече.нови [re: AнИ] Отговор на мнението
Автор Koлчo111 (минаващ)
Публикувано10.01.08 15:00



Стига да искат, запиши го и със записа пусни жалба. Най-малкото могат да го блокират.

Редактирано от Koлчo111 на 10.01.08 15:04.



Тема Re: телефонен тормознови [re: AнИ] Отговор на мнението
Автор ¤MИHAЛO¤ (Изчезващо)
Публикувано10.01.08 15:13



Ако е непознат или скрит номер не вдигай.А ина4е ако може6 да пращаш смс-и на този номер през интернет напални го с 200-300 смс-а..да има да отваря цял ден смс-и:)бе зна4еие какво има в тях..можа да са само с по 1 буква:)

...,,Само в Смърта има живот.Само в мрака-светлина.Само в мълчанието-слово,,...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.