Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 27.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема DVD за коланови Отговор на мнението
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 23:10



Здравейте,

Искам да си купя DVD за кола, като най-достъпни ми се струват NEO, но това което ме притеснява е дали четат субтитри на български език. В магазина някои консултанти казват, че Да, а други твърдят със сигурност обратното и то за един и същ продукт. Не искат да демонстрират и аз направо съм объркана. Моля някой с опит да сподели!

Ще Ви бъда благодарна!
Весели празници на всички!



Тема Re: DVD за коланови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано06.12.07 23:16



ае сега и кола ше караш и DVD ше гледаш



Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: DVD за коланови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор stanetzz (PResident Evil)
Публикувано06.12.07 23:33



Как така не искат да демонстрират?!!!!
Още повече, че купуваш продукт, който не всеки си купува, и едва ли продават количества от него.
Ебах ти търговците, ебах ти бунаците! Всъщност, ако са от фирмата, която "внася" NEO , не се учудвам...
Бегай далече от такива, поне избор има.

О,неразумни...ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ!!!



Тема Re: DVD за коланови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор Zelenikata ()
Публикувано07.12.07 20:23



Като не искат да демонстрират, има други, които искат...
Но, ако имаш възможност, вземи друга марка.



Тема Re: DVD за коланови [re: Zelenikata] Отговор на мнението
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 23:26



Ами препоръчайте ми нещо, което със сигурност да чете бълг субтитри.

Благодаря на всички за отговорите!



Тема Re: DVD за коланови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор stanetzz (PResident Evil)
Публикувано07.12.07 23:37



В МЕТРО в момента:



О,неразумни...ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ!!!

Тема Re: DVD за коланови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано08.12.07 13:05



Да не плачеш после от НЕО.
Имай предвид, че технологията все още е доста скъпа и произведени по поръчка идиотизми от типа на NEO и SANG не са за предпочитане.
По-добре дай пари за нещо що годе марково - JVC или SONY, защото рекламации се приемат само на щанда

Истинските мъки започват после... Но това е друга тема



Тема Re: DVD за кола [re: Cтaниcлaв!] Отговор на мнението
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано08.12.07 14:55



Магазините, за които се сещам да продават такава техника са Техномаркет и Метро.
В Метро има само Еlite и Нипон, но като знам колко пъти разнасях домашното DVD Еlite до сервиза, направо ми се плаче.

В Техномаркет, където изборът е доста голям - JVC - въобще не предлагат DVD, а Sony има 1 модел, който не чете DIVX.....

Знам, че е по добре да е марково, но доколкото съм чувала те не възпроивеждат DIVX, а също и субтитри на бълг език.

Ако някой има различно мнение и предложение, моля да сподели!



Тема само примернови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано09.12.07 09:32






Доказателство, че и средновисокия клас техника, в случая Kenwood, правят dvd за кола, което чете DivX. Но забележи каква му е американската цена в магазина - 1300 долара Ако се разрови някой твой познат в щатите из интернет магазините, може и да се намери на някаква компромисна цена от 1000 долара, например...

Видях, че пропусна Технополис. Там има също такива работи. Повече информация не мога да ти дам, понеже не съм привърженик на подобни технологии за автомобил, но те съветвам, ако си решил/решила да хвърляш пари на вятъра - хвърли ги както трябва. Потребителят - ти и аз, за нищо го нямат в тая калпава страна.



Тема Re: DVD за коланови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор:/ (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 10:15



едва ли най-големият проблем на това ще му е, дали може да чете бг субтитри или не... по-добре поразгледай технически характеристики като колко секунди буфер, има ли антишок системи, има ли почистващи системи и т.н. не ги знам, питай ги в магазина или най-добре потърси в нета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.