Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 15.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Ох проблеми!нови  
АвторГaлka (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 21:54



На мъж ми отдавна съм казала: "Задникът ми е "свещена крава". Не пип, че пляс!". Е не се разбира от дума моят и това си е. Продължава да тарикатства. Сега ми излиза с номера за "доверието в един брак". Къде било отишло, що съм се правила на ледена принцеса...И вече сексът в онова, дето съм дефинирала като "No access", бил станал според мъж ми въпрос на "развод и смърт". Като го чух и ми падна пердето. И му викам: като си толкоз ербап, дай си твоят задник за един показалец с маникюр и ако не изпищиш, ше си махна и аз табелката с "Ноу аксес"-а. Пак повтарям беше ми паднало пердето, та при такова предложение и познавайки моят честолюбив Рамбо, очаквах 2 варианта на отговор - отказ с псувня или шамар през муцуната. Но най-неочаквано моят каза твърдо: "Сделка!". Бях сигурна, че картите са в мои ръце, а и редовно ходя на маникюрист, та си викам "Споко, Ленче, въоръжена си". Е да, ама не! Ни гък, ни стон не чух от моят. Сълзи му избиха в очите, половин час след тва дрема във WC-to, но дори едно "ох" не издаде. Само си излезе от WC-to, легна на спалнята ни, загаси нощната си лампа и ми процеди през зъби: "Подготвяй се психически и физиологически за следващия уикенд". Обърна се и заспа като къпан. Пиша ви това и ми тракат зъбите, ама не от студ. В безизходица съм и само като си помисля колко си е тежко "по голяма", не ми се мисли какво ще е в обратната посока. Моля, помогнете ми със съвет, че верно ше стане въпрос на "развод и смърт"





Тема Аман от анални теми!!нови [re: Гaлka]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано01.12.07 22:19



Не съм чул да има кур с маникюр.
Айде у лево недоклатени пубери и чекиджии.
В ГЗС редовно само това дъвчат.Тичкайте там за публика.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Ох проблеми!нови [re: Гaлka]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано01.12.07 22:55



... преди време една мацка попита какво да правила, защото при анален секс я боляло... и отговора беше :
- Стискай зъби....



Е сега почваме обратно броене от 7 дни... и като дойде петък вечер ще те подсетим... а събота ще се ослушваме за заря...
Божеее хора откъде ги измисляте тези идиотски теми.... но добре се посмях....

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема ТЦ... не става...нови [re: Xoлдън]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано01.12.07 23:09



... в ГЗС да я постне.... трябва да се регне за да го направи... а рег. и такива теми водят до еБАН ...


Поне темата беше смешничка..... поне аз се похилих ама се чудя на кой му ги ражда главата тези идиотии...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема такава глупост,нови [re: Гaлka]  
Авторнe cъм чeлa (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 00:18



интересно е само доколко си сериозна, защото определено си жена, а не мъж.
Определено и всичко това го измисляш, освен в частта, че вероятно партньора ти наистина желае анален секс.
Какъвто и маникюр да имаш, ако не си фолк певица, значи е в нормални граници, а и сто процента не си от жените, които са готови на експрерименти дори с дължината на ноктите си.Та, какъвто и маникрю да имаш, това с бъркането в отверстието на партньора ти, неговото висяне в тоалетната и последвалото му изморено струпясване на спалнята, звучат преекспонирани и напълно смешни.
Жалко е че не съзнаваш, че това което си написала може и да ти е проблем, но не е за този клуб, даже за никой, обсъди го с приятелки, които не са се развели по подобна причина.
Този секс може да бъде невероятно приятен, когато партньора ти знае как, умее да те предразположи, както и да знае как да поговорите първо за това.
И още, можеш да доставиш и на него удоволствие, без да си представяш, че ще излязат сълзи в очите му, почети и се поинтересувай, не зразбирам защо повечето жени приемат правенето на секс като даденост.
И после, зззззащо смрък, съпрузите ни си намират любовници.Аз направо ти предлагам от сега смърт, какво ще се мъчиш до петък.



Тема хаххахахаханови [re: Гaлka]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано02.12.07 22:40



като извади маникюрчето от дверите адови, изчегърта ли из под него пастичката, или само го пообърса и сега ти е черно под ноктите като на автомонтьор?






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: хаххахахаханови [re: zaphod]  
АвторГaлka (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 21:11



Стегнат анус не оставя тор под нокът



Тема Re: хаххахахаханови [re: Гaлka]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано04.12.07 00:50



кво ти шре4и да му дадеш отзад???

Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото



Тема Re: хаххахахаханови [re: !!Фakличka!!]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 08:06



това с мъжкия анус е като G-точката при жената.да знаете мили дамички,че при 90 процента от мъжете възбудата се дължи И на подобни ласки.внимавайте с маникюра



Тема Re: хаххахахаханови [re: Гaлka]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано04.12.07 08:18



е видяло се е че ще трябва да изтраеш инвазия през задния вход, само гледай да не ти направи "мръсния санчес"






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.