Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 22.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Малко да си поотпусна дущицатанови Отговор на мнението
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.01.08 19:09



Непрестанно съм на лов за жени. И докато работя пред компютъра и докато шофирам. Обикновено си целя "жертвите" в двете крайности - форуми за запознанства и на улицата. В заведения никога. Даже и да ме свалят. Защото имат презумпцията за брак. В работно време пред компютъра като в момента отварям няколко сайта едновременно и започвам да си пиша с двайсетина тинейджърки, а когато съм в колата вечерно време по София използвам индуктивен анализ и рядко бъркам. И да сбъркам не е страшно защото съм в кола и давам газ бързо. Обикновено всичко започва с покана за кафе. Гледам жената да не е много интелегентна като сканирам формата на лицето й и енергията която излъчват очите й. Всичко се свежда до това малко да се напие с долнопробна водка за да стане управляема. В същото време за да не се досети и обвини пия уиски. А аз мога да изпия и една бутилка без да ме хване.





Търсят ме по телефона много жени. Не знам колко са. Непрекъснато. Една да я взема от училище, друга да й правя услуга, трета за поредният секс и така. Но само една единствена от тях ме интересува. Останалите са просто за едното ебане. Това е вулгарната истина която трябва да знаете. Жена да ме превземе е почти изключено. Трябва да е всеотдайна богиня и да ми е завъртяла главата още на първа среща. С атака. Орална. Гледайки ме право в очите. Докато свършам със стонове. И изпържвайки ми мозъка. Защото после изграждам защита и е късно....

Надявам се тази тема не е засегнала никого. Много ви обичам и уважавам всичките. Ако някои прецени, че тя е твърде откровена няма да се сърдя да я изтрие. Ако ли не ще я развием и ще се получи страхотно!

Редактирано от oт roвeдapци на 03.01.08 19:19.



Тема Re: Малко да си поотпусна дущицатанови [re: FileO99] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано03.01.08 19:35



Млад си,див!Нормално е да си в ролята на ловец.
Някой ден(дай боже всеки му)като се пренаситиш на трофеи, ще усетиш блаженството на това да си жертва



А за товаЖена да ме превземе е почти изключено ,кажи само-боже опази-и внимавай.

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Малко да си поотпусна дущицата [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.01.08 20:15



Тя белята вече е станала. Хванала ме е за топките. Най-красивата жена на България!





Тема Re: Малко да си поотпусна дущицатанови [re: FileO99] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано03.01.08 20:56



Nadaj se nqkoj den da ne se okave"naj-golemiq bokluk w bylgariq"
Влюбването е най-голямата простотия която може да връхлети мъж!
Питай патило



Хванала ме е за топките



Ми хвани я за путката тогава:)

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Малко да ти почета дущицата,нови [re: FileO99] Отговор на мнението
Авторkoй e пo-нaй-нaй (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 23:56



един вид.
Признавам, липсваше ми провокативния ти тон, изпълнен с нехаен непукизъм и твърдоглавие, което всеки път ме кара да се питам- си задник, обграден от дупка или си дупка, обградена от задник.Ама не искам да обиждам, сега не скачай с пушкатЪ и шапкатЪ.
Честита нова година, даже.
Сега за най-красивата жена в България, така е от моето гардже по-хубаво няма и това е мило, обаче...какво стана с развалените жени на България, нали всички бяха такива?Или всички дружо можем да си отдъхнем, че най-сетне си изпили ноктите и зарови томахавката в градината си в Бояна...и си ремонтира тавана с тиксо, ми не можах да се въздържа за последното:))
Иначе, хубаво е да те държат за топките, къде сластноу къде властно, а ти само ги пази, че ще потрябват- за генетичен материал в тет-а-тет с арийската раса.
Другото го забравих дето си го писал, ама не съм съгласна





Тема Re: Малко да ти почета дущицата,нови [re: koй e пo-нaй-нaй] Отговор на мнението
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.01.08 00:22



Признавам, липсваше ми провокативния ти тон, изпълнен с нехаен непукизъм и твърдоглавие, което всеки път ме кара да се питам- си задник, обграден от дупка или си дупка, обградена от задник.Ама не искам да обиждам, сега не скачай с пушкатЪ и шапкатЪ.

Няма провокативен тон. Защото има пълно господство. От моя страна. Тоест няма и смисъл и от войни. В дир.бг вече нямам противници.







Честита нова година, даже.

Честита Нова Година и на вас!Много Спокойствие, Здраве, Власт и Пари. Останалото само идва.














Сега за най-красивата жена в България, така е от моето гардже по-хубаво няма и това е мило, обаче...какво стана с развалените жени на България, нали всички бяха такива?

Има много развалени жени. Но няма какво да им казваме истината. По-добре да ги използваме. С усмивка










Или всички дружо можем да си отдъхнем, че най-сетне си изпили ноктите и зарови томахавката в градината си в Бояна...и си ремонтира тавана с тиксо, ми не можах да се въздържа за последното:))

Томахавката на войната е извадена в Политика. Влез и прочети. Там се води война за човешки души. Война срещу проказата на 20 век - комунизмът.










Иначе, хубаво е да те държат за топките, къде сластноу къде властно, а ти само ги пази, че ще потрябват- за генетичен материал в тет-а-тет с арийската раса.

Арийската раса е нисша в сравнение с нас.










Другото го забравих дето си го писал, ама не съм съгласна

Чети внимателно(паля цигара). И се оглеждай внимателно. Около теб. Първо гледай. После мисли. Защото възприятието стои преди разумът. И е неговият център.





Тема Re: Малко да ти разтегна дущицата,нови [re: FileO99] Отговор на мнението
Авторa нe бeдpaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 09:50



Откъде сега ти дойде този начин на писане, не ми харесва.Цитат и после коментар, пак цитат- пак коментар.
Като ц;яло самчо едно нещо ме притесни в думите ти, че палиш цигара.
Съвършенството на дух и материя не преминава през кочината на пороците.Там слагам и въпросното пиене, след което правеше не си спомням какво, но пак не ми харесваше.
Не, че има значение глобално и ти минава вероятно от единия пръст през другия, но ако постоянно търсиш противници, кога правиш любов?

Но това за оглеждането и после мисленето е интересен момент.
Аз подкпрепям твърдението, че когато не можеш да кажеш нещо хубаво, по-добре е да не казваш нищо.Обаче под непукизма в мнениетя ти нямах предвид, че нямаш какво да кажеш, а как го казваш.
Ти си мъжът, мъж ли си, не зная годините ти апропо, та ти си мъжът, който се оплаква с невероятна лекота и критикува с още по-голяма.Много трудно ти е да кажеш, обаче нещо мило и това може и да е предизвикателство за някой психолог, но за мен е маркер, че не можеш да откриваш доброто, да говориш за него и да привлечеш вниманието на останалите към него.
Така че, ако нат еб ти се струва, че трябвад а се огледам внимателно преди да помисля, то аз считам, че ти трябва преди да отвориш уста, да намислиш нещо хубаво.

Честно, стига сте променяли света отвън навътре, трябва обратното.



Какво стана със спорта?



Тема Re: Малко да ти разтегна дущицата,нови [re: a нe бeдpaтa] Отговор на мнението
Автор SSD^ (Щази)
Публикувано04.01.08 14:30



Не е така. Това е нов синтезен начин на писане. И без цигари не става. Тоест трябва да си забия около 500 отрови в тялото плюс кофеин за да си активирам мозъка. Любов правя между постингите. Аз съм на 29 години. Спорта катастрофира за последен път заради проблеми със сърцето.



Тема Re: Малко се погрижи и за тялото,нови [re: SSD^] Отговор на мнението
Авторнe нa мeн тия, Щaзи (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 19:43



защото хич и няма да ти повярвам, че спортовета са ти делайлирали, заради сърдечни проблеми.Който има такива, не пуши, изобщо.
Казваш 500 отрови в мозъка, а аз се чудя, защо и дух твой отровен, ти си се пренаситил и сега всичко ти се вижда в дим и мъгла, тъмно, миризливо и грозно.
Какво стана с фигурата ти, обеща ми нещо, а сега вместо адреналин от природосъобразен начин на живот, си инжектираш разни заместители с краткотраен и съмнителен ефект.
На 29 си определено мъж, съвсем не си малък- признавам, че мислех, че си по-дете.
Като гледам честотата на постингите времева, поне в сексуално отношение да не те мислим.

Файл, принципно няма такова определение като лош и добър човек, защото е субективно, но давам половината от ноктопластиката си, само да разбера в каква среда си израснал и какво се е случило, та да си се образувал толкова строг и кривосамовлюбен, но целенасочен персонаж.Със сигурност не си скучен събеседник, но нещо ме притеснява...и откак ми прати една роза, отдавна беше, тук по постингите ти, докато почиваше от пореден секс- все се питам, това жените сме сбъркана работа, нали?Дето от всяко лошо момче искаме строен мъж, а после се сърдим, че били улягвали.

Я си стой такъв, само намали цигарите, че ще ми липсваш.



Тема Re: Малко се погрижи и за тялото,нови [re: нe нa мeн тия, Щaзи] Отговор на мнението
Автор SSD^ (Щази)
Публикувано04.01.08 19:56



Опитваш се да напипаш нещо. Ама не става. Ето защо -


защото хич и няма да ти повярвам, че спортовета са ти делайлирали, заради сърдечни проблеми.

Което е ФАКТ. А пред фактите и боговете мълчат.







Който има такива, не пуши, изобщо

Не е така. Защото става въпрос за изхимия.













Казваш 500 отрови в мозъка, а аз се чудя, защо и дух твой отровен, ти си се пренаситил и сега всичко ти се вижда в дим и мъгла, тъмно, миризливо и грозно.

Постига се синтез на мисълта. По-лесно. С нитокин. И кофеин.












Какво стана с фигурата ти, обеща ми нещо, а сега вместо адреналин от природосъобразен начин на живот, си инжектираш разни заместители с краткотраен и съмнителен ефект.
На 29 си определено мъж, съвсем не си малък- признавам, че мислех, че си по-дете.
Като гледам честотата на постингите времева, поне в сексуално отношение да не те мислим.

Фигурата не може да се поправи с нищо друго освен с диета. Умерена. И в китайски ресторант. За секса ми не се притеснявай. Всичко е наред.













Файл, принципно няма такова определение като лош и добър човек, защото е субективно, но давам половината от ноктопластиката си, само да разбера в каква среда си израснал и какво се е случило, та да си се образувал толкова строг и кривосамовлюбен, но целенасочен персонаж.

Агресивна среда. Конфронтация навсякъде и за всичко. И в семейство и в училище, и в казарма и в университет и навсякъде.












Със сигурност не си скучен събеседник, но нещо ме притеснява...и откак ми прати една роза, отдавна беше, тук по постингите ти, докато почиваше от пореден секс- все се питам, това жените сме сбъркана работа, нали?Дето от всяко лошо момче искаме строен мъж, а после се сърдим, че били улягвали.


Стройните мъже са улегнали. Задължително. Ние говедата не.











Я си стой такъв, само намали цигарите, че ще ми липсваш.

Цигарите няма да ме убият толкова бързо. Не се притеснявай.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.